Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Praca dla Magdy Gessler to raczej wstyd i nie ma co się tym chwalić ,zdjęcie z mini frytkownicą to też od Grsslerowej czy z nowego miejsca pracy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla Pani Marii. A dla pani Gessler inne wyrazy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taka bezpłatna reklama z dobrego serca czy autor się tam najadł za free?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio tam byłem, bardzo przyjemna atmosfera. Jedzenie bardzo smaczne. Obsługa mogła by być troszeczkę bardziej kompetentna. Ceny w sam raz jak na taką restauracje. 9/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio tam byłem, bardzo przyjemna atmosfera. Jedzenie bardzo smaczne. Obsługa mogła by być troszeczkę bardziej kompetentna. Ceny w sam raz jak na taką restauracje. 9/10
Czyżby reklama właściciela ?   Jakość za taka cenę ???   Zobaczcie menu i cennik :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem ta gesler boze jaka ona spasiona co on może wiedzieć o jedzeniu jak wrzuca do worqa co popadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...