Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rano nie działaly światła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałam o godz. 8:30 w stronę Elizówki, jeszcze światła nie działały, później jak jechałam ok 10 właśnie włączyli, już po fakcie da się zrobić, polska rzeczywistość!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tej stronie Lublina jest bardzo ślisko. Może ktoś wyciągnie wnioski z kilku ostatnich kolizji i rozliczy firmy za odśnieżanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niedziele też nie działaly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie się ze doszło tam do wypadku sam jeżdżę przez te skrzyżowanie i wiem ze jest ciężko przejechać wszystkie pasy ruch przy zepsutej sygnalizacji jeszcze w taka pogodę to była kwestia czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie bez świateł nie umieją jeździć.. tak samo jak stać w równej kolejce do autobusu ... polska rzeczywistość i mentalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciężko jest przejechać przez to skrzyżowanie, a światła na nim bardzo często nie działają, w tym przypadku już wczoraj nie działały i dzisiaj od rana powinien tam PAN POLICJANT stać i kierować ruchem, już nie wspominając o tym, że powinny być naprawione , musiała się stać tam tragedia, ale może dzięki temu następnym razem szybsza będzie interwencja lubelskich służb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie redaktorzy zapytajcie proszę władzę o co chodzi z tym skrzyżowaniem Niedziałające światła na tym skrzyżowaniu to regularna sprawa. Pół godziny przed tym wypadkiem sam tamtędy jechałem od strony Węglarza i proszę mi uwierzyć że podczas natężonego ruchu przejechanie przez to skrzyżowanie nawet przez doświadczonego kierowcę graniczy z cudem ! Sam nie raz zgłaszałem do Policji czy to rano czy po południu żeby przyjechali pokierowali ruchem bo jest bardzo niebezpiecznie. Ale mają to W DUPIE ! Kiedyś próbowała przejść kobieta z wózkiem i dzieckiem przez to skrzyżowanie, z 15 minut nie mogła bo tam taki jest ruch czasami. Światła nie działały a Policja i urzędnicy mieli to w dupie ! Było zgłaszane. Te światła bardzo często nie działają w ogóle albo źle już kilka miesięcy. I chyba trzeba żeby ktoś tam zginął żeby ta sytuacja się zmieniła. Zapytajcie urzędników czy policjantów dlaczego nie reagują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam ten wypadek to była chwila,ale ten kierowca iveco tez powinien jechac troche wolniej,bo na jednym pasie samochody sie zatrzymały tylko ci z lublina jechali jak wariaty i ta kobieta tylko troche wyjechała a tu trach i taka tragedia.badzmy ludzmi i czasami ustąpmy mimo pierwszeństwa,wszystkim nam spieszno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zgłosić że od węglarza w prawo nie działa zielona strzałka i to od kilku miesięcy. Zgłąszałem do tych oszołomów co pracują za nasze pieniądze, ale jak widać nic z tego sobie nie robią,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baby na tory!! Baby do garów !! Baby do mioteł!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja to musi limit mandatów wystawić a nie kierować ruchem !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...