Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łubu-du-bu, czyli PiS wzmacnia pozycję w Radzie Miasta

Utworzony przez Jimbo, 3 listopada 2009 r. o 15:19 Powrót do artykułu
"Dzisiaj nie szczędził za to pochwał pod adresem PiS. – To klub ludzi otwartych, aktywnych, klub moich serdecznych przyjaciół, z którymi wiele inicjatyw podnosiłem – mówi Marcin Nowak.". Niech ktoś sprawdzi, czy Nowak ma brązowy język.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie za 100 punktów w jakiej partii nie był jeszcze radny Nowak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Nowak to najaktywniejszy radny w tej kadencji. Szkoda go było w tej ekipie. Życzę Mu dalszych sukcesów i powodzenia w pracy na rzecz miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porszak napisał:
Pytanie za 100 punktów w jakiej partii nie był jeszcze radny Nowak
w LSD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam tego radnego ani też jego "zasług",ale trzeba być nieźle PiSdniętym aby wstąpić do PiSu. A swoją drogą platformrsi niech dalej wyrzucają swoich członków,to wkrótce platformersi utoną we własych odchodach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Marcina dłużej niż jest radnym. Zawsze tyrał jak dziki osioł i zawsze można było na niego liczyć. Jest najbardziej pracowitym radnym, dzieki czemu sporo o nim pisano i mówiono. Platfusy w Radzie Miasta, których aktywność sprowadza się do nicnierobienia i przeszkadzania innym w aktywności nie mogły znieść, że kogoś widać bardziej niż ich. Dlatego zaczęto go tępić aż się wkurzył i sobie poszedł z tego szamba. Czy dokonał dobrego wyboru? Czas pokaże, w każdym razie myślę, że szkodaby było zmarnować taki potencjał i aktywność nie startując do Rady Miasta. Wierzę że mu się uda bo ciężko zapracował na to. A PO niech się dusi we własnym bagienku. Wkrótce ktoś tam zgasi światło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczesniej w nagrodę za przejście do Pisu zatrudnili go na Kulu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i Panie z AGORY. Czy radny to niewolnik przykuty łańcuchem do Po-laczków. Wasz tytuł sugeruje żeby Go zabić czy zniszczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewicowej partii Populizm i Socjalizm gratulujemu kolejnej lewicowej gnidy /-/ LUBELSCY NARODOWCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrew napisał:
Radny Nowak to najaktywniejszy radny w tej kadencji. Szkoda go było w tej ekipie. Życzę Mu dalszych sukcesów i powodzenia w pracy na rzecz miasta.
tak zaczynał w Unii Pracy z której przeszedł do Bloku Dla Polski poczym do Stronnictwa Narodowego ale skumplował sie z z Podkańskim i przeszedł do PSL z którego w 2004 roku przeszedł do sztabu startujacego z list LPR do jewroparlamentu Mirosława Piotrowskiego ale niedostajac posadki dyrektora wq biurze poselskim przeszdł do PełOwców i przykleił sie do opcji Jacka Sobczaka a teraz ten lewak poszedł do innej lewicowej partii PO-pulizm i Socjalizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yapis napisał:
Znam Marcina dłużej niż jest radnym. Zawsze tyrał jak dziki osioł i zawsze można było na niego liczyć. Jest najbardziej pracowitym radnym, dzieki czemu sporo o nim pisano i mówiono. Platfusy w Radzie Miasta, których aktywność sprowadza się do nicnierobienia i przeszkadzania innym w aktywności nie mogły znieść, że kogoś widać bardziej niż ich. Dlatego zaczęto go tępić aż się wkurzył i sobie poszedł z tego szamba. Czy dokonał dobrego wyboru? Czas pokaże, w każdym razie myślę, że szkodaby było zmarnować taki potencjał i aktywność nie startując do Rady Miasta. Wierzę że mu się uda bo ciężko zapracował na to. A PO niech się dusi we własnym bagienku. Wkrótce ktoś tam zgasi światło.
MOŻE ON JEST I"DZIKI", MOŻE JEST I "OSIOŁ".....Skoro tak mówi jego przyjaciel to pewnie to i prawda ,ale ja,człowiek utożsamiający się z PiS-em nie jestem zadowolony z tego nabytku,ponieważ miejsce dla "DZIKICH OSŁÓW" to miejsce w Platformie Obywatelskiej a nie w PiS-ie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobił. Przynajmniej nikt nie będzie mu utrudniał pracy. Mnie nie obchodzi legitymacja tylko to żeby dla miasta działał. A to akurat raczej robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobił. Przynajmniej nikt nie będzie mu utrudniał pracy. Mnie nie obchodzi legitymacja tylko to żeby dla miasta działał. A to akurat raczej robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...