Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wyłączyli nowe światła. Korki zniknęły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2017 r. o 12:35 Powrót do artykułu
ten lewoskręt to mistrzostwo świata projektanta!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy inżynierowi ruchu zostały zabrane uprawnienia, a może już szykuje kolejny swój projekt ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja jak berety, wyłączenie sygnalizacji przydało by się w Niemcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech myślenie poprzedza działanie. Ale o myślenie urzędasów w tej sprawie nie ma co podejrzewać. Panie Kieliszek - po otwarciu Muzycznej i "puszczeniu tych świateł" będzie to samo co przez ostatnie dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołym okiem widać, że ludzie odpowiedzialni za nasze drogi do tej roboty się po prostu nie nadają. Dlaczego my ich jeszcze trzymamy??? Utrzymanie tylko jednego takiego darmozjada to ponad 50 tys zł rocznie!!! A jest ich w urzędach cała masa. Pani Żuk - pora wziąć się w końcu za tych nierobów. W końcu płacimy za nich wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby w Lublinie nie było korków to urzędnicy z Zarządu Dróg i Mostów nie mieliby pracy, więc mamy odpowiedź czemu ta instytucja działa tak, jak działa, a komunikacja w naszym mieście wygląda jak wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego dodaj sobie jeszcze koszty budowy i funkcjonowania tych sygnalizacji - za TWORZENIE KORKÓW płacimy miliony. A od Pana Żuka nie oczekuj odpowiedzi - w kwestii transportu ma takie samo podejście jak ZDiM - nie ważne czy skutecznie, ważne, że NA BOGATO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz poprawią nowe światła to nie ma się co dziwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając światła na rondach (już prawie w całym mieście), co za geniusz wymyśla światło do prawoskrętu (takie jak na zdjęciu), gdy przecież wystarczy sam znak "ustąp pierwszeństwa przejazdu". Takie kwiatki mamy też przy skręcie z Nadbystrzyckiej w Zana i JPII. Przecież to nie ma absolutnie żadnego sensu. Czy tu aby nie chodzi o kasę na tej dziwnej inwestycji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Kieliszek poleci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mogę zrozumieć dlaczego my nie bierzemy przykładu z rozwiązań które sprawdziły się w innych krajach??? Czy to jest jakaś wiedza tajemna ?? Czy ludzie odpowiedzialni np za drogi byli kiedyś gdzieś na świecie?? ja nie oczekuje twórczego myślenia od urzędnika ale przynajmniej skopiowania dobrych rozwiązań. Sygnalizacja świetlna w takim wydaniu to jest absolutna ostateczność , jest wiele innych rozwiązań. Stańcie sobie przy "nowoczesnym" skrzyżowaniu w Lublinie weźcie stoper i sprawdźcie ile % czasu samochody jadą a ile wszystkie stoją i środek jest pusty. O skrzyżowaniu nowym Startowa / D.M.Majdanka nie mówie bo mnie kurw..ca bierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może niech urzędasy nie wysilają 3 zwoju na mózgu i zostawią żółte pulsujące na stałe :)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zrozumcie że sygnalizacja świetlna słóży zwiękrzeniu bespieczeństwa. Jeżeli dzięki tym światłą unikniemy chodźby jednej stłuczki to moim zdaniem powinny zostac natychmiast ponownie włonczone. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A one są zintegrowane z systemem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korki to nie powodujo światła tylko ci miszczowie co im duma nie pozwala wsiąść do MPK tylko muszo d upę wozić własnym suwikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby wyłączyć system sterowania ruchem? Przypomniał mi sie film idiokracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
document.getelementbyid('comment-text').src = '***rokietnica24.pl/wp-content/uploads/2013/09/sygnalizacja-%c5%9bwietlna.jpg';
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że półanalfabeci chętnie zabieraja głos w dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich to mamy "specjalistów" od ruchu. Po co tam światła skoro bez nich ruch idzie sprawnie?????? Na większości skrzyżowań należy tak zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Korki to nie powodujo światła tylko ci miszczowie co im duma nie pozwala wsiąść do MPK tylko muszo d upę wozić własnym suwikiem.
 Po to kupiłem, żeby sobie d**e wozić, a tobie leszczu gó**o do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...