Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ile miał lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kim był.Jedno jest pewne,musiał grzać ostro.Nikomu śmierci nie życzę,ale obserwując wielu idiotów na motocyklach i ich popisy na ulicach Lublina dochodzę do wniosku,że sami się o nią proszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzenia zdrowia psychicznego dla idiotów, którzy tłumnie zatrzymali się na prawym pasie pogapić się, przez co przejazd stał się wąski i niebepieczny dla ratujących, przejeżdżających jak i samych gapiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Ci gapie to byli policjanci ktorzy ratowali tego motocykliste, ponadto kierowali ruchem na miejscu zdarzenia do chwili przyjazdu sluzb. Twoja opinia jest bezsensowna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był mój brat. Zachowajcie hejt dla siebie, proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś pisze że motocykliści przekraczają prędkość to niech się przejedzie ekspresówką bo chyba tylko MPK jeździ. W długi weekend jechałem 130 i chwilami się czułem że jestem zawalidrogą bo niektórzy mnie wyprzedzali jadąc o 20-30 km/h szybciej, a byli i tacy co pewnie koło 200 mieli.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich piszacych ta grupa gapiow to byli policjanci ktorzy jechali autobusem i ratowali tego pana a takze kierowali ruchem do przyjazdu sluzb i karetki szacun jadacym policjantom tym autokarem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najszczersze kondolencje dla całej rodziny bardzo mi przykro, niestety znam ten ból i ogromny żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich piszacych ta grupa gapiow to byli policjanci ktorzy jechali autobusem i ratowali tego pana a takze kierowali ruchem do przyjazdu sluzb i karetki szacun jadacym policjantom tym autokarem
Policjanci mogli być, ale aż takiego tłoku to chyba nie musieli robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...