Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czym to, mało wiarygodne, podejrzenie gwałtu jest wyjątkowe i pilne, że aż o tym piszecie? Ciekawe, że dzisiaj w tv na jednym z g***ianych programów leciał jakiś serial, gdzie tez jest afera o podobnym podłożu - starszy chłopak spotyka się ze sporo młodsza dziewczyną poznaną na czacie. Jeżeli jeszcze gdzieś z mediów dzisiaj sie dowiem o podobnej sprawie, to będzie bardzo ciekawe. Bo można odnieść wrażenie, że ten brukowiec pisze artykuły na zamówienie. Pytanie czyje zamówienie? Czy oby za kilka dni nie dowiemy się, że trzeba zaostrzyć cenzurę internetu, żeby przeciwdzaiałać takim (wyolbrzymionym uprzednio) zagrożeniom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......Poznał kobietę przez Internet. Jest podejrzewany o gwałt.............. CZyżby znowu ksiądz w akcji?Ostatnio coraz więcej sutannowych wyładowuje swoją chuć w różny sposób.Jedni poznają "partnera" przez internet,inni w czasie spowiedzi,jeszcze inni podczas pielgrzymek czy spotkań oazowych.Jeszcze inni "drugą połówkę" poznają na zebraniach ministrantów. Ale najwięcej właśnie jest spotkań zapoczątkowanych przez internet.No i skutki mamy takie jak opisane. Ostatnio tygodnik nieklerykalny FiM opisywał metody podrywu chłopców przez plebanów.Ciekawe artykuły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupota dziewczyn PORAZA !! A gdyby ja zamordowal, pocial nozem, etc?? Zna faceta z internetu - moze psychol,moze podaje falszywe dane - to JESTm POWSZECHNE -, jakies zdjecie, telefon na karte ( anonimowy wlasciciel), NIE ZNA GO NIKT z JEJ ZNAJOMYCH, RODZINY , a ONA UFA i WSIADA do SAMOCHODU !!! I nie wiadomo, czy naprawde doszlo do gwaltu !! Czy miala obrazenia, czy to tylko wyskok panienki?? Gdy uslyszalam do 15latki, jak kolezanki "daja" w WC z Plazie za BILET do kina , to zbaranialam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh i sam sie wrypal jak nie za sez to za sfilmowanie ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To można zgwałcić babe przez internet? kiedyś jak mówili ze Kaszpirowski leczy przez telewizor i zapładnia przez telefon, myślałem że to nie prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kościelny napisał:
......Poznał kobietę przez Internet. Jest podejrzewany o gwałt.............. CZyżby znowu ksiądz w akcji?Ostatnio coraz więcej sutannowych wyładowuje swoją chuć w różny sposób.Jedni poznają "partnera" przez internet,inni w czasie spowiedzi,jeszcze inni podczas pielgrzymek czy spotkań oazowych.Jeszcze inni "drugą połówkę" poznają na zebraniach ministrantów. Ale najwięcej właśnie jest spotkań zapoczątkowanych przez internet.No i skutki mamy takie jak opisane. Ostatnio tygodnik nieklerykalny FiM opisywał metody podrywu chłopców przez plebanów.Ciekawe artykuły
W każdej grupie ludzi znajdą się czarne owieczki. W Kościele to też jest problem, bo trafiają tam różne osoby. A to, że pewne szeroko rozwinięte w Polsce media nieadekwatnie do ilości, wyolbrzymiają takie zdarzenia, to oznacza, że jest problem z zachowniem przez nie obiektywnego spojrzenia. To tak jakby pisać np. że wszyscy kierowcy to mordercy, dlatego, że w 10 na 100000 przypadków kierowca popełnił błąd w prowadzeniu pojazdu i kogoś zabił. To tak, jakby pisać, że wszyscy mundurowi to łapówkarze, bo udowodniono 5 z nich takie zachowanie. To tak jakby pisać o Twoim, czytelniku "Pan Kościelny" zawodzie ( i nie ważne czym się zajmujesz - czy bezrobotny, robotnik budowlany, akwizytor czy nawet szambonurek - to nie ma znaczenia), że wszyscy bezrobotni, robotnicy budowlani, akwizytorzy czy też szambonurkowie są np. oszczercami i bluźniercami, tylko dlatego, że jeden przedstawiciel tej grupy gdzieś zaczął "obrzucać błotem" innych. Zatem przestańmy generalizować. Niech każdy odpowiada osobiście za własne czyny; przestańmy poprzez zachowanie jednostki przyszywać pewne łatki całym grupom społecznym, bo jest to dla nich krzywdzące i zupełnie mija się z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ napisał:
W każdej grupie ludzi znajdą się czarne owieczki. W Kościele to też jest problem, bo trafiają tam różne osoby. A to, że pewne szeroko rozwinięte w Polsce media nieadekwatnie do ilości, wyolbrzymiają takie zdarzenia, to oznacza, że jest problem z zachowniem przez nie obiektywnego spojrzenia. To tak jakby pisać np. że wszyscy kierowcy to mordercy, dlatego, że w 10 na 100000 przypadków kierowca popełnił błąd w prowadzeniu pojazdu i kogoś zabił. To tak, jakby pisać, że wszyscy mundurowi to łapówkarze, bo udowodniono 5 z nich takie zachowanie. To tak jakby pisać o Twoim, czytelniku "Pan Kościelny" zawodzie ( i nie ważne czym się zajmujesz - czy bezrobotny, robotnik budowlany, akwizytor czy nawet szambonurek - to nie ma znaczenia), że wszyscy bezrobotni, robotnicy budowlani, akwizytorzy czy też szambonurkowie są np. oszczercami i bluźniercami, tylko dlatego, że jeden przedstawiciel tej grupy gdzieś zaczął "obrzucać błotem" innych. Zatem przestańmy generalizować. Niech każdy odpowiada osobiście za własne czyny; przestańmy poprzez zachowanie jednostki przyszywać pewne łatki całym grupom społecznym, bo jest to dla nich krzywdzące i zupełnie mija się z prawdą.
Czytaj uważniej.Ja tylko zapytałem czy to był ksiądz.Ja nie stwierdziłem że ksiądz zgwałcił,chociaż tak można mniemać bo ostatnio sporo gwałtów (w tym ogrom na nieletnich) popełniają księża (nie tak dawno dokonał taki samospalenia w podlubelskiej wsi).Stąd właśnie moje pytanie.A o zawodzie osobnika nie było mowy w artkule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oboje są siebie warci,należy ich zostawić w spokoju.Poza tym zrobili sobie nawzajem DOBRZE i wszystko jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kościelny napisał:
Czytaj uważniej.Ja tylko zapytałem czy to był ksiądz.Ja nie stwierdziłem że ksiądz zgwałcił,chociaż tak można mniemać bo ostatnio sporo gwałtów (w tym ogrom na nieletnich) popełniają księża (nie tak dawno dokonał taki samospalenia w podlubelskiej wsi).Stąd właśnie moje pytanie.A o zawodzie osobnika nie było mowy w artkule.
Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktywność na forach, co można było dowiedzieć się z pewnego bardzo szokującego reportażu z TV? To ty? Ja też tylko pytam. Ja nie twierdze, ani nie sugeruje, że jesteś pedofilem. Nieważne, że nawet jeśli sie nie przyznasz, to niesmak i tak pozostanie. I nie muszę podawać źródeł skąd to wiem, bo przecież każdy kto to przeczyta, też już to wie. I co. Nie czujesz się zaszczuty i obrzucony błotem? A ja przecież tylko pytam. I co, już załapałeś? P.S. Co to znaczy sporo gwałtów? - wskaż ile te sporo. Bo ja jakoś nie słyszałem o tym. Odwołuj się do konkretnych danych i wskaż ich źródła. Odnosze wrażenie, że masz coś wspólnego z tzw. partią paligłupów. Zgadłem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciąć mu jaja tasakiem i już!!!!!!!!! A potem do więzienia na 15 lat!!!!!!!!! Na pewno ją zmusił bo na pierwszym spotkaniu od razu pojechał wieśniak w pola gdzie czuł się jak w domu. Mógłby jeszcze się tłumaczyć jakby się spotykali ileś tam razy a tak nikt mu i tak nie uwierzy. Myśli ,że ujdzie mu na sucho bo "słowo przeciwko słowu" ale nie ma tak łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ją zgwałcił to by się gdzieś ukrywał, a nie zgłaszał na komisariat, nie wierze ten dziewczynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw suki dają a póżniej z głaszają gwałt. To po co do niego przyjechała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu nie wynika, że były wystarczające dowody na to by go aresztować. A potem może się okazać, że to dziewczynę należało aresztować za pomówienie o gwałt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos nie bardzo wierze tej młodej kobiecie, ja miałem podobny problem ale w ostaniech chwili partnerka wycofała się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze wrocila z nim potulnie do Lublina,smiech na sali,wiedziala po co pojechala a teraz mowi ze gwalt,umowila sie z obcym facetem ktorego nie znala,wsiadla do niego do samochodu,czyli dobrze to o niej nie swiadczy,sciemnia jak nic!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ napisał:
Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktywność na forach, co można było dowiedzieć się z pewnego bardzo szokującego reportażu z TV? To ty? Ja też tylko pytam. Ja nie twierdze, ani nie sugeruje, że jesteś pedofilem. Nieważne, że nawet jeśli sie nie przyznasz, to niesmak i tak pozostanie. I nie muszę podawać źródeł skąd to wiem, bo przecież każdy kto to przeczyta, też już to wie. I co. Nie czujesz się zaszczuty i obrzucony błotem? A ja przecież tylko pytam. I co, już załapałeś? P.S. Co to znaczy sporo gwałtów? - wskaż ile te sporo. Bo ja jakoś nie słyszałem o tym. Odwołuj się do konkretnych danych i wskaż ich źródła. Odnosze wrażenie, że masz coś wspólnego z tzw. partią paligłupów. Zgadłem? [/quote] [quote name='~' timestamp='1355858310' post='711135'] Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktywność na forach, co można było dowiedzieć się z pewnego bardzo szokującego reportażu z TV? To ty? Ja też tylko pytam. Ja nie twierdze, ani nie sugeruje, że jesteś pedofilem. Nieważne, że nawet jeśli sie nie przyznasz, to niesmak i tak pozostanie. I nie muszę podawać źródeł skąd to wiem, bo przecież każdy kto to przeczyta, też już to wie. I co. Nie czujesz się zaszczuty i obrzucony błotem? A ja przecież tylko pytam. I co, już załapałeś? P.S. Co to znaczy sporo gwałtów? - wskaż ile te sporo. Bo ja jakoś nie słyszałem o tym. Odwołuj się do konkretnych danych i wskaż ich źródła. Odnosze wrażenie, że masz coś wspólnego z tzw. partią paligłupów. Zgadłem?
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję się obrzucony błotem.To tak samo jakby ktoś powiedział,że mogę być potencjalnym gwałcicielem ponieważ posiadam odpowiedni narząd do gwałtu Dla zaspokojenia twej ciekawości odpowiem,że pedofilem nie jestem.Mam sporo koleżanek które tak jak i ja lubią pobarszkować co nieco,więc dzieciaki i ministranci mnie nie interesują (tak jak księży). A skąd o tym wiem?A od kleryków którzy odbywają praktyki w naszym kościele.A jaki procent (spory) jest zboczonych księży-wystarczy w wyszukiwace internetowej wpisać ksiądz-pedofil (lub homoseksualista) i odpowiedzi znajdziesz. A teraz brewiarz do łapki (nie dziecięcego ptaszka) i pora na codzienną modlitwę a nie buszowanie po internecie. P.S.Dodam,że bardzo nie lubię polemizować z mało rozgarniętymi,ale dodam również,że do palikotowców nie należe,ale przyznam,że wiele haseł ich popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kościelny napisał:
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję się obrzucony błotem.To tak samo jakby ktoś powiedział,że mogę być potencjalnym gwałcicielem ponieważ posiadam odpowiedni narząd do gwałtu Dla zaspokojenia twej ciekawości odpowiem,że pedofilem nie jestem.Mam sporo koleżanek które tak jak i ja lubią pobarszkować co nieco,więc dzieciaki i ministranci mnie nie interesują (tak jak księży). A skąd o tym wiem?A od kleryków którzy odbywają praktyki w naszym kościele.A jaki procent (spory) jest zboczonych księży-wystarczy w wyszukiwace internetowej wpisać ksiądz-pedofil (lub homoseksualista) i odpowiedzi znajdziesz. A teraz brewiarz do łapki (nie dziecięcego ptaszka) i pora na codzienną modlitwę a nie buszowanie po internecie. P.S.Dodam,że bardzo nie lubię polemizować z mało rozgarniętymi,ale dodam również,że do palikotowców nie należe,ale przyznam,że wiele haseł ich popieram
Zaiste powiadam ci, błądzisz, błądzisz i wciąż nie możesz się odnaleźć w swoim życiu. Również odpowiem ci krótko, chociaż nie jestem księdzem ale tylko skromnym organistą i kościelnym jednocześnie. Zatem odpowiadam ci na twoje rozterki, tak jak zaznaczyłem wcześniej nie jestem księdzem, ani też zboczeńcem, w przeciwieństwie do ciebie oczywiście. Chodzi mi o to że jesteś zboczeńcem, a nie księdzem oczywiście, bo gdybyś był księdzem to skończyłbyś seminarium i nie pisałbyś na tak niskim poziomie. Po twoim sposobie wypowiedzi, jeśli można tak to nazywać wnioskuję że faktycznie pedofilem nie jesteś. Tylko zwyczajnym osiedlowym głupkiem, każde osiedle takowego wszak posiada. Niestety obawiam się jednak, że twoja psychika troszeczkę niebezpiecznie lawiruje w kierunku samogwałcenia się na różne wymyślne sposoby. Wiele rzeczy w twoim poście na to wskazuje. Czy pisząc te swoje przemyślenia jedziesz na ręcznym ? Jest to całkiem możliwe, gdyż wciąż piszesz o jednym i tym samym. Jak również wynika z twojego postu, bardzo dobrze orientujesz się w wyszukiwarkach internetowych. Musisz zmienić swój styl życia chooopaku, bo się wykończysz i może ci pęknąć serducho. Tak długo się nie da, zadbaj o siebie, przespaceruj się na podwórzu, przewietrz się. Może i tobie uda się spotkać kiedyś jakąs kobietę która się tobą zainteresuje. Tylko najpierw musisz o siebie zadbać, umyć się, czysto ubrać. Wiesz, życie nie kończy się na wyszukiwarkach i trzepaniu kapucyna przed monitorem. Dodajesz na koniec że popierasz wiele haseł tej znanej ostatnio partyi dewiantów. Nie musisz o tym pisać, to się rozumie samo przez sie, to widać po twoim poście. Nie martw się jednak, może kiedyś uda ci sie spotkać jakąś kobietę, wszak życie to nie tylko targanie bagiety kolegom, jak to jest w twoim przypadku. Tylko musisz o siebie troszeczkę zadbać i wyjść na spacer. Pamiętaj, każda potwora znajdzie swojego amatora. Tylko nie zaczepiaj dzieci/chłopców i zwierząt, trzymaj się i życzę ci powodzenia 23.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kościelny napisał:
Ostatnio tygodnik nieklerykalny FiM opisywał metody podrywu chłopców przez plebanów.Ciekawe artykuły
...a co, czujesz się odrzucony geju i teraz wylewasz swoje żale na forum ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...a co, czujesz się odrzucony geju i teraz wylewasz swoje żale na forum ?!
Czyżbyś był pederastą że po postach w internecie rozpoznajesz gejów?Jak widać-masz wprawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za absurd... i jakie są niby dowody tego gwałtu ? Zeznania pokrzywdzonej i to wszystko ? Przecież to zwykłe pomówienie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...