Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maszt z nadajnikami telefonii komórkowej? Osiedle walczy i już śle odwołania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2016 r. o 22:27 Powrót do artykułu
Ja pierrdole, ale ciemnogród. Gprzej niż Amisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tego nie rozumie ,kazdy chce miec dobry odbior sygnalu na komurki i dobry internet mobilny a tu sie mieszkancy nie zgadzaja na postawienie masztu ,to jakas paranoja .Na Botaniku chyba mieszkaja sami idioci ,bo i stacja paliw przeszkadza.ale KOSCIOL macie a szkoly nie macie i posylacie wlasne dzieci przez ruchliwe aleje Solidarnosci i aleje Sikorskiego ,troche rozwagi ,ludzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestaną się nieść kury potajemnie trzymane przez migrujący se wsi lud w komórkach lokatorskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym mieszkańcom os. Botanik proponuje odłączyć się całkowicie od jakiejkolwiek sieci i zainwestować w betonową kopułę (wiecie taką jak budują w Czarnobylu) może wtedy pozbędziecie się tych wszystkich promieniowań... kurcze tylko zostaje jeszcze promieniowanie kosmiczne. Drzewa i roślinność wyciąć w pień bo wiecie pyłki. Rozebrać drogi asfaltowe bo przecież asfalt to produkt rafinacji ropy naftowej czyli jakiś syf. Odciąć dostęp do bieżącej wody bo przecież to kiedyś były czyjeś siuśki. Proponuje jeszcze zakazać ruchu pojazdów mechanicznych w tamtym rejonie bo wiecie spaliny, hałas itd. ...jednym słowem okropne MIASTO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogrodem jest negowanie szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego , bo tego nie widać . To zupełnie tak jak po Czernobylu : byli tacy, którzy uważali, że przecież nie widać żadnych skutków no to ich nie ma. Efekt: gwałtowny wzrost zachorowalności na raka. Z komórkami jest dokładnie tak samo. Więc niech się debile, którzy nie mają zielonego pojęcia o szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego nie wypowiadają na ten temat, zwłaszcza kiedy ich bezpośrednio nie dotyczy. Proponuję przeprowadźcie się w strefę w której gęstość promieniowania przekracza normę: zobaczymy za parę lat kto miał rację ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentują mieszkańcy czy tylko naukowcy z dalszych okolic? Szkodliwe czy nie - wolne prawo protestować. A jeżeli chodzi o lokalizację to wyżej i chyba korzystniej byłoby na hotelu przy Willowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, pierrdolisz farmazony. Najwięcej promieniowania zbierasz od swojejnwłasnej komórki. Im dalej jest stacja bazowa, tym więcej. Bliskość stacji bazowej faktycznie zmniejsza ilość promieniowania na jaką narażeni są użytkownicy komórek. Zrozumiano, kórwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ogóle nieszkodliwe, tymczasem oszołomy z who wskazują potencjalną szkodliwość: ******iarc.fr/en/media-centre/pr/2011/pdfs/pr208_e.pdf w ogóle nie znają się w odróżnieniu od naszych speców lokalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgubiona linka: www .iarc.fr/en/media-centre/pr/2011/pdfs/pr208_E.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu protestujących ma w domy routery wi-fi. Myślą że one w ogóle nie promieniują w zakresie mikrofal :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z tego osiedla i jestem za, orencz ma fatalny zasięg na botaniku 3G łapie tylko od południowej strony jak jestem w domu, plus działa bez zastrzeżeń. stacja benzynowa też się przyda. dziwi mnie, że kościół nie chciał nadajników na swoim budynku, $$$ by były zacne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnogród mieszka jednak na tym Botaniku. Im mniej stacji bazowych telefoni komórkowej wokól was to tym silniejsze pole wytwarza wasz telefon komórkowy w kieszeni, grzeje się przy tym, zużywa szybciej baterię. Jak można tego nie pojmować. Mamy XXI wiek, każdy chce mieć dostęp do usług LTE, trozmowy bez zakłoceń a w głowach poziom wiedzy z XIX wieku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel napisał:
ciemnogród mieszka jednak na tym Botaniku. Im mniej stacji bazowych telefoni komórkowej wokól was to tym silniejsze pole wytwarza wasz telefon komórkowy w kieszeni, grzeje się przy tym, zużywa szybciej baterię. Jak można tego nie pojmować. Mamy XXI wiek, każdy chce mieć dostęp do usług LTE, trozmowy bez zakłoceń a w głowach poziom wiedzy z XIX wieku....
Kretynie. Telefonu można nie mieć albo go wyłączać - spróbuj tak wyłączyć stację bazową, którą jakiś mądrala umieścił ci nad głową. Sam jesteś ciemnogród. Wsadziłbym ci tą antenę głeboko w d... i włączył promieniowanie na maksa to byś miał wymarzone 4 kreski zasięgu. Co się wywyższasz leszczu kiedy zapewne jesteś zwykłym pionkiem z polibudy, któremu się wydaje, że pozjadał wszystkie rozumy po coś miał na zajęciach? Wrzucił ci komentator link do badań o szkodliwości pola elektromagnetycznego, to czego jeszcze morde piłujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadajników nikt nie chce, ale narzekać że zasięg słaby, że internet nie działa jak należy itp i oczywiście wyżywać się na sieciach komórkowych i ich pracownikach to już zupełnie co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bro napisał:
nauczyciel napisał:
ciemnogród mieszka jednak na tym Botaniku. Im mniej stacji bazowych telefoni komórkowej wokól was to tym silniejsze pole wytwarza wasz telefon komórkowy w kieszeni, grzeje się przy tym, zużywa szybciej baterię. Jak można tego nie pojmować. Mamy XXI wiek, każdy chce mieć dostęp do usług LTE, trozmowy bez zakłoceń a w głowach poziom wiedzy z XIX wieku....
Kretynie. Telefonu można nie mieć albo go wyłączać - spróbuj tak wyłączyć stację bazową, którą jakiś mądrala umieścił ci nad głową. Sam jesteś ciemnogród. Wsadziłbym ci tą antenę głeboko w d... i włączył promieniowanie na maksa to byś miał wymarzone 4 kreski zasięgu. Co się wywyższasz leszczu kiedy zapewne jesteś zwykłym pionkiem z polibudy, któremu się wydaje, że pozjadał wszystkie rozumy po coś miał na zajęciach? Wrzucił ci komentator link do badań o szkodliwości pola elektromagnetycznego, to czego jeszcze morde piłujesz?
Bro, nie rozumiem dlaczego zaczynasz swoją wypowiedź od wyzwiska. Odrobinę kultury. Nauczyciel nie obraził Cię w żaden sposób. Nie wiem skąd w Tobie taka agresja. Oczywiście mam swoje podejrzenia, ale nie wypada ich przytaczać na forum. Mam rozumieć, że Ty nie posiadasz telefonu lub go wyłączasz w domu. Niestety muszę Cię zmartwić, ale jeśli pracujesz w mieście, to nawet nie wiesz po ile anten stoi na dachach sklepów, biurowców i wszelkich budynków publicznych i prywatnych. Zapraszam na Wieżę Trynitarską lub inny wysoki budynek w centrum w celu obejrzenia dachów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ksiądz umieści nadajnik na kościele, nikt nie będzie protestował. Sprawdzone rozwiązanie na wielu lubelskich osiedlach ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie chcą nadajnika - to nie! Pozostałym nadajnikom w sąsiedztwie trzeba ograniczyć moc i niech się... duszą w swoim własnym sosie. Dopiero będą jodłować, gdy trzeba będzie zadzwonić po pomoc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
promieniowanie to ty masz w *** chyba ćwoku zza buga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to się porobiło, wprowadzili się do miasta i nagle stacje paliw, nadajniki i kij wie co jeszcze przeszkadza. Z doświadczenia wiem że im bardziej rozbudowana infrastruktura miejska w danej lokalizacji tym mieszkania droższe. Chyba że planujecie je sprzedawać takim samym oszołomom. A asfalt na drogach wam nie przeszkadza ? Też śmierdzi i też z ropy ! Może zaorać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...