Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko sześć małżeństw świętowało złote gody? A gdzie reszta? Nie chciały świętować?Nie wiedziały, że przeżyły ze sobą pięćdziesiąt lat?, a może po prostu nie zostały zaproszone na tak wyjątkową uroczystość? Może zbyt mało znaczą w społeczności lubelskiej?  A może to tylko wina programu komputerowego w USC. Kto mi na to odpowie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko sześć małżeństw świętowało złote gody? A gdzie reszta? Nie chciały świętować?Nie wiedziały, że przeżyły ze sobą pięćdziesiąt lat?, a może po prostu nie zostały zaproszone na tak wyjątkową uroczystość? Może zbyt mało znaczą w społeczności lubelskiej?  A może to tylko wina programu komputerowego w USC. Kto mi na to odpowie?
Moi rodzice nie zostali zaproszeni na jubileusz chociaż przeżyli razem 52 lata.W roku 2012 sama zgłosiłam w USC, iż należą do grona par świętujących ten piękny jubileusz-niestety po raz kolejny nie zaproszono ich na uroczystości.W niedługim czasie rodzice otrzymali pismo o nadaniu medalu za długoletnie pożycie od prezydenta RP,którego na dzień dzisiejszy nie otrzymali.Tak funkcjonują niektóre USC,a pracownicy wykazują "niesamowite" zaangażowanie w organizację i dbałość o selekcję czy nie wiem nawet jak to określić...?!Trędowaci nie są,a wręcz przeciwnie szanowanymi obywatelami,którzy uczciwie pracowali i zgodnie przeżyli własne życie.Jeszcze postaram się tylko wyjaśnić gdzie zapodziało się nadane odznaczenie skoro adresaci nie otrzymali go-czyżby urzędy kolekcjonowały...je-tylko w jakim celu...? Dodam tylko,że nie dotyczy to miasta Lublina.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...