Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NAJWIĘCEJ DO GADANIA MAJĄ CI KTÓRZY NIE MAJĄ DZIECI, A WG ICH ŚWIECEŃ NIE MAJĄ PRAWA MIEĆ,CZYLI KLER KATOLICKI!!TYPOWE DLA PAŃSTW WYZNANIOWYCH!!JEDNO MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE ODCIĘCIE KLERU OD KASY-PAŃSTWA, FIRM, SAMORZĄDÓW, UNIJNEJ, SPOWODOWAŁO BY UPADEK KATOLICYZMU W POLSCE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy to mają przechlapane z życiem w swoich urojonych światach i ze swoimi urojonymi problemami. Mam oczywiście ludzi myślących, że w tym kraju rządzi "klasa kleru". Kto by pomyślał po 1989 r., że antykościelna propaganda jednej i drugiej lewicy odniesie tak trwałe skutki na umysłach muodych, wyksztaUconych z wielkich wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcą manifestować, to niech manifestują, ale problem zagrożenia rodziny i życia jest wydumany, a ten Andrzej nawiedzony sam dla siebie jest zagrożeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w jaki sposób ta rodzina jest zagrożona? Czy ktoś komuś zabrania zakładania rodziny? Zajmijcie się lepiej swoimi dziećmi zamiast organizować jakieś niepotrzebne marsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak pracy albo praca za 1200 zł i mam zakładać rodzinę, czy ich pogięło, niech zrobią marsz przeciwko niskim wynagrodzeniom, nie mam dzieci bo po prostu nie stać mnie na nie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy chorzy psychicznie ludzi za co ta rodzina niby ma żyć w tym posranym kraju za 1300zł miesiecznie ,zajmijcie sie najpierw tym aby rodzina miała za co żyć a nie narobic dzieci by chodziły głodne.dajcie ludziom normalne wypłaty a rodzina sama sie utrzyma bez waszej pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chce niech się mnoży. Prawo królika nie jest zakazane. Ale wara od mojej kołdry i co pod nią robię. Już widać zakusy na inwigilację w tym względzie , a może na powołanie policji religijnej na wzór islamu. Zresztą chrześcijaństwo, islam, judaizm - mają wspólne korzenie , a ich motto, to krew i kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MBR to nie Kościół Garnizonowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa...najlepiej to wszystko hejtować. A może by tak się ruszyć z domu i po prostu podziękować Rodzicom i Rodzinom za życie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten marsz w obronie rodziny i tak skończy sie wyciągnięciem łapy po kasę od tych rodzin na biedny kościół, nie bez powodu gdzieś tam plącze się caritas   pokażemy naszą siłę i jeszcze na tym zarobimy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...