Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DLACZEGO MEDIA MILCZĄ ?? NIKT O TYM NIE MÓWI !! JESTEM ZA !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc. Nie pale ani zioła, ani dopalaczy nie biorę. Raczę się alkoholem . Ale wolę aby ludzie palili maryśkę, ziele które rosnie w ogrodzie, niż brali czystą, z tablicy mendelejewa, chemię! No analogikę to wskazuje że natura jest lepsza od chemii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednak zjebów u nas nie brakuje 90% ma już wypalony mózg jak wcześniej kiedyś go mieli [/col or]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie jak wy wygladacie, slyszycie siebie ? haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za tydzień marsz wyzwolenia kokainy i opium! Przecież krasnodrzew pospolity (koka)i mak rośnie jak każda inna roślina. SADZIĆ PALIĆ ZALEGALIZOWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie myślę, że jak miałam 13 lat wypaliłam pare lufek...bo to człowiek był młody i głupi, 1 klasa gimnazjum wiadomo...ale na tym zdjęciu widzę ludzi starszych, trochę to smutne, że człowiek nie umie się bawić bez DOPALACZA, obojętne, co to jest. W szczególności żal mi ludzi po 30-tce, młodych można jeszcze wytłumaczyć-->młody=głupi. Widocznie nie wszyscy dorastają, niektórzy niestety tylko rosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlicja tych degeneratów, odrzutków społecznych, posożytów których potem trza leczyć z moich pieniedzy (podatków) -winna rozgonic przy użyciu ostrej amunicji. To ołowiana kulka poprostu walczenia z narkomanią bedzie tańsze dla podatnika. W Polsce powinno być prawodsastwo karne za posiadanie narokotyków tak jak w Azji na Dalekiem Wschodzie gdzie za posiadanie karze sie śmiercią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i ja cos napisze,moze stary i głupi juz jestem ale napisze.Osobiscie wole spotkac na drodze napalonego trawą niz naje***ego wódą...napalony nigdy Ci krzywdy nie zrobi (spotkałem wiele takich osó posmieje sie,pogada i odejdzie w pokoju natomiast naje***y zawsze szuka jakiejś zaczepki zeby w łeb oberwac (spotkałem wiele takich osó i albo mu dojebiesz i masz wroga albo dasz sie dojebać o chodzisz z fifami pod okiem przez dwa tygodnie,chyba że kose zasadzi w zeberka to szpitalek....zawsze nosze większą kose...pozdrawiam palących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie lolki trochę dresiarzy, kinder rasta panków. Z CZYM tu dyskutować???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolegom lewakom cza przyznać, że kobity to mają tragicznie brzydkie, a jakie rozwrzeszczane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt KL POLAND - kumacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a POLICJA to podobno BABILON. Kumacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda cpunów-małolatów.... i ci ludzie beda niedługo decydowac o obliczu tego kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brałem udział w tym marszu i szczerze Wam powiem, że głęboko z zakamarku lewej strony dupy mam kto przyszedł, czy kogo tłum wciągnął do środka. Ja poszedłem, wykrzyczeć swoje poglądy i co najważniejsze złożyć podpis. Cześć 'dresowej' części społeczności lubelskiej potraktowała to 'wydarzenie' jako kolejną okazję do ujarania się, wcześniej kupioną od jakiegoś wachlarza, czymś zbliżonym do konopi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
banda cpunów-małolatów....i ci ludzie beda niedługo decydowac o obliczu tego kraju...
~qen~ napisał: banda cpunów-małolatów.... i ci ludzie beda niedługo decydowac o obliczu tego kraju... Temu biednemu przedstawicielowi ciemnogrodu nikt jeszcze nie powiedzial o tych wszystkich medycznych zastosowaniach marihuany, i ze jest nielegalna poniewaz koliduje z interesami farmaceutow. ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlody git napisał:
Cześć 'dresowej' części społeczności lubelskiej potraktowała to 'wydarzenie' jako kolejną okazję do ujarania się, wcześniej kupioną od jakiegoś wachlarza, czymś zbliżonym do konopi.
dokładnie, a wykrzykiwanie JEBAĆ POLICJĘ w niczym nie pomaga. dziękujemy -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kropek napisał:
kolegom lewakom cza przyznać, że kobity to mają tragicznie brzydkie, a jakie rozwrzeszczane...
Zawsze tak było, nawet w połowie lat 90-tych ubiegłego stulecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wy wyglądacie "normalni inaczej" ludzie sćierwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoją drogą marihuana ma właściwości lecznicze nawet w tak poje***ym kraju jak U.S.a można ją dostac na receptę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...