Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magistrat pomoże rodzicom, którzy mają co najmniej troje dzieci

Utworzony przez podinspektor, 1 stycznia 2012 r. o 18:05 Powrót do artykułu
LEPIEJ NIECH MAGISTRAT ZABIERZE SIĘ ZA "ROBOTĘ" BO ZA CHWILE PRZYJDZIE ZARZĄD KOMISARYCZNY I SKOŃCZY SIĘ ZABAWA W POLITYKOWANIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Komorowski zafundował studentom tańsze dojazdy do uczelni a zaraz potem pozbawił żaków stypendiów.Nie róbcie z ludzi idiotów większych od siebie. Panie POkieliszku nic nie ma za darmo ,ktoś za te granty zapłaci ....znowu emeryci i urzędnicy niższego szczebla ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już POmogliście zwłaszcza tym 2+ 3++ podnosząc VAT na dziecięce ubrania i podwyższając opłaty za przedszkola. Nie kpijcie sobie z ludzi bo takie ktoś mógł wymyslić tylko ktoś kto nie stroni od KIELISZKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale przecież to bez sensu, normalne rodziny i tak chodzą z dziećmi na basen a biedne mimo tej karty i tak nie pójdą bo kupno kostiumu, czepków i klapek dla trojga dzieci to wydatek 200 zł minimum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kniaź napisał:
Już Komorowski zafundował studentom tańsze dojazdy do uczelni a zaraz potem pozbawił żaków stypendiów.Nie róbcie z ludzi idiotów większych od siebie. Panie POkieliszku nic nie ma za darmo ,ktoś za te granty zapłaci ....znowu emeryci i urzędnicy niższego szczebla ?
Chyba nie wiesz o czym mówisz. Stypendia są teraz wyższe niż były kiedyś ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla żuka dzień bez autopromocji to dzień stracony, lans jest najważniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAm troje dzieci i nie chcę żadnych kart na basen czy do kina bo mnie ani na akcesoria kąpielowo-basenowe ani dojazdy do kina stać nie będzie. Niech lepiej magistrat i prezydent zniesie drakońskie opłaty za przedszkola, bo dzieci do przedszkola chodzić muszą a na opłaty rodziców nie stać! Igrzyska nam są niepotrzebne, potzrebne jest minimum normalności! I zaznaczam, że ani ja ani mąż nie jestęśmy bezrobotni (zanim mi ktoś zarzuci, że chcę żerować). Pracujemy, zarabiamy a mimo to nie wystarcza. Znieście opłatyza przedszkola, nie podnoście cen biletów mpk to nam pomożecie a nie mydlcie nam po raz kolejny oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do karty powinni dorzucić jeszcze darmowe przejazdy ztm (mpk) wtedy byłby komplet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pać srać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...