Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w artykule brakuje mi przemyśleń pani krzyzanowskiej o tym że ratusz nie ma nic wspólnego z kolejna porażką mosiru i że oni podpisują się tylko pod sukcesami - zawsze poprawi mi tym humor a po za tym w komentarzach jeszcze nie mi nic że to wina pisu i że za pruszkowskiego to na ternie areny lublin było tylko bagno i jakaś nikomu nie potrzebna fabryka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się czepili tego biednego stadionu..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mówcie mi, że ktoś zapłaci by sluchać MArgareth czy Mroza, hahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są imprezy na stadionie - źle, nic się nie dzieje - jeszcze gorzej. Może w końcu byście się określili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobże jak plebsu niestac nieh se radja sluha 25 zl kosztóje najtańsza flaszka wudki,jakby bylo zadarmo to nalazło by się hołoty.Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pójdę z radością! Za 10 zł z takim nagłośnieniem? Pewnie, że tak. I warunki lepsze niż gdzieś na trawie jak inne koncertyEski. Polacy to tylko marudzić potrafią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętni się znajdą spokojna głowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKI KONCERT = WIELKA KLAPA A kasę dostanie firma - ORGANIZATOR ( każdy by chciał przytulić 215 tys. złotych) za jeden dzień. Chyba CBA będzie potrzebne i będzie miało robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahahah kto zapłaci za takie gówno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie zaj.....cie! a jak wam szkoda 10 zl to idzie pod most chlac tanie wino, a nie o koncertach piszeciee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smaga nie rób z Lublinian dziadów!!! Ludzi jeszcze stać by kupić bilet za 10 zł. i nie muszą w tym celu żebrać pod kościołem!!! Dziennikarstwo schodzi na psy!!! Nie pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedłógo stadionik zaorajo bo 250000 ludziuw to pszes 5 lat przyjdzie hahaha .Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smaga pismak, który oczernia działania lubelskich instytucji... Czyżby PISOWIEC? Kto go opłaca? Jak Panu tu tak źle Panie Smaga to proponuje wyprowadzkę! Władze starają się przyciągnąć do Lublina ludzi młodych, a Pan potrafi tylko krytykować! Smagowanie = hejtowanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuję nosem, że PISmak nie lubi naszego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smaga nie rób z Lublinian dziadów!!! Ludzi jeszcze stać by kupić bilet za 10 zł. i nie muszą w tym celu żebrać pod kościołem!!! Dziennikarstwo schodzi na psy!!! Nie pozdrawiam!!!
  Za co płacić ? Za festynowe playbackowe barachło, które powinno być za friko jako dodatek do piwa i kiełbasek. Gratuluję poczucia estetyki.  .......................... Ja mogę zapłacić nawet 200 - 300 zł za bilet (byłem na wielu koncertach przez ostatnie 25 lat i tyle płaciłem za bilet), ale za konkret, a nie za pseudo-popowy szit jarmarkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
record man żyjemy w wolnym kraju i niech każdy zajmie się sobą, jeden ma ochotę posłuchać disco polo, inny popu a jeszcze inny rocka - grunt, żeby nikt nie był ograniczany i każdy mógł znaleźć coś dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest stadion czy amfiteatr? Poza meczem młodziezówki Polska-Włochy na inauguracje to nic tam sie nie działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Do 13 lipca zwykły bilet kosztuje 10 zł, a na miejsce dla VIP-ów 25 zł. Po 13 lipca ceny wzrosną do 15 i 35 zł. Co ciekawe, za wstęp na koncert w ramach Letniej Sceny Eski nie trzeba było płacić np. 2 maja w Krośnie i 20 czerwca w Świnoujściu.  Biletowana nie była też impreza w Wodzisławiu Śląskim, gdzie koncerty Letniej Sceny Eski trwały trzy dni, za co Wodzisławskie Centrum Kultury zapłaciło organizatorowi 240 tys. zł (Lublin za jeden dzień płaci 215 tys.)."   ... czyli za podobne wiejskie dożynki każą sobie płacić tylko w Lublinie.  :lol:  ...................................... MOSiR myśli, że jak wyrwie z biletów 10 - 35 zł. od łebka, to jakoś zminimalizuje straty, które będą i tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest stadion czy amfiteatr? Poza meczem młodziezówki Polska-Włochy na inauguracje to nic tam sie nie działo.
  no nic poza tym, że Motor i Lublinianka co tydzień grały mecze ligowe... poza tym był mecz rugby Polska-Ukraina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w artykule brakuje mi przemyśleń pani krzyzanowskiej o tym że ratusz nie ma nic wspólnego z kolejna porażką mosiru i że oni podpisują się tylko pod sukcesami - zawsze poprawi mi tym humor a po za tym w komentarzach jeszcze nie mi nic że to wina pisu i że za pruszkowskiego to na ternie areny lublin było tylko bagno i jakaś nikomu nie potrzebna fabryka
mówisz o cukrowni którą zlikwidował pan minister Jasiński  (PiS)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...