Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin żegna Tadeusza Mazowieckiego

Utworzony przez Pedro, 28 października 2013 r. o 19:28 Powrót do artykułu
To dzieki Mazowieckiemu ludzie nie mieli pracy a zakłady jak Ursus poszły za cenę 10 krotnie niższą niż wartośc złomu jaki można było z nich sprzedać.  Wielki demokrata który zrójnował własne społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=937&Itemid=46     http://wponline.freeservers.com/antysemityzm1.htm     nr 106  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosc juz o tym postkomunistycznym swietym. Niech PO go sobie zegna ale nie Lublin. Glupi polityk, srednio inteligentny czlowiek i przecietny dziennikarz. W wyniku jego polityki Polska jest najbiedniejszym krajem Europy, ktory dostarczyl 2 mln robotnikow bogatym sasiadom. Mam nadzieje ze Mazowiecki znajdzie dobre miejsce w komunistycznym piekle jesli oni takie maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygraj Ubrania z Kolekcji Jesień 2013 - MANGO, CUBUS, PULL&BEAR >>> rozdajemy-ubrania.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosc juz o tym postkomunistycznym swietym. Niech PO go sobie zegna ale nie Lublin. Glupi polityk, srednio inteligentny czlowiek i przecietny dziennikarz. W wyniku jego polityki Polska jest najbiedniejszym krajem Europy, ktory dostarczyl 2 mln robotnikow bogatym sasiadom. Mam nadzieje ze Mazowiecki znajdzie dobre miejsce w komunistycznym piekle jesli oni takie maja.
 piekło szykujesz sobie sam, brak szacunku dla zmarłych, to brak szacunku dla siebie samego, żal mi takich ludzi, nie osiągnęli w życiu NIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 piekło szykujesz sobie sam, brak szacunku dla zmarłych, to brak szacunku dla siebie samego, żal mi takich ludzi, nie osiągnęli w życiu NIC
Nic tylko mu nasrać na grób !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...