Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwykla najciemniej pod latarnią!!! Polecam zejście z 12 piętra na parter klatką schodową w budynku Urzędu Miasta na Wieniawskiej 14. Wstyd!! Udusić się można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przystanek nie jest definiowany konkretnym metrażem czy odległością od wiaty – to po prostu miejsce, w którym ludzie czekają na autobus.
Czyli mogę zaparkować w zatoce przystankowej,jeżeeli nie ma w tym miejscu pasażerów oczekujących na autobus?Ciekawe jak to drogówce wytłumaczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki klub jak CZekolada.Byłem w sobote i pali się w całym lokalu,nawet nie było żadnej informacji przy wejściu że tam się pali.Nawet nie było mowy o miejscu dla nie palących.Nie rozumiem tego.Czy takie moiejsca są legalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnik napisał:
A taki klub jak CZekolada.Byłem w sobote i pali się w całym lokalu,nawet nie było żadnej informacji przy wejściu że tam się pali.Nawet nie było mowy o miejscu dla nie palących.Nie rozumiem tego.Czy takie moiejsca są legalne? [/quote] [quote]
Dokładnie niech się ktoś Czekoladą zainteresuje, czas nauczyć pseudo "arystokrację" z Lublina kultury i przestrzegania prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmijcie się czymś poważnym palanty, np. drożyzną w sklepach anie głupotami, ale czy wy potraficie/ fi***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo wszystko ustawa zdaje egzamin. W większości miejsc nie pali się i to mi się podoba. Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam tę ustawę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bankier napisał:
spam
Te Moderator tego forum. Może byś się zainteresował tego typu wpisami bo tylko ludzi wkurzają. No chyba że masz jakiś odsyp od tego typu wpisów.
Ostatnio edytowany 8 marca 2011 r. o 09:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BŁĄD!!! Kobieta paląca za przystankiem wg waszej interpretacji też może łamać prawo, jeśli czeka na autobus. Ponieważ piszecie, że przystanek nie jest zdefiniowany i rozumie się przez to miejsce, gdzie ludzie czekają na autobus, to czekająca palaczka znajduje się w obrębie przystanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiaty pks na podzamczu pies zkulawą nie zagląda a tam palaczy w brud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...