Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Makabryczne odkrycie w Bystrzycy. Przechodnie zauważyli ciało

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 grudnia 2016 r. o 15:50 Powrót do artykułu
Straszne... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już wiem czemu sumy nie brały w tym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No to już wiem czemu sumy nie brały w tym roku
Tu ciulu, nawet ludzkiej tragedii nie potrafisz uszanować w ten świąteczny czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mów do mnie ciulu ty ciulu,bo pomyślą żeśmy koledzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację ten człowiek się pomylił pisząc do ciebie ciulu. Ty zwykła menda jesteś. A sumy ci nie brały bo łowić nie umiesz. Ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uha uha dyrydasa hopasaa alleluja, nie ma uja, opsasa dyrydasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup se karpia, leszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to jakiś mors, ale tak by go zniosło spof tamy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się, że w znacznym stanie rozkładu. Rzeka płynie przez miasto i dopiero teraz ktoś zauważył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie mów do mnie ciulu ty ciulu,bo pomyślą żeśmy koledzy !
Na takich pustaków jak ty nie ma rady. Jak byś się czuł gdyby mowa była o kimś ci bliskim? Jak bys się czuł ciulu gdyby ktoś tak sobie wówczas żartował? Niesamowite prostactwo w tym narodzie siedzi. Jak jakiś rak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Może to jakiś mors, ale tak by go zniosło spof tamy?
Policja winna namierzać takich prostaków jak ty - podejrzewam że te wszystkie prostackie posty w tym temacie są tej samej osoby -  i jak Karmowski na YT wyhaczył 'hejtera' i kazał mu przepraszać na YT publicznie za obrażanie swojej rodziny.... obejrzcie sobie. Nowy film na profilu Michał Karmowski. Miło popatrzeć jak hejter się kaja i ma odpracować 400 godzin w domu opieki..... to jest mistrzowska kara za kłapanie na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...