Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek: Contbus znów chce za szybko do Warszawy

Utworzony przez Paweł, 8 marca 2011 r. o 20:50 Powrót do artykułu
jadąc samochodem przejeżdżam trase Warszawa-Lublin w 2 godziny i 10-20 minut, nie przekraczając 100 km/h, więc myśle że dla busa 2 h 40 minut to bezpieczny czas, tym bardziej że się nie zatrzymuje na przystankach po drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj busem Contbusa jechałam ponad 3 godziny i to była jakaś masakra... Ludziom zależało na czasie a kierowca nie chciał się zgodzić na to by jechać szybciej z uwagi na problemy firmy z włodarzami województwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
jadąc samochodem przejeżdżam trase Warszawa-Lublin w 2 godziny i 10-20 minut, nie przekraczając 100 km/h, więc myśle że dla busa 2 h 40 minut to bezpieczny czas, tym bardziej że się nie zatrzymuje na przystankach po drodze
Taaa - chyba w NFS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prośba do dziennikarzy: rzetelnie przedstawiajcie informacje- do 31 grudnia marszałek województwa miał PRAWO cofnąć zezwolenie na przewóz, ustawa odebrała to prawo od dnia 1 stycznia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierownik Oddziału Działalności Regulowanej i Zezwoleń w Urzędzie Marszałkowskim jest chyba jakiś nie dzisiejszy możę niech zastosuje prędkość z jaką podróżowano z zaprzęgiem konnym wówczas bedzie bezpiecznie. Człowieku czy nie nadążasz za rozwojem srodków komunikacji, 2,5 godziny daje średnią 68km/ godzinę z taką średnią do Warszawy nie porusza się nawet samochód służbowy Urzędu Marszałkowskiego , kiedyś miałem możliwość jechać za nim pewien odcinek bo zostawił mnie w tyle przy obowiązującej prędkości na tym odcinku więc po co ta ściema. Zamiast lotniska powinno się zbudować dobrą drogę i problem rozwiązany ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypominam dla niewiedzących że prędkość autobusu poza terenem zabudowanym wynosi 70km/h a w terenie zabudowanym 50km/h i autobusem nazywamy pojazd który przeznaczony jest konstrukcyjnie do przewozu 9 osób wraz z kierowcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Marszałkowi zależy na bezpieczeństwie podróżnych niech skontroluje busy Opole Lub.-Lublin. Bo wiadome, że linia warszawska jest bardzo lukratywna co nie ? Nie bez przypadku ktoś kupuje nowe busy ... a potem się niszczy Contbusa. Contbus to rzetelna i porządna firma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robie wawke w 1.40h;)wiec busy jezdza wolno w takim razie;)hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież kierownik Zdun ma tylko pozwolenie na prowadzenie zaprzęgów z jednym koniem na owies . Więc skąd chłopina ma wiedzieć że samochody jeżdżą szybciej niż jego furmanka. Myślę że zawiść i zazdrość go zaślepia, bo chyba nie głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowiec osobowy napisał:
kierownik Oddziału Działalności Regulowanej i Zezwoleń w Urzędzie Marszałkowskim jest chyba jakiś nie dzisiejszy możę niech zastosuje prędkość z jaką podróżowano z zaprzęgiem konnym wówczas bedzie bezpiecznie. Człowieku czy nie nadążasz za rozwojem srodków komunikacji, 2,5 godziny daje średnią 68km/ godzinę z taką średnią do Warszawy nie porusza się nawet samochód służbowy Urzędu Marszałkowskiego , kiedyś miałem możliwość jechać za nim pewien odcinek bo zostawił mnie w tyle przy obowiązującej prędkości na tym odcinku więc po co ta ściema. Zamiast lotniska powinno się zbudować dobrą drogę i problem rozwiązany ,
Tylko tłuku jeden nie przeanalizowałeś czasu przelotu nad trasą na odcinku zakręt - jana pawła, a tam bez skrzydeł raczej ciężko podróżować normalną prędkością. A o ile mi wiadomo busy tej firmy nie latają na żadnym odcinku. Pozdrawiam, myślący człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy nie wiem jak mierzyli ten czas chyba na klepsydrach i pewnie jeszcze stali co najmniej 20 minut w korkach w Warszawie.Bo szerze wątpię czy ktoś będzie chciał jeździć busami do warszawy w 3 godziny! Ponieważ w tym samym czasie można do stolicy dojechać pociągiem. W dodatku jeszcze pociągi na niektórych odcinkach jeżdżą z prędkością 40 km/h więc na prawdę nie mam pomysłów jak ten czas przejazdu dla busów był liczony. A Contbus nie łamie przepisów(no chyba, że łamaniem przepisów nazywa się wyprzedzanie)tylko po prostu ich kierowcy umieją się poruszać po Warszawie bez czegoś takiego jak GPS. A jeśli komuś tak bardzo zależy na bezpieczeństwie (którego zresztą nie ubywa przez te 20 minut)to po prostu niech nie jeździ busami zawsze może wybrać naszą szybką kolej do Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miejscu pasażerów olołbym i zbojkotował taką firme, która wozi w ten sposób pasażerów, dla własnego bezpieczeństwa!!! a druga sprawa to w jakim my kraju żyjemy jeśli nie ma na taką firme transportową haka i za łamanie przepisów Marszałek ma takie trudności żeby zabrać tą trase contrbusowi!? było by to dla innych firm ostrzeżenie! a trzecia sprawa to to że ci kierowcy tam pracujący powinni się poważnie zastanowić bo jak coś się stanie to oni będą odpowiadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macios napisał:
Ja robie wawke w 1.40h;)wiec busy jezdza wolno w takim razie;)hehe
Tak i to chyba do Jana Pawła hehe puknij się w czoło mądrym palcem w głupi łeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mk napisał:
na miejscu pasażerów olołbym i zbojkotował taką firme, która wozi w ten sposób pasażerów, dla własnego bezpieczeństwa!!! a druga sprawa to w jakim my kraju żyjemy jeśli nie ma na taką firme transportową haka i za łamanie przepisów Marszałek ma takie trudności żeby zabrać tą trase contrbusowi!? było by to dla innych firm ostrzeżenie! a trzecia sprawa to to że ci kierowcy tam pracujący powinni się poważnie zastanowić bo jak coś się stanie to oni będą odpowiadać!
Contbus to rzetelna firma i wcale nie jeżdżą niebezpiecznie. Bardzo wielu klientów chwali sobie ich usługi. A marszałkowi to może dajmy prawo kierować wszystkim co się porusza. Niech każdy powrzuca swoich na stołki i będzie ok. Tak jak ktoś napisał niech zajmą się lokalnymi przewoźnikami na trasie typu Opole Lubelskie-Lublin bo tutaj jest o wiele większe zagrożenie dla podróżnych, a od Contbusa niech się wreszcie odczepią bo drążą ten temat od dawna. Widać komuś nieźle zależy na ich wygryzieniu z rynku. Polska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten Contbus kiedykolwiek miał jakiś poważny wypadek? Nie? No to na jakiej podstawie ktoś twierdzi że jeździ niebezpiecznie? Tego kogoś należy natychmiast wywalić na zbity pysk z tej jego synekury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może powinniśmy zmierzyć z jaką prędkością jeżdżą urzędnicy marszałka województwa do Warszawki i ile przepisów drogowych do tej pory złamali? myślę iż będzie to ciekawszy temat niż ta ciągła niekończąca się nagonka na solidnego przewoźnika. Rachunek Sumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
jadąc samochodem przejeżdżam trase Warszawa-Lublin w 2 godziny i 10-20 minut, nie przekraczając 100 km/h, więc myśle że dla busa 2 h 40 minut to bezpieczny czas, tym bardziej że się nie zatrzymuje na przystankach po drodze
Paweł/ A czy wiesz, że max prędkość dla autobusu na tej kategorii drogi wynosi 70km/h. Więc sobie policz 170 km to jest min. 2 godz. 30 min. jazdy, a gdzie korki, ograniczenia prędkości, teren zabudowany. O czym Ty piszesz, włącz myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę Contbusem bardzo często i bardzo sobie chwalę ich usługi. Moim zdaniem podróż do Warszawy w ponad 3 godziny to absurd! To tracenie czasu, a zazwyczaj wszystkim podróżnym się spieszy. Nie rozumiem tej nagonki na Contbusa. Dlaczego Pan Marszałek nie ma zastrzeżeń do innych firm oferujących usługi na tej trasie. Jeżdżąc z innymi przewoźnikami, wiem, że oni też oferują podróż do stolicy w dwie i pół godziny. Komuś badzo zależy żeby zniszczyć Contbus. Pytanie kto będzie miał z tego korzści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wysłać wszystkich na Telepracę i będzie spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie o deb***nych urzędnikach .Krzyżacy na koniach jechali dwa dni . Powrócicie do tamtych czasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...