Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mam 6 lat i chcę żyć

Utworzony przez Kilgore Trout, 7 stycznia 2008 r. o 06:22 Powrót do artykułu
Ktoś tu uprawia socjotechnikę w wyjątkowo obrzydliwym wydaniu. Zwłaszcza że los tych dzieciaków jest - niestety - mniej więcej znany. Takie numery są przeciwskuteczne i powodują niesmak wśród publiki, co przełoży się na spadek poparcia dla żądań lekarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia ale co za idiota robi ludziom wodę z mózgu czy już tylko takich durnuch dziennikarzy macie " mam 6 lat i piszę list" bzdura jak zwykle akcja propagandowa choć w słusznej sprawie ale czy gazeta jest po to żeby kłamać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smke napisał:
Tragedia ale co za idiota robi ludziom wodę z mózgu czy już tylko takich durnuch dziennikarzy macie " mam 6 lat i piszę list" bzdura jak zwykle akcja propagandowa choć w słusznej sprawie ale czy gazeta jest po to żeby kłamać?
Jak można się oburzać. Jeśli nawet sześcioletnie schorowane dziecko nie potrafi pisać, to ktoś musi przemówić w jego imieniu. Jakim jesteśmy państwem, jeśli nie zapewnimy dzieciom dobrych lekarzy (wyjadą na wyspy), pielęgniarek, nauczycieli. Niech nowy Rząd weżmie pod uwagę sytuację w szkołach, szpitalach i wywiąze się z obietnic. Nie każdego stać na prywatne leczenie czy edukację w szkołach prywatnych. Wiadomo że za lekarzami pójdą strajkować pielęgniarki, a za nimi nauczyciele, mimo, że ciągle słyszą wypowiedzi "co oni jeszce chcą, jeszcze im mało?,itp."Nie doszukujmy się podtekstów, jeśli nie możemy pomóc, to i nie przeszkadzajmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wyjątkowo obrzydliwe, aby biedne dzieci wciągać w gierki dorosłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo zwolnić się z pracy, gdy nie jest zadowolony z zarobków. To gwarantuje mu konstytucja! Lekarze zwalniają się z 3 miesięcznym wypowiedzeniem i pracodawca(Dyrektor szpitala) ma czas poszukać nowych lekarzy. którzy będą pracować za te dotychczasowe pobory. I nie mówmy o powołaniu, to taki sam zawód jak inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym doktorom to się w głowach poprzewracało brak pieniędzy na leki i utrzymanie szpitali a oni wołają o kasę . Dorabijają prywatnie i nadstawiają kieszenie. Bez koperty to nawet cięrzko umierać a co dopiero się leczyć. Budują wille i pławią się w luksusie a nas niestać na wykupienie lekarsrw z recepty. Jeżeli tak ma wyglądać Irlandia w Polsce to ja dziękuję. żoładki i muzgi mamy podobne więc dlaczego lekarz ma zarabiać 12000 zł miesięcznie a zwykły śmiertelnik 1200 zł? czy to są nadludzie? Wszystkim normalnym życzę zdrowia to może " nadludzie" zostaną bezrobotni i poznają prawdziwe realne życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilgore Trout napisał:
Ktoś tu uprawia socjotechnikę w wyjątkowo obrzydliwym wydaniu. Zwłaszcza że los tych dzieciaków jest - niestety - mniej więcej znany. Takie numery są przeciwskuteczne i powodują niesmak wśród publiki, co przełoży się na spadek poparcia dla żądań lekarzy...
A ty skąd tak dobrze znasz ten los dzieciaków?! Pisząc takie bzdury widać, że nie masz pojęcia o leczeniu i jego efektach!! Niesmak powodują takie wypowiedzi zaściankowych ludzi, którym los chorych jest zupelnie obojętny, bo wy już skazaliście je na porażkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacjent napisał:
tym doktorom to się w głowach poprzewracało brak pieniędzy na leki i utrzymanie szpitali a oni wołają o kasę . Dorabijają prywatnie i nadstawiają kieszenie. Bez koperty to nawet cięrzko umierać a co dopiero się leczyć. Budują wille i pławią się w luksusie a nas niestać na wykupienie lekarsrw z recepty. Jeżeli tak ma wyglądać Irlandia w Polsce to ja dziękuję. żoładki i muzgi mamy podobne więc dlaczego lekarz ma zarabiać 12000 zł miesięcznie a zwykły śmiertelnik 1200 zł? czy to są nadludzie? Wszystkim normalnym życzę zdrowia to może " nadludzie" zostaną bezrobotni i poznają prawdziwe realne życie.
Żołątki może mamy te same, ale mózgi chyba nie. Gdy idziesz do szpitala, to życie i zdrowie swoje oddajesz w ręce lekarzy! A to chyba jest odpowiedzialność wielka, warta chyba więcej zapłaty niż 1200zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Jak można się oburzać. Jeśli nawet sześcioletnie schorowane dziecko nie potrafi pisać, to ktoś musi przemówić w jego imieniu. Jakim jesteśmy państwem, jeśli nie zapewnimy dzieciom dobrych lekarzy (wyjadą na wyspy), pielęgniarek, nauczycieli. Niech nowy Rząd weżmie pod uwagę sytuację w szkołach, szpitalach i wywiąze się z obietnic. Nie każdego stać na prywatne leczenie czy edukację w szkołach prywatnych. Wiadomo że za lekarzami pójdą strajkować pielęgniarki, a za nimi nauczyciele, mimo, że ciągle słyszą wypowiedzi "co oni jeszce chcą, jeszcze im mało?,itp."Nie doszukujmy się podtekstów, jeśli nie możemy pomóc, to i nie przeszkadzajmy.
To niech rodzic napisze co myśli o rządzie i cudach itd a nie udaje że to dziecko pisze po prostu wstyd I powtarzam jeszcze raz sprawa jest słuszna i bardzo ważna i trzeba walczyć jednak metoda godna idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miejcie mie za człowieka który broni lekarzy! Wille, i pławiący sie w luksusie lekarze są, ale ze stopniem DOKTORA. A lekarze "szeregowi" w przychodniach rejonowych, czy szpitalach pracujących po 2 doby na dyżurach. Czy oni pławią się w "luksusach"?. Wiem coś na ten temat, bo byłem kilkakrotnie w szpitalu, i znam poświęcenie lekarzy i pielęgniarek. Oddajemy im swoie zdrowie i życie, więdz dajmy im za to troche serca!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smke napisał:
To niech rodzic napisze co myśli o rządzie i cudach itd a nie udaje że to dziecko pisze po prostu wstyd I powtarzam jeszcze raz sprawa jest słuszna i bardzo ważna i trzeba walczyć jednak metoda godna idiotów
Drogi nemo. Stopień doktora to stopień naukowy. Nie świadczy on o wykształceniu lekarskim. Nie warunkuje też zarobków. Bo na przykład w Szpitalach dodatek za stopień doktora wynosi 50 zł. Jednocześnie obrona pracy doktorskiej na AM w Lublinie kosztuje 11 tysięcy złotych. Nie wspominając że należy zapłacić za ewentualne badania i odczynniki. Jest to jak więc widzisz zupełnie nie warta świeczki zabawa. Najwyższym stopniem wykształcenia medycznego jest 2 stopień specjalizacji. Nie ma też wcale znaczenia dla tego wykształcenia fakt posiadania tytułu profesora, który również jest tytułem naukowym i świadczy tylko o tym że dana osoba interesuje się badaniami naukowymi ( np statystyką, biochemią, genetyką, fizjologią). Jest wielu lekarzy którzy mają niewielkie doświadczenie medyczne a posiadają stopień doktora. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd i hanba!biedne dzieci!dorosli -rodzice i lekarze!sumien nie macie?!świadoma manipulacja biednymi chorymi dziećmi.jakos trudno mi uwierzyc, że kilkuletnie dziecko nagle/bez niczyjej pomocy/ wpada na pomysl pisania listu do dyrektora- dziwne ze nie np do tego pocieszajacego go lekarza skladajacego wypowiedzenie.dajcie dzieciom spokoj.to potworne!!!!!a wiecie co Państwo wielce szanowni Doktorzy- dobry sposob macie, tylko ciekawe dokąd byscie poszli, gdyby Wam ktos powiedzial droga wolna...a składki zusowskie jakie wysokie przy własnej dzialalnosci gospodarczej- dopiero byście życie prawdziwe poczuli.Apeluje do mediów:zapytajcie ich dokąd pójdą jak się nie uda?wyjadą na wyspy-nie wierze.pozdrawiam biały personel, i różowy też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, pacjencie rozejrzyj sie dookola, PRL sie skonczyl a ty ciagle w tej samej retoryce - "żoładki i muzgi mamy podobne " "pławią się w luksusie a nas niestać na wykupienie lekarsrw " no normalnie spadlem z krzesla... Jakbys mial mozg a nie "muzg" to tez bys sie wyksztalcil na lekarza i mogl "plawic w luksusie" hehe, tylko niestety musial bys jak ja wyjechac do normalnego kraju , bo w Polsce przez takich frustratow i nieudacznikow jak ty podjudzanych przez media musial bys zyc na podobnie nedznym poziomie jak teraz. A dopoki nie zrozumiesz ze za wiedze i ciezka prace sie placi to dalej bedziesz musial finansowac ze swoich podatkow studia ludziom ktorzy potem beda masowo wyjezdzaja za granice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...