Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Manifestacja ONR w rocznicę stanu wojennego (wideo)

Utworzony przez stefek, 13 grudnia 2011 r. o 18:42 Powrót do artykułu
Oni żyją w jakimś równoległym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefek napisał:
Oni żyją w jakimś równoległym świecie.
Kogo masz na myśli pisząc "oni"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na manifestacji i nikt nie powinien zabraniać okazywania swojego Patriotyzmu. Tylko silna i narodowa Polska może przeciwstawić siłom niszczącym Polskę. Ten filmik też jest zakłamany, było więcej ludzi była wspaniała atmosfera i wspaniali ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz sierpem raz mlotem faszystowską hołotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Raz sierpem raz mlotem faszystowską hołotę.
wal sie na ryj, bękarcie ze spermy sowieckiego pachołka Jaruzelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli komuś faszyzm kojarzy się z Hitlerem, Hitler z ONR-em, a NSZ z faszystowskimi bandami to niech lepiej sam sobie przeczyta program partii Mussoliniego i sprawdzi czy nie jest przypadkiem faszystą, bo znajdzie tam socjalizm, etatyzm, korporacjonizm, syndykalizm i integryzm czyli idee bliskie dzisiejszej lewicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się, większość na filmie wygląda na blokersów co to do szkoły nie, do pracy nie, babka renty jeszcze nie dostała to i wypić za co nie ma, a może organizator postawi browara za robienie frekwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska się budzi. Chwała Bogu najwyższemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor napisał:
wal sie na ryj, bękarcie ze spermy sowieckiego pachołka Jaruzelskiego
A oto słowa patrioty zdolnego zbudować nową lepszą Polskę Byłeś na manifestacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie oszukujmy się, większość na filmie wygląda na blokersów co to do szkoły nie, do pracy nie, babka renty jeszcze nie dostała to i wypić za co nie ma, a może organizator postawi browara za robienie frekwencji.
Podyskutowałoby się, ale jak tu dyskutować z pudłem telewizora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie, że na manifestacji było bardzo dużo młodych ludzi, którzy nie wsiąkają papki medialnej którą serwuje np tvn czy gw, a której jak zwykle powiedzą ,,faszyści, same stare babki, mohery, z mniejszych miasteczek wsi i niewykształceni''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
fajnie, że na manifestacji było bardzo dużo młodych ludzi, którzy nie wsiąkają papki medialnej którą serwuje np tvn czy gw, a której jak zwykle powiedzą ,,faszyści, same stare babki, mohery, z mniejszych miasteczek wsi i niewykształceni''
O tak, młodych nie uczących się, nie pracujących, ale obowiązkowo obecnych wszędzie tam gdzie można podymić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa że ja byłem pomimo tego że studiuje i pracuję, znalazłem czas na to by zamanifestować swoją Polskość a jak komuś wstyd ze jest Polakiem to granice wolne wypiep*zać do niemiec holandii anglii droga wolna a jak bedzie mio się podobało to bede chodził z flagą do Pracy śpiewając patriotyczne piosenki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O tak, młodych nie uczących się, nie pracujących, ale obowiązkowo obecnych wszędzie tam gdzie można podymić.
Już na pierwszych kadrach mogę Ci wymienić ludzi wykształconych bądź dążących do wykształcenia, niedługo będziesz im buty czyścił. Pozdro Gruby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem studentem i nie róbcie z ludzi idiotów. Byłem tam i jestem z tego dumny. Nie wstydzę się swojej Polskości i Patriotyzmu. I też mogę z flagą chodzić gdzie chcę i nikomu nic do tego. Komentarze zdrajców nic tu nie zdziałają. ) Chwała Wielkiej Polsce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i cieszę się że byłem. Na co dzień studiuję. W przyszłym roku będzie nas więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDZIWA RELACJA I FOTOGRAFIE NA www.lesiakowski.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha wszyscy studiujecie...korespondencyjnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hahaha wszyscy studiujecie...korespondencyjnie
Od kiedy łażenie z flagą po mieście to patriotyzm,kto was uczy,upadek wszystkiego,matury zdaje 60%,gimnazjaliści uzyskują 48%,6 klasy 51%,o co to chodzi tylko o podwyżki,upadek,upadek,upadek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym jest dla Ciebie patriotyzm, gnido?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...