Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zamknięte przejście w centrum, policja czai się na łamiących przepisy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 września 2016 r. o 19:33 Powrót do artykułu
Pomagamy i chronimy hehe. Pomagamy dostać mandat i chronimy budżet państwowy. Oto Policja. Hasło z radiowozow jak ulał pasuje. Żenada. Niech się uczą pomagać od francuskiej Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo powinni wyłapywać sierowty na Sowińskiego pod kładką. Łażą po zamkniętym przejściu jak święte krowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy na naszych jest napisane "Pomagamy i chronimy". Za dużo amerykańskich filmów. U nas policja jest od egzekwowania prawa i z zasady jest przeciw obywatelowi... Spadek po PRL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUTASY a nie policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygać się chce ma wasze tytuły. Czai się? Gdzie tu obiektywizm? Bardzo dobrze ze piszą mandaty tak samo powinni przy Sowińskiego bo nie patrzą na znaki i Łaza jak święte krowy. Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram! jeżdżą rowerami i chodzą jak święte krowy wiesniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze policja tylko w dzień pilnuje porządku bo w nocy ich już nie ma,tydzień temu zaatakował mnie 4 mężczyzn ale udało mi się uciec,dzwoniłem na 112 to na patrol musiałem czekać 20 minut a do tego pani na słuchawce kazała mi zostać przy nich i wskazać którzy to sa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego dzwon najpierw do mediow a pozniej na 112 i poinformuj o tym a INTERWENCJA bedzie natychmiast bo tylko na to reaguja jak trza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy przechodzę w obrębie skrzyżowania i pasy są niewyznaczone, to szanowna władza może mnie cmoknąć w pompkę - mandaty są dla niedouczonych, pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz napisze - z jakiego powodu samochody moga jezdzic a piesi nie mogą chodzić? Trzeba tam zabrać metr jezdni i dać pieszym. Samochody zajmują zbyt dużo miejsca w miastach a wożą głównie powietrze. Policja niech się lepiej zajmie bałaganem w parkowaniu koło siebie na Okopowej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach któż tak o nas dba ? To policja, Lublin i ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach któż tak o nas dba ? To policja, Lublin i ja. Czyzbys sie czegos bal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu, zamiast dbać o bezpieczeństwo i postawić radiowóz tak, żeby było go widać i tym sposobem zapobiegać wchodzeniu pieszych na jezdnię, to stoją za rogiem, żeby tylko nabić hajs do budżetu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest znak zakzujacy ruchu pieszych to jak należy postępować z ludźmi którzy łamią zakaz. Właśnie Polak to taki typ co w d...e ma wszelkie zakazy. To ja proponuję takiemu pieszemu wsiąść to samochodu i przejechać bez hamowania na czerwonym świetle Lubartowską w dół przez Al.1000 cia. Brawo Policja karać tępaków, tak samo niedouczonych rowerzystów co jeżdżą chodnikiem lub ulicą kiedy obok jest ścieżka rowerowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jeszcze raz napisze - z jakiego powodu samochody moga jezdzic a piesi nie mogą chodzić?  Trzeba tam zabrać metr jezdni i dać pieszym. Samochody zajmują zbyt dużo miejsca w miastach a wożą głównie powietrze. Policja niech się lepiej zajmie bałaganem w parkowaniu koło siebie na Okopowej .
Nie zajmie się. Oni tam już parkują na bezczelnego, w mundurach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bez sensu, zamiast dbać o bezpieczeństwo i postawić radiowóz tak, żeby było go widać i tym sposobem zapobiegać wchodzeniu pieszych na jezdnię, to stoją za rogiem, żeby tylko nabić hajs do budżetu...
Znak jest widoczny, więc w czym problem? Że się nie udało łamanie prawa? A radiowóz jest widoczny, wystarczy przejść na właściwą stronę jezdni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emil jestes do tylu bo wszystkie nowe radiowozy w pl maja napis pomagamy i chronimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi123 napisał:
emil jestes do tylu bo wszystkie nowe radiowozy w pl maja napis pomagamy i chronimy
I wszystko się zgadza - pomagają załatać dziurę w budżecie i chronią ale władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...