Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo!! SUPER FACHOWIEC I CZŁOWIEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"znowu wół był ministrem i wszystko naprawił" Gratulacje dla nowego (częściowo starego - kto się leczył 20 late temu ten wie) dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie upadł ostatni bastion feudalizmu w służbie zdrowia na Lubelszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr Maciej Kondratowicz- Kucewicz jest wspaniałym lekarzem zawsze wysłucha pacjenta, wszystko ze szczegółami opowie a przede wszystkim można z nim pożartować. Nigdy nie zadziera nosa wszystkich pacjentów traktuje jednakowo. BRAWO MAM NADZIEJE, ŻE ZOSTANIE DYREKTOREM DŁUŻEJ pozdrawiam Panie Dyrektorze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER WSPANIAŁY CZŁOWIEK GRATULACJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu wybrali porządnego dyrektora gratulacje Panie Macieju pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gościu obok to chyba sponsor?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Doktor to bardzo uczciwy człowiek. Niestety będzie on tylko przez bardzo krótki czas rządził w COZL. Jestem zdziwiony, że się na to w ogóle zdecydował. Plany pslu są zupełnie inne niż myśli Pan Doktor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję wyboru. mam dla pana kilka rad , żeby utrzymać ten szpital, pozabierać ze szpitali marszałkowskich oddziały onkologiczne i będzie miał pan kontrakt. Zabrać z Kraśnickiej onkologię i chemioterapię bo tam zawsze same straty iciekawe czy teraz marszałek stanie też na wysokości zadania i to zrobi, procedury onkologiczne z Kolejowego i inne urologiczne, ginekologiczne i mam pan pełny zakres a do COZl ludzie szybciej pójdą jak na Kraśnicką. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumofilce rulez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to prawda. że naraziła na straty i rozpowszechnia fałszywe informacje, to była słuszna decyzja o jej zwolnieniu. Już samo to, mówiąc, że to "dzieło Boże" jest kłamstwem, to bardzo słuszna decyzja. Najgorsi są tacy co pod przykrywką katolika udają świętoszków. Bagno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję wyboru. mam dla pana kilka rad , żeby utrzymać ten szpital, pozabierać ze szpitali marszałkowskich oddziały onkologiczne i będzie miał pan kontrakt. Zabrać z Kraśnickiej onkologię i chemioterapię bo tam zawsze same straty iciekawe czy teraz marszałek stanie też na wysokości zadania i to zrobi, procedury onkologiczne z Kolejowego i inne urologiczne, ginekologiczne i mam pan pełny zakres a do COZl ludzie szybciej pójdą jak na Kraśnicką. Pozdrawiam
  Co to znaczy zabrać? Na świadczenia składa się oferty.Albo się podpisuje kontrakt,albo nie. Możesz być pewien,że jeśli przyjdziesz mi coś zabrać to dostaniesz po ryju i basta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentuję strony merytorycznej, bo nowy wybór jest tylko próbą wyrównania starych rachunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentuję strony merytorycznej, bo nowy wybór jest tylko próbą wyrównania starych rachunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentuję strony merytorycznej, bo nowy wybór jest tylko próbą wyrównania starych rachunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że chorzy onkologiczni bywają w Polsce traktowania jako potencjalne trupy, którym nic się nie należy i których zdanie się już nie liczy. Nawet, jak zamkniecie/rozparcelujecie COZL, zaczniecie wyrównywać stare rachunki, to co się stanie? Ryby i chorzy onkologicznie głosu nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow, to taka forma schedy po poprzednim wlodarzu a nie po p. Staroslawskiej, no bo jak to by moglo byc inaczej w swiatku lubelskiej medycyny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie z PSL ten przeciwko nam. Kiedy te chłopki wrócą do gnoju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...