Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Majdanek: Utrudnienia na wjeździe do Lublina

Utworzony przez g..........., 28 sierpnia 2010 r. o 16:59 Powrót do artykułu
Jak doszło do tego wypadku??? Prosty odcinek drogi, dobra widoczność, dwa pasy w tym samym kierunku!? p.s. widziałem go z daleka i kilka pędzących karetek i wozów strażackich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest takie skrzyżowanie Al. Witosa i Dr. Męczenników Majdanka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***a szmato z bmw zycze ci zeby twoj mozg zdzierali z jezdni!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kontakt24.tvn.pl/artykul,smiertelny-wypadek-na-al-witosa-w-lublinie,16234.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huvu napisał:
je***a szmato z bmw zycze ci zeby twoj mozg zdzierali z jezdni!!!!!!!!!!!!!!!!
a moze najpierw przeczytaj artykul i zobacz czyja byla wina deb***u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem czyja byla wina, widac ty nie wiesz wiec zamknij jape cieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huvu napisał:
wiem czyja byla wina, widac ty nie wiesz wiec zamknij jape cieciu
ty frajerze to przeczytaj dokladnie to twingo zajechalo droge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co znaczy słowo "prawdopodobnie"? polecam slownik nie bylo cie tam to sie nie odzywaj nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anula napisał:
A gdzie jest takie skrzyżowanie Al. Witosa i Dr. Męczenników Majdanka?
nie ma raczej bo to równoległe ulice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
a moze najpierw przeczytaj artykul i zobacz czyja byla wina deb***u
zobacz na skutki zderzenia i zgadnij z jaką prędkością jechała ta kobieta (tam jest ograniczenie do 70km/h), auto które uderza w inne jadące w tym samym kierunku i wyrządzające tyle szkód NAPEWNO nie jechała 70km/h !!!!
Ostatnio edytowany 28 sierpnia 2010 r. o 20:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
a moze najpierw przeczytaj artykul i zobacz czyja byla wina deb***u
gdyby jechała z przepisową prędkością mieli byśmy niegroźną kolizje a nie masakre z ofiarą śmiertelną..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tyle ale tylko o osobach piszących i rzucających bluzgi na siebie na forum wszystkich was powinno się pozbawić Internetu za kulturę z jaką wypowiadacie się o takiej tragedii żel. Klawiaturą w głowę a potem pisanie jadowitych wypowiedzi. Panie świeć na jego duszą i tej Pani także nie za głupotę ale za to co się stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawierzchnia była mokra. BMW misiało zdrowo pędzić. Sądzę tak gdyż 500 metrów wcześniej podobny wypadek a raczej stłuczka , dotyczyła trzech aut. Jadąc widziałem oba wypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anula napisał:
A gdzie jest takie skrzyżowanie Al. Witosa i Dr. Męczenników Majdanka?
Jest takie skrzyżowanie gdy kończy się Męcz. Majdanka i kończy się Al.Witosa, tuż przed samą Kalinówką, ulice się krzyżują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak-niech jeżdżą szybciej... Zawsze zwalniam na tym skrzyżowaniu,mimo iż jadę dwupasmówką(czyli główną)-ale ZAWSZE spodziewam się,że ktoś"mądry"wymusi pierwszeństwo. TRZEBA ZAWSZE stosować Zasadę Ograniczonego Zaufania i wszystko w tym temacie! A tak swoją drogą to przydały by się tam światła lub rondo wymuszające zmniejszenie prędkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...