Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz przeciwko ACTA w czwartek w Lublinie

Utworzony przez staszek, 31 stycznia 2012 r. o 10:59 Powrót do artykułu
Tu nie chodzi o sam internet ! bardzo ważne jest to że leki, która łamią „prawa patentowe” będą wycofane z obiegu, nawet gdy ratują życie. Jeżeli lek ratuje życie np. osobom chorym na cukrzyce, to może on zostać praktycznie natychmiastowo wycofany z rynku jeżeli będzie łamał „prawa autorskie”. wiec babcia która ma 700zł renty nie kupi juz tego leku bo jej nie będzie stać kolejny przykład to cześci zamienne do samochodu, jeśli łamią jakieś patenty to będą wycofane, co z tego że są o połowe tańszę, będą wycofane. A przy naszych zarobkach i cenie paliwa to nie bdzie nas stać na te części.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protest przeciwko cenrurze czy protest przeciwko przymykaniu oczy na złodziejstwo? A co do cenzury -- prawo praspwe jest najbardziej zbójeckim prawem, jaki zna świat. W internecie jest podobnie. Jaki to problem anonimowo przypisać komuś na forum, że jest np. pedofilem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witek napisał:
protest przeciwko cenrurze czy protest przeciwko przymykaniu oczy na złodziejstwo?A co do cenzury -- prawo praspwe jest najbardziej zbójeckim prawem, jaki zna świat. W internecie jest podobnie. Jaki to problem anonimowo przypisać komuś na forum, że jest np. pedofilem...
To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy paliwo. Jeśli taki ryży bandyta z PO podnosi cenę artykułu po to żeby mógł sobie latać samolotem za darmo do domu, a ludziom mydli oczy że musi ratować budżet państwa. A tobie "witek" jeśli ACTA kojarzy się ze złodziejstwem i pedofilią to sądzę że jesteś pewno albo żydem, albo murzynem albo pedofilem, a najpewniej jesteś wszystkim czyli czarnym, żydowskim pedałem ponieważ prawdziwy Polak nie kojarzy ACTA z tymi sprawami o których piszesz. Ja wolę kupić towar oryginalny w ładnym opakowaniu, ale jeśli dzięki takim imbecylom jak ty nie mogę tego zrobić to ...resztę dopowiedz sobie. Może być to trochę trudne z uwagi na twój mały, ubecki móżdżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy paliwo. Jeśli taki ryży bandyta z PO podnosi cenę artykułu po to żeby mógł sobie latać samolotem za darmo do domu, a ludziom mydli oczy że musi ratować budżet państwa. A tobie "witek" jeśli ACTA kojarzy się ze złodziejstwem i pedofilią to sądzę że jesteś pewno albo żydem, albo murzynem albo pedofilem, a najpewniej jesteś wszystkim czyli czarnym, żydowskim pedałem ponieważ prawdziwy Polak nie kojarzy ACTA z tymi sprawami o których piszesz. Ja wolę kupić towar oryginalny w ładnym opakowaniu, ale jeśli dzięki takim imbecylom jak ty nie mogę tego zrobić to ...resztę dopowiedz sobie. Może być to trochę trudne z uwagi na twój mały, ubecki móżdżek.
I właśnie dałeś przykład, do czego służy m.in internet. W oczy byś tego nikomu nie powiedział. Ale pod nickiem, anonimowo czemuż by nie, zwłaszcza że argumentów niewiele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witek napisał:
I właśnie dałeś przykład, do czego służy m.in internet. W oczy byś tego nikomu nie powiedział. Ale pod nickiem, anonimowo czemuż by nie, zwłaszcza że argumentów niewiele...
Dlaczego CYCU się go czepiasz,samą prawdę pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jest protest przeciwko takim złodziejom jak ty, którzy wprowadzają coraz wyższe ceny na wszystko, papierosy, chleb, programy komputerowe czy paliwo. Jeśli taki ryży bandyta z PO podnosi cenę artykułu po to żeby mógł sobie latać samolotem za darmo do domu, a ludziom mydli oczy że musi ratować budżet państwa. A tobie "witek" jeśli ACTA kojarzy się ze złodziejstwem i pedofilią to sądzę że jesteś pewno albo żydem, albo murzynem albo pedofilem, a najpewniej jesteś wszystkim czyli czarnym, żydowskim pedałem ponieważ prawdziwy Polak nie kojarzy ACTA z tymi sprawami o których piszesz. Ja wolę kupić towar oryginalny w ładnym opakowaniu, ale jeśli dzięki takim imbecylom jak ty nie mogę tego zrobić to ...resztę dopowiedz sobie. Może być to trochę trudne z uwagi na twój mały, ubecki móżdżek.
Prawdziwy Polak... uwielbiam to określenie. nie ty pierwszy wycierasz sobie nim gębę. juz to gdzies słyszałam. na pewno prawdziwy Polak to ktoś taki jak ty. obrażający i plujący na innych. nietolerancyjny cham i prostak, tak? rasista, antysemita, ksenofob i Bóg wie kto jeszcze. nie znasz człowieka, a obrazasz jak tylko najgorzej mozesz. tylko o tobie to swiadczy. a witek ma racje.zresztą temat acta nie wyskoczył wczoraj. było na to duzo czasu, zeby interweniowac. ale oczywisci mlodziez polska, ktora sie teraz tak burzy wolala sciagac pliki niz zainteresowac sie tematem , ktory ich dotyczy, a teraz wielkie halo. a najsmieszniejsi jestescie w tym wszystkim dlatego, ze wiekszosc zielonego pojecia nie ma, o co w tym wszystkim chodzi. tylko powtarza brednie zaslyszane od innych. ps. ceny ida w gore bo jest kryzyz, nie polski, nawet nie europejski ale ogolnoswiatowy, jakbys nie zauwazyl. jesli nie bedzie cięc i podwyzek, skonczymy jak grecja, ale widze, ze twoj mozg jest za maly zeby to zrozumiec. tylko nam dać, dać i dać! a potem bedą protesty jak w grecji.Z pytaniem "jak mogliscie nam tyle nadawac, skoro nie bylo nas na to stac?" Mnie też brakuje pieniedzy,nie stać mnie na samochód, ciezko od pierwszego do pierwszego, ale jakos umiem to zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaja napisał:
Prawdziwy Polak... uwielbiam to określenie. nie ty pierwszy wycierasz sobie nim gębę. juz to gdzies słyszałam. na pewno prawdziwy Polak to ktoś taki jak ty. obrażający i plujący na innych. nietolerancyjny cham i prostak, tak? rasista, antysemita, ksenofob i Bóg wie kto jeszcze. nie znasz człowieka, a obrazasz jak tylko najgorzej mozesz. tylko o tobie to swiadczy. a witek ma racje.zresztą temat acta nie wyskoczył wczoraj. było na to duzo czasu, zeby interweniowac. ale oczywisci mlodziez polska, ktora sie teraz tak burzy wolala sciagac pliki niz zainteresowac sie tematem , ktory ich dotyczy, a teraz wielkie halo. a najsmieszniejsi jestescie w tym wszystkim dlatego, ze wiekszosc zielonego pojecia nie ma, o co w tym wszystkim chodzi. tylko powtarza brednie zaslyszane od innych. ps. ceny ida w gore bo jest kryzyz, nie polski, nawet nie europejski ale ogolnoswiatowy, jakbys nie zauwazyl. jesli nie bedzie cięc i podwyzek, skonczymy jak grecja, ale widze, ze twoj mozg jest za maly zeby to zrozumiec. tylko nam dać, dać i dać! a potem bedą protesty jak w grecji.Z pytaniem "jak mogliscie nam tyle nadawac, skoro nie bylo nas na to stac?" Mnie też brakuje pieniedzy,nie stać mnie na samochód, ciezko od pierwszego do pierwszego, ale jakos umiem to zrozumieć.
Czy jest BUCU kryzys czy nie to i tak z cenami paliw szaleją i robią co chcą, a kryzys to dobra wymówka dla CZERWONYCH na każdy czas i na każdą porę aby nas OKRADAĆ. Nie tak dawno [ wybory ] dało się ceny paliw przytrzymać a nawet obniżyć tylko po aby uzyskać spokój i poparcie dla czerwonych, wystarczył jeden telefon od ryżego. Wtedy się dało a teraz już nie. Otwórz oczy i nie idż tą drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaja napisał:
Prawdziwy Polak... uwielbiam to określenie. nie ty pierwszy wycierasz sobie nim gębę. juz to gdzies słyszałam. na pewno prawdziwy Polak to ktoś taki jak ty. obrażający i plujący na innych. nietolerancyjny cham i prostak, tak? rasista, antysemita, ksenofob i Bóg wie kto jeszcze. nie znasz człowieka, a obrazasz jak tylko najgorzej mozesz. tylko o tobie to swiadczy. a witek ma racje.zresztą temat acta nie wyskoczył wczoraj. było na to duzo czasu, zeby interweniowac. ale oczywisci mlodziez polska, ktora sie teraz tak burzy wolala sciagac pliki niz zainteresowac sie tematem , ktory ich dotyczy, a teraz wielkie halo. a najsmieszniejsi jestescie w tym wszystkim dlatego, ze wiekszosc zielonego pojecia nie ma, o co w tym wszystkim chodzi. tylko powtarza brednie zaslyszane od innych. ps. ceny ida w gore bo jest kryzyz, nie polski, nawet nie europejski ale ogolnoswiatowy, jakbys nie zauwazyl. jesli nie bedzie cięc i podwyzek, skonczymy jak grecja, ale widze, ze twoj mozg jest za maly zeby to zrozumiec. tylko nam dać, dać i dać! a potem bedą protesty jak w grecji.Z pytaniem "jak mogliscie nam tyle nadawac, skoro nie bylo nas na to stac?" Mnie też brakuje pieniedzy,nie stać mnie na samochód, ciezko od pierwszego do pierwszego, ale jakos umiem to zrozumieć.
Zwróć się z tym apelem o cięcia i oszczędności do obecnie rządzących IDIOTO, bo DOŁY już tego nie wytrzymują i nie długo skończy się to ULICĄ, i komuchy pójdą do PIECA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ACTA - współczesna infozbrodnia - doc. Józef Kossecki http://www.andrzejwronka.blogspot.com/2012/01/wojna-informacyjna-acta-i-co-dalej.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...