Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czemu mają służyć te rysunki ? Czy to państwo już całkiem zidiociało ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RÓBCIE JAK NAJWIĘCEJ ZDJEC, W RAZIE AWANTUR, POLICJA BEDZIE MIALA GOTOWE DOWODY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy dwuch całujących sie facetów jest pozytywnym wzorcem zachowania ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Motor! Nie dajcie się lewackiej propagandzie. Śląsk Wrocław popiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto takie mądre hasła szalikowcom ułożył? 3/4 z kibiców ich nie rozumie , komu zależy na rozróbie w centrum miasta ? bo szalikowcy sami na to nie wpadli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"CHOĆ tu do nas" - oj szanowny panie Autorze artykułu, chyba ortografia nie jest Pana dobrą stroną....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po czym tak sądzisz? Kibic to niekoniecznie musi być prostak z szalikiem i ogoloną głową. Ja według Twojej definicji pewnie jestem kibolem (w Twoim mniemaniu, gdybyś widział mnie na żywo). Czasem drę mordę na stadionach, przy tym studiuję ratownictwo medyczne i działam w klilku organizacjach społeczno-politycznych. Można mieć szalik piłkarski, ogolony łeb i przy tym mieć jakieś ambicje zawodowe;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To państwo już nie jest państwem obywateli polskich, mającym swoje 1000 letnie korzenie, utwierdzone w chrzescijaństwie i kulturze grecko rzymskiej, To jest jakiś dziwaczny twór organizacyjny, zmuszający Polaków do pozbycia się swoich korzeni i wymazania, lu bo najmniej zmarginalizowania swojej historii. To już jest potworek organizacyjny dla lewaków, hołoty spod tęczowej flagi, fanów Grodzkiej, Biedronia i Palikota. Takie państwo spowoduje, że za 30 lat jak ktoś się spyta dzieciaka - Ktoś ty? - to na pewno nie otrzyma odpowiedzi - Polak mały. Usłyszy albo - gej mały, albo - mały europejczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się stało że marsz odbył się . Ludziska niech wiedza dlaczego ich pieniądze maja iść w błoto niech rozlicza tych co zatwierdzili projekt sprzedaży biletów , Pietrasiewicza za szkodzenie Lublinowi i podać do publicznej wiadomości kto został ukarany . Familii Pietrasiewiczów dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gregs napisał:
czy dwuch całujących sie facetów jest pozytywnym wzorcem zachowania ???? [/quote] [quote name='gregs' timestamp='1353941701' post='700060'] czy dwuch całujących sie facetów jest pozytywnym wzorcem zachowania ????
dwuch nie, ale dwóch może być dla Ciebie wzorcem poprawnej polszczyzny. Takie ignorowanie ortografii jest zresztą charakterystyczne dla "genetycznych patriotów". Im więcej gadanie o ojczyźnie, Polsce, patriotyzmie, tym gorzej z poprawną polszczyzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że też nie ma pał na tą trzodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Lublin - duma naszego Miasta "Tektur"a to śmiecie i odpady i wyrzutki społeczene, pasozyty żyjace na cudzy koszt. To typowa kawiarowa lewica udajac bidę i POzorujac walkę o lepszy ros ucoieśnionych zbija kokosy majac za swych promotorów POpapranych Złodzieji z PełO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troglodyci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo Chłopaki tak trzymać!!! A do przeciwników mam pytanie Boli was to??? Ma BOLEĆ heheh !!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porzygańcy, najledpiej żeby ich psy olały .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe napisał:
kto takie mądre hasła szalikowcom ułożył? 3/4 z kibiców ich nie rozumie , komu zależy na rozróbie w centrum miasta ? bo szalikowcy sami na to nie wpadli
zgadzam się, większość nie umie czytać ze zrozumieniem, a co tu dopiero jakieś hasła układać i je skandować !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skinhead NS Black Metal napisał:
A po czym tak sądzisz? Kibic to niekoniecznie musi być prostak z szalikiem i ogoloną głową. Ja według Twojej definicji pewnie jestem kibolem (w Twoim mniemaniu, gdybyś widział mnie na żywo). Czasem drę mordę na stadionach, przy tym studiuję ratownictwo medyczne i działam w klilku organizacjach społeczno-politycznych. Można mieć szalik piłkarski, ogolony łeb i przy tym mieć jakieś ambicje zawodowe;)
ostatnio wielu dresów poszło n studia, bo ktoś im powiedział, że jak będą chodzili to rozumu im przybędzie wprost proporcjonalnie do kwadratu iloczynu wieku i włosów na głowie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Kornaciuk napisał:
Motor Lublin - duma naszego Miasta "Tektur"a to śmiecie i odpady i wyrzutki społeczene, pasozyty żyjace na cudzy koszt. To typowa kawiarowa lewica udajac bidę i POzorujac walkę o lepszy ros ucoieśnionych zbija kokosy majac za swych promotorów POpapranych Złodzieji z PełO
Kiedyś poszedłem do tej Tektury, przebrałem się za brudasa, przykleiłem sztucznego irokeza. Nikt sie nie połapał że mają "szpicla" u siebie:D Stary, jaki tam chlew lewacko-sowiecki. Najgorsze że bywalcami takich knajp są młode dzieciaki, często studenci 1 roku, świeżo upieczenie, z małych miejscowości nieraz, którym się wtłacza do głowy różne bzdury, prezentuje jakieś punkowe wdzianka, t-shirty z gębą Che Guevary i tak ich urabia ideologicznie. Raz zapytałem jedną upstrzoną lalunię, czy wie kim jest ten kolo na bluzce. A ona że nie, ale to fajny design. Propaganda godna odznaczeń radzieckich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
ostatnio wielu dresów poszło n studia, bo ktoś im powiedział, że jak będą chodzili to rozumu im przybędzie wprost proporcjonalnie do kwadratu iloczynu wieku i włosów na głowie.....
A mozesz uściślić kto im tak powiedział, kiedy i gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwi kibice maja w d.upie prawicę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...