Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Wójtowicz a co z zawieszonym Dublinem ! jak można było pozbyć się kury ,która znosiła złote jajka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójtowicz a co z zawieszonym Dublinem ! jak można było pozbyć się kury ,która znosiła złote jajka?
  Nie bronię Wójtowicza, ale o tym kto gdzie lata to chyba decydują Zarządy i Rady Nadzorcze linii lotniczych, a nie jakiś człenio na posadzie Prezesa zapyziałego lotniska na granicy Unii Europejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystek dasz 10 mil Rajanerowi bedziesz latał gdzie chcesz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy wróci Liverpool albo manchester????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójtowicz a co z zawieszonym Dublinem ! jak można było pozbyć się kury ,która znosiła złote jajka?
  Nie do p. Wójtowicza to pytanie, lecz do p. O'Leary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy wróci Liverpool albo manchester????????
Manchesteru nie było, więc jak ma wrócić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy w końcu będziemy mogli polecieć samolootem z LUBLINA do MOSKWY???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy w końcu będziemy mogli polecieć samolootem z LUBLINA do MOSKWY???????????
NIGDY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
godz wylotu z Lublina jest zbyt pozna aby zdazyc na jakikolwiek lot za ocean (USA,Canada). Chociaz jeden lot w tygodniu powinien byc wczesnie rano (ok.6 ). 6 rano wylot z Lublina,powrot ok 10:30-11:00,ladowanie w Lublinie ok 13:00 ,potem  ok 15 lot do innego kraju (Belgia,Holandia,Anglia) powrot do Lublina wieczorem,Samolot "nocuje" w Lublinie i rano ponownie Frankfurt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co piszesz te głupoty? Spokojnie można zdążyć na samolot za ocean, więc daruj sobie wprowadzenie ludzi w błąd. godz wylotu z Lublina jest zbyt pozna aby zdazyc na jakikolwiek lot za ocean (USA,Canada). Chociaz jeden lot w tygodniu powinien byc wczesnie rano (ok.6 ). 6 rano wylot z Lublina,powrot ok 10:30-11:00,ladowanie w Lublinie ok 13:00 ,potem ok 15 lot do innego kraju (Belgia,Holandia,Anglia) powrot do Lublina wieczorem,Samolot "nocuje" w Lublinie i rano ponownie Frankfurt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast zwiekszac liczbe nowych lotow w ciagle to samo miejsce na poludnie Niemiec lepiej byloby rozszerzyc wachlarz propozycji np. o loty do Dortmundu na polnocy Niemiec, jako port docelowy lub przesiadkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Po co piszesz te głupoty? Spokojnie można zdążyć na samolot za ocean, więc daruj sobie wprowadzenie ludzi w błąd. godz wylotu z Lublina jest zbyt pozna aby zdazyc na jakikolwiek lot za ocean (USA,Canada). Chociaz jeden lot w tygodniu powinien byc wczesnie rano (ok.6 ). 6 rano wylot z Lublina,powrot ok 10:30-11:00,ladowanie w Lublinie ok 13:00 ,potem ok 15 lot do innego kraju (Belgia,Holandia,Anglia) powrot do Lublina wieczorem,Samolot "nocuje" w Lublinie i rano ponownie Frankfurt.
 
to podaj gamoniu jaki lot z Frankfurtu do USA odlatuje po 15-tej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to podaj gamoniu jaki lot z Frankfurtu do USA odlatuje po 15-tej
Odpowiem za kolegę. Szukane na szybko.   FRA-JFK (Nowy Jork) - godz. 17.10 FRA - IAD (Waszyngton) - godz. 17.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Benelux mnie interesuje ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak pan Prezes liczy, bo mi wychodzi ok. 90tyś. nie 150
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie nam wreszcie do Edymburga.Tylu nas tam pracuje,a nasza cierpliwość się kończy,albo dacie albo zamienimy zarząd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiem za kolegę. Szukane na szybko.   FRA-JFK (Nowy Jork) - godz. 17.10 FRA - IAD (Waszyngton) - godz. 17.00
Owszem,sprawdzałem ,ale nie jest to codziennie.A jak do Tokio?Bo połowa gospodarzy z Trawnik już się tam wybiera w celach turystycznych.Ja też,a wyszukiwarka jest bezlitosna.W końcu miało być to okno na świat.A tak na poważnie to ten cud natury służy tylko do wożenia kiełbasy, tudzież produktów regionalnych.Nie jeden raz odleciał mi samolot,ale na normalnym lotnisku zawsze znajdę alternatywę.Kosztuje,ale nie jestem przynajmniej spóżnialskim.Pozdrawiam.Szczerze życzę aby za 20 lat było 1 mln pasażerów,ja oczywiście nie dożyję,ale może dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani,mieszkam w Poniatowej.Od 8 lat pracuję w Kanadzie.Dwa razy w roku odwiedzam rodziców .Kupuję bilet w LOT korzystając z promocji,są.Samolot ląduje w Warszawie.Czy ktoś już latał przez Frankfurt i w jakim celu to robił?Na pewno nie ekonomicznym,ale może nie wiem.Po tylu godzinach podróży robić sobie przesiadkę?To jest ,przepraszam masochizm.Średnio płacę 570 USD tam i powrotny.Proszę o szczerą odpowiedż ,bo jeżeli naprawdę przez FRA wychodzi np 300 USD to mogę męczyć kichę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bracia,puszczają na Święta z salcesonem w podręczny,ładować ,nie przejmować się,palce lizać.Sprawdzone, do Londynu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie nam wreszcie do Edymburga.Tylu nas tam pracuje,a nasza cierpliwość się kończy,albo dacie albo zamienimy zarząd
Właśnie właśnie własnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...