Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marihuana medyczna naprawdę działa? Lubelscy lekarze zrobili ekspreryment

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 sierpnia 2016 r. o 12:35 Powrót do artykułu
Ale tego ciemnego luda żadne dowody naukowe nie przekonają. Liczy się jedynie wiara, emocje i ideologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to medyczna a inni będą jarac bo niby leczy, palcie na cpunach jest biznes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m nielegalna? pamietaj, ze jestes wlasnoscia panstwa i tyle, dlaczego niby mialbys decydowac o sobie, niewazne czy cos jest dla ciebie korzystne czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cos takiego,nastroj sie poprawil.Toz to cud!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wódka lecznicza też poprawia nastrój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież to jest tylko MOŻLIWOŚĆ stosowania, a nie NAKAZ. Jak boli Cie glowa, to możesz wziąć tabletkę, ale nie musisz... zawsze możesz się pomodlić, żeby ból ustąpił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mam padaczkę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wszystko chcą kasę nawet żeby przeczytać kawałek artykułu.... Zdzierstwo na wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za pytanie, czy marihuana dziala? jakby nie dzialala, to by jej od lat nie stosowano w medycynie!!! tylko w polsce oczywiscie nadal ciemnogrod panuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol powoduje nieodwracalne uszkodzenia organizmu i można go kupić wszędzie pomimo iż są na to dowody. A potem jakieś śmieszne leczenie za moje tudzież wasze pieniądze bo na pewno nie za tych alkoholików. Na szkodliwe działanie marichuany nie ma dowodów a kupić możesz ale jakiś chłam który trudno nazwać marichuana... żenada... tez bym chciała sobie pójść jak ten alkoholik do sklepu i kupić sztukę zioła dlaczego nie mogę? Bo mnie nie zabije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Za wszystko chcą kasę nawet żeby przeczytać kawałek artykułu.... Zdzierstwo na wszystkim.
A jednocześnie wołają o odblokawanie adbloka. Jak szanowna redakcja Dziennika Wschodniego pozbędzie blokowania artykułów, wtedy ja odblokuję reklamy na ich stronie. Wóz, albo przewóz. Albo zarabiacie na reklamach, albo na płatnych artykułach. Nie można zdzierać z czytelników dwukrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marihuana powoduje uszkodzenie mózgu. Dowód poniżej i zdanie "na szkodkiwe działanie marichuany nie ma dowodu" -zachowana oryginalne posownia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie od dawna stosuja ''zioła'', nawet jeszcze teraz rożne plemiona maja takie przeciwbolowe roslinki a tu sie dopiero robi eksperymenty.Rodzice dzieci chorych , którym tylko to pomaga, błagali aby nie przerywac kuracji!! to nie! zakazali! dopiero jak teraz polityk domaga sie takiego leczenia to sie głośno robi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz nawet lekarze na Karaibach mowia o skutkach ubocznych leczenia marihuana. Widocznie pan Gawlowicz ma na tym dobry interes i nie widzi przeciwskazan. Szanowna Redakcjo informujcie nas o artykulach SPONSOROWANYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Merihuana lecznicza, kiedyś było opium lecznicze. Jeszcze trochę a gendery będą wlaczyły o leczniczą amfetaminę i lecznicze dopalacze. Smutne, ale wcale nie takie nieprawdopodobne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...