Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zamawiał dla dziewczyny środki wczesnoporonne

Utworzony przez Gość, 8 lipca 2011 r. o 13:23 Powrót do artykułu
To jest własnie polityka "prorodzinna" w naszym kraju. Za nic ma się kobiety, najważniejsze jest życie poczęte kobieta może sobie zdychać ale dziecko urodzić musi nawet pod groźbą kary. Oczywiście aborcja nie może być traktowana jako srodek antykoncepcyjny ale też nie wolno jej całkowicie zakazywac bo jak widać nic to nie daje, zabiegi czy to mechaniczne czy chemiczne nadal się wykonuje. Już lepiej edukować młodzież jak się skutecznie zabezpieczać tak aby nie musieli w przyszłości wybierać między zabiegiem a urodzeniem i oddaniem do adopcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głupota..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polityka pro-rodzinna + wychowanie w rodzinie (prowadzone przez zakonnice ktora ucieka z sali z oburzeniem po zadaniu pytania). W Polsce istnieje aborcja, niestety sami musimy ja wykonywac bo ten kraj to wciaz zascianek europy.. tak bylo i tak bedzie puki nie odsunie sie kleru i starych komuchow od wladzy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy nie rozkładać nóg. biedny dzieciak, pewnie też chciał sobie pożyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aborcja powinna być legalna bez żadnych ograniczeń. Czas najwyższy skończyć z idiotycznymi przepisami narzuconymi przez moherowe reżimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dwojga mlodych ludzi, ktorzy przez idiotyczne dekrety weszli w kolizje z prawem! Nastepnym razem radze im obojgu udac sie do Szwecji i bez problemow usunac niechcialna ciaze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAWIEDZENI LEKARZE Z KATO LUBLINA,ZAWRACAJĄ GITARĘ POLICJI, JAKBY NIE MIAŁA INNYCH SPRAW!!POLICJA POWINNA TYCH GŁUPKÓW W KITLACH OBCIĄŻYĆ ZA PRZYJAZD!!POLSKA,KATOKRAJ,GDZIE KLECHY I DURNI POLITYCY DECYDUJĄ O SPRAWACH KOBIET!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mag napisał:
biedny dzieciak, pewnie też chciał sobie pożyć
Jaki dzieciak? W artkule nie ma mowy o żadnym dzieciaku. Był co najwyżej płód - czyli kawałek białka o inteligencji rośliny, a takie coś nie jest w stanie czegokolwiek chcieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na te komentarze widze ze jesteście bandą bałwanów! a gdyby to Wam sie przytrafiło? bez żadnych wyrzutów sumienia usunelibyście ciąże? miejąc przekonanie ze z tego płodu powstałby Was synek bądz córka? jesteście chorzy pisząc o legalizacji aborcji! było sie mądrze bzykac to niebyloby tego problemu! przeciez to dzieciobójstwo! kazdy z nas byl tą niby to "kawałkiem białka" i wcale tu niechodzi o mohery - bo sam ich nielubie ...tutaj chodzi o własną psychike i sumienie..a Wy jesteście teraz ciemnogrodem i zeby byc trendy słuchacie sie lewicy - tej samej parti (inna nazwa) ktora przez 50lat w komunie robila ludziom wode z mózgu...jezeli jestescie za aborcją to niemacie prawa nazywac sie rodakami JP2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAMIL napisał:
Patrząc na te komentarze widze ze jesteście bandą bałwanów! a gdyby to Wam sie przytrafiło? bez żadnych wyrzutów sumienia usunelibyście ciąże? miejąc przekonanie ze z tego płodu powstałby Was synek bądz córka?[/quote] W rzeczy samej, gdyby mojej dziewczynie przytrafiła się niechciana ciąża to sam bym ją zawiózł do Niemiec na zabieg. Mnie na szczęście na to stać. Innych niestety nie, i to z myślą o nich trzeba znieść ten idiotyczny zakaz aborcji.
jesteście chorzy pisząc o legalizacji aborcji![/quote] Dziękuję za troskę, ale byłem niedawno u lekarza i nic nie znalazł.
było sie mądrze bzykac to niebyloby tego problemu!
No cóż, tutaj muszę przyznać rację - skoro tamta dziewczyna wyrzuciła pierwszą przesyłkę to zdecydowanie szczytem mądrości nie jest. Ale prawo powinno być nie tylko dla geniuszy. [quote]przeciez to dzieciobójstwo! kazdy z nas byl tą niby to "kawałkiem białka"
Tak, ja też byłem, i śmierć w tamtym stadium w ogóle by mnie nie przejęła. Nazywając to "dzieciobójstwem" nie kierujesz się logiką, tylko emocjami i to całkowicie oderwanymi od rzeczywistości. [quote]i wcale tu niechodzi o mohery - bo sam ich nielubie ...tutaj chodzi o własną psychike i sumienie..a Wy jesteście teraz ciemnogrodem i zeby byc trendy słuchacie sie lewicy - tej samej parti (inna nazwa) ktora przez 50lat w komunie robila ludziom wode z mózgu...
Błąd. Zawsze byłem przeciwnikiem komunizmu/socjalizmu i tzw. lewicy, a to m.in. dlatego że ta ideologia jest PRZECIWKO WOLNOŚCI. I dokładnie to samo można powiedzieć o zakazie aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli jestescie za aborcją to niemacie prawa nazywac sie rodakami JP2
Na szczęście nie Ty decydujesz do czego mam prawo a do czego nie. Abstrahuję tu od faktu że nigdy do głowy by mi nie przyszło żeby nazwywać się "rodakiem JP2".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...