Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek chce kupić 11 nowych pociągów. Pojadą po przebudowie torów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2016 r. o 15:40 Powrót do artykułu
oo miła wiadomość:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko po huk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstrzymać remont tej trasy aż będzie gotowa S17 a wtedy będę miał w nosie kolej. Do tego czasu zelektryfikować trasę Lublin Łuków i dopiero wtedy remontujcie sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy jeżdżą do Warszawy.Trzeba poprawić dostępność transportu kolejowego do Rzeszowa-spalinowe zestawy Flirt i do Krakowa składami o napędzie elektrycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak więcej tych pociągów do Warszawy Krakowa nad Bałtyk A nie tylko lublin Dęblin A poza tym te rozkłady osobówek to niech sobie w d... władza bo pasują nie wiem komu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z koleją Łuków - Lublin ? zapomina o elektoracie ? Mieszkaniec powiatu radzyńskiego ? WSTYD!!! WSTYD!!!WSTYD!!! przyjdzie po głosy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z takich "szybkich" pociągów Japończycy śmieją się do rozpuku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie zrobili to cebule zawsze narzekaja. Apeldo kolesia co porównuje nas z Japończykami, daj adres do swojego dealera ale ja chce pół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już policzyli jaki rachunek rządowi na te pociągi wystawią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a co z koleją Łuków - Lublin ? zapomina o elektoracie ? Mieszkaniec powiatu radzyńskiego ? WSTYD!!! WSTYD!!!WSTYD!!!  przyjdzie po głosy ?
Mogli by bardziej linię "zbliżyć" do Radzynia -było by więcej podróżnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociągi zatrzymujące się na takich stacjach i przystankach jak Klementowice, czy Pożóg to chyba 160km/h jeździc nie będą bo zanim ise rozpędzą to zaraz będą musiały hamować. Te 160km/h jak juz to chyba tylko pospieszne, więc nie wiem czemu piszecie o EN57 dostosowanych do 160km/h, bo EN57 to pociągi osobowe zwykle, nie pospieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno podczas temontu zlikwidują stację Klementowice. Nie wiem jak inne stacje, np. Sadurki. Słyszałem, że z Sadurek zrobi się trylko przystanek kolejowy na dwa tory. Będa tez prostować niektóre zakręty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a co z koleją Łuków - Lublin ? zapomina o elektoracie ? Mieszkaniec powiatu radzyńskiego ? WSTYD!!! WSTYD!!!WSTYD!!!  przyjdzie po głosy ?
Mogli by bardziej linię "zbliżyć" do Radzynia -było by więcej podróżnych.
W PL to szybciej Radzyń się zbliży do torów niż tory do Radzynia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe jednostki powinny być co najmniej trójczłonowe ! na ok 200 osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka decyzja marszałka mi się jako pasażerowi podoba, miejmy nadzieję że to nie tylko słowa. Zresztą i Polregio planuje zakup nowych jednostek więc przyszły rok zapowiada się dla pasażerów całkiem nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...