Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wspanialy marsz za wspanialych ludzi podziekowania dla wszystkich uczestnikow brawo!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo !! Od lat czekaliśmy na takie święto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Stefania – mama pani Magdaleny – była z nią w ciąży. – Mama nie wytrzymała tortur i mnie PORONIŁA. Mama umiera, a ja dwa lata i dwa miesiące zostaję. Byłam dzielna – opowiada." Normalnie CUD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest jakiś odważny historyk, najlepiej emeryt, który by przedstawił prawdziwą historie tamtych lat. Nie chodzi już by opisywać ich bandytyzm. Niech to opisze jako rozrywkę Dlaczego emeryt? Bo jak mnie się wydaje jemu już nic nie zrobią. I tu się ... chwilę zastanowiłem... nie wykluczone, ktoś ich do mnie wyśle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z określeniem ich NIEZŁOMNI ale czemu "wyklęci " ? Przez kogo wyklęci ? przez żonę Brusa i kumpelę L.Kołakowskiego Helenę Mindlak-Wolińską-Brus czy może teściów Bronisława Komorowskiego funkcjonariuszy MBP ? albo przez brata Adama Michnika Stefana a może przez pociotka sławnego Borejszy ? BO NIE PRZEZ POLAKOW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mnóstwo opracowań na temat bandytyzmu UB i NKWD w tamtym okresie. Tak rzeczywiście było i sam to przyznaję mimo własnych korzeni rodzinnych w UB i ludowym wojsku polskim. Osoby zabite przez "wyklętych" to w zdecydowanej większości byli współpracownicy bezpieki, donosiciele, zdrajcy, ludzie odpowiedzialni za śmierć polskich patriotów. Zdarzały się gęsto i prowokacje jednostek UB z inspiracji sowieckiej polegające na przebieraniu ubowców w stroje leśnych i podawaniu się oddziały partyzanckie a potem grabieniu i biciu czy nawet zabijaniu ludności. Oczywiście po to by zmniejszać poparcie społeczne dla "wyklętych", bo władza ludowa z nadania sowieckiego praktycznie go nie miała - trzeba więc było wbijać klin między partyzantów a społeczeństwo. Sowieci nie takie techniki i taktyki propagandowe mieli opanowane od wielu lat. Cześć i chwała bohaterom NSZ, WIN, NZW i wszystkich organizacji niepodległościowych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może podać nazwę zespołu, który wykonywał pieśni na zakończenie dzisiejszych uroczystości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może podać nazwę zespołu, który wykonywał pieśni na zakończenie dzisiejszych uroczystości?
Irydion :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ZAMORDOWANI przez WYKLĘTYCH mogli mówić. to by powiedzieli prawdę o ich ... "Bohaterstwie". Najczęściej to były niedobitki leśne MAJACE ... różne "GRZESZKI" w okresie okupacji niemieckiej na ludności cywilnej ... chowające się po lasach po rozwiązaniu AK przez Rząd Polski na Emigracji, bo bali się, że po ujawnieniu się ich ... mieszkańcy niektórych wiosek wymierzyli by Im sami SPRAWIEDLIWOŚĆ. "KURASIA" mieszkańcy podhalańskiej miejscowości na drugi dzień po odsłonięciu pomnika dla Niego ... ZRZUCILI z COKOŁU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na naszym pokoleniu spoczywa rozliczyć jeb .... komunistów i ich rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na naszym pokoleniu spoczywa rozliczyć jeb .... komunistów i ich rodziny
Wasze pokolenia całe g**** wie o tamtych czasach.  Naczyta się jeden gimbus z drugim historii wykręconej dla odmiany w drugą stronę i kozakuje. Prawda lat powojennych była tragiczna i należy ją przedstawić obiektywnie właśnie po to, żeby za kolejne 50 lat znowu nie zmieniać nazw połowy ulic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze pokolenia całe g**** wie o tamtych czasach. Naczyta się jeden gimbus z drugim historii wykręconej dla odmiany w drugą stronę i kozakuje. Prawda lat powojennych była tragiczna i należy ją przedstawić obiektywnie właśnie po to, żeby za kolejne 50 lat znowu nie zmieniać nazw połowy ulic.
Mysle, ze prawicowiec do ktorego piszesz o tepym spojrzeniu, czcacy jarka z kotem i mariana niewiele zrozumie z twojego wywodu :) ale czego od nich wymagac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja, żołnierzy, którzy zginęli za naszą wolność obrzucają błotem, a idą manifestować w obronie Wałęsy!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może podać nazwę zespołu, który wykonywał pieśni na zakończenie dzisiejszych uroczystości?
najpierw Irydion, pote,m Tadek Firma, następnie Dawid Hallmann a na koniec Pozytywka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze pokolenia całe g**** wie o tamtych czasach.  Naczyta się jeden gimbus z drugim historii wykręconej dla odmiany w drugą stronę i kozakuje. Prawda lat powojennych była tragiczna i należy ją przedstawić obiektywnie właśnie po to, żeby za kolejne 50 lat znowu nie zmieniać nazw połowy ulic.
kazdego komunistę, milicjanta, partyjniaka, bezpiecznika nalezy traktować jak volksdeutcha. Jedni sprzedawali się szkopom, a drudzy sowitetom. Jedni i drudzy byli zdrajcami. zwłoki Bieruta, Jaruzela i wszystkich członków ppr/pzpr, milicjantów, bezpieczniaków wykopać z cmentarzy i wyrzucić na najbliższym wysypisku śmiec.  dzięki za uwage Stanisław Ziemnicki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuchy to najgorsze ZŁO Polski. Kiszczak, Jaruzel mordowali (swoimi rozkazami) stoczniowców, księży, akowców, nszowców, winowców. Byli zwyrodnialcami. bestiami, które posuwły się do obcinania głow zamordowanym żołnierzom wyklętym (J. FRANCZAK). TAKA JEST PRAWDA O KOMUCHACH I ICH PRZYJACIELACH Z 3RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na akta BOLKA wiem, że POLSKA straciła ostatnie 25 lat. Sprawiedliwości nie stanie się zadość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Stefania – mama pani Magdaleny – była z nią w ciąży. – Mama nie wytrzymała tortur i mnie PORONIŁA. Mama umiera, a ja dwa lata i dwa miesiące zostaję. Byłam dzielna – opowiada." Normalnie CUD!
Oni wszyscy są poronieni w wyniku "tortur"... Widzę i oczy przecieram ze zdumienia!!! Cały ten marsz to jakaś kpina z historii...!!! Gdzie są historycy..? Niewiarygodne!!! A zarzucamy ukraińcom czczenie Bendery...!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ZAMORDOWANI przez WYKLĘTYCH mogli mówić. to by powiedzieli prawdę o ich ... "Bohaterstwie". Najczęściej to były niedobitki leśne MAJACE ... różne "GRZESZKI" w okresie okupacji niemieckiej na ludności cywilnej ... chowające się po lasach po rozwiązaniu AK przez Rząd Polski na Emigracji, bo bali się, że po ujawnieniu się ich ... mieszkańcy niektórych wiosek wymierzyli by Im sami SPRAWIEDLIWOŚĆ. "KURASIA" mieszkańcy podhalańskiej miejscowości na drugi dzień po odsłonięciu pomnika dla Niego ... ZRZUCILI z COKOŁU.
Dlatego dopiero teraz się historię prostuje bo poumieralo większość naocznych świadków "bohaterstwa" wyklętych czyli morderstw nieuzbrojonych cywil, którzy po latach wojny chcieli po prostu żyć i mieli w gdzieś czy władzę obieli komuniści czy kapitaliści... Tak jak ja teraz mam w d..ie czy "rzadzi" PiS PO czy inny pasożyt... Wyobraźcie sobie: przeżyć wojnę i zostać zabity z rąk rodaka...? Tak robi tylko największy bandzior!!! Tablice upamiętniające tych bandytów są w publicznych miejscach np na murze zakładu karnego lub innych miejsc z monitoringiem żeby nei były niszczone... tacy to "bohaterowie"...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...