Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

McDonald\'s ukarany za brud

Utworzony przez ania, 23 grudnia 2008 r. o 16:57 Powrót do artykułu
Od dawna na Mc Donalda mówi się , że to śmieciowe jedzenie to niby jak powinno być robione i podawane.Podobno w USA to i szczury w McDonaldzie się zdarzają i co kto chce to jeśc niech je . Chińczycy jedzą psy, robale itp , a ja w tych amerykańskich kołchozach nie jadam i to mnie nie obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łał 300zł kary za takie coś co naraża ludzi na zatrucia !! A mi sąd dał 300zł kary za to, że w noc przedreferendalną roznosiłem ulotki propagandowe za wycieraczki samochodu (rozniosłem 40szt. z 80 i mnie dorwali) a tutaj 300zł dla tak bogatej firmy jest jak 30gr kara !! I gdzie tu k... sprawiedliwość !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem kiedyś w takiej restauracji i często niestety zdażały się spleśniałe bułki, przeterminowane sałatki, kanapki leżące godzinami na podgrzewaczu. Natomiast jeżeli chodzi o czystość to wolę jeść w Fast Foodzie niż jaiejś przydrożnej knajpie. Sieć wymaga pewnych "standardów" czystości i higieny (inna sprawa czy personel tego przestrzega) a w przdrożnych knajpach nikt tego nie pilnuje. A póki co omijajmy McDonalda na Puławskiej to może czegos właściciel się nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisaj jadłem w Macku przy Poczcie Głownej. Ostatni raz to co napisali jerst na pewno prawdą. Zamowiłem frytki, z których każda była oblepiona solą. O ile wiem to klient sam soli, te musialy byc zebrane z resztek zwrotów od klientów. Ostani raz tu jadłem i radzę innym omijać, chyba że cenią sobie resztki po klientach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 złotych mandatu !!!!! Jaja sobie robi sanepid! To inspektorów sanepidu należałoby zwolnic za tak rażący mandat!!!! Szkoda że wlepili im 50 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brud?Nie ma się czemu dziwić to ulubione miejsce wypoczynku lubelskich gliniarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frytki soli się po usmażeniu!!!Widziałeś gdzieś w macu solniczki?????jak chcesz bez soli to mówisz"bez soli"!!! Znawca heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje tam i to jest niestety prawda co tam sie dzieje. Stary czyli pan Tomek kaze wszystko sprzedawac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli się nie mylę jest to już trzeci artykuł w lokalnej prasie o wynikach kontroli wykonanych przez lubelski sanepid w lokalach gastronomicznych bądź sklepach( Złota Kaczka, Aldik , Tesco) teraz McDonalds. Nie mogę pojąć tego jak osoby zarządzające takim biznesem mogą dopuszczać do takich zaniedbań. Co ci ludzie sobie myślą?!?! Że tak ma być?!? Że my konsumenci to bydło i zeżre wszystko?!?! Pozwalniać dyscyplinarnie, wydać zakaz pracy w gastronomi i handlu na dwa lata i może wtedy zrozumieją, że czystość i podstawy higieny to w tym biznesie podstawa. Pozdrawiam inspektorów sanepidu i życzę dalszych sukcesów w walce z brudasami. Trzymajcie tak dalej!!! Pozdrowienia także dla prasy i redaktorów dalej publikujcie takie absurdalne sytuacje dzięki wam można dowiedzieć się gdzie unikać stołowania czy zakupów.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
McDonald's w Białej będzie za Carrefourem. Będzie on identyczny do takiego jak jest w Siedlcach z linią McDrive. McDonald dla Białe Podlaskiej to właśnie to czego potrzebuje biała aby się rozwijać bo on zazwyczaj przy większych miastach. Bardzo się cieszę z tego powodu i będę go odwiedzał przynajmniej raz w tygodniu ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam pracowalem w mcdonads i co do frytek to soli sie je odrazu po usmazeniu to prawda a kanapki mimo ze maja przydatnosc 10 min w podgrzewaczu to faktycznie czasem leza i pol godziny ale nie godzinami. Wczoraj akurat widzialem program jak inspekcje sprawdzaly rozne lokale w ameryce to powiem tyle za nasze polskie mcdonaldy to przy nich luksus!! Pracowalem w paru mcdonaldach i wiem ze w jednym zwraca uwage sie bardziej na jedne przepisy w drugim na drugie ale widzialem jak sie to wszystko odbywa i wcale nie balem sie tam jesc! Nikt nie pluje do kanapek ani nic nie jest zatrute. Z przeterminowanymi rzeczami tez sie nie zgodze bo czasem jak sie stalo glodnym a sie widzialo jak co godzine pelny kubel rzeczy nie raz przez krzywo polozony ogorek na kanapce sie wyzucalo na straty to az kur...ca lapala xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Zamościu cieszą się,że wkrótce będą mieli MacDonald i"zakrzyczeli"mnie za to,co im napisałem podobnie jak moi przedmówcy napisali prawdę o MacDonaldzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracował Będę w Mc w bp i pracuje teraz w siedlcach Standardy sa niesamowite .... Jedna z Lepszych sieci Restauracji w Polsce ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cień napisał:
Pracował Będę w Mc w bp i pracuje teraz w siedlcach Standardy sa niesamowite .... Jedna z Lepszych sieci Restauracji w Polsce ....
http://www.sfora.pl/Tak-jedzenie-zabija-Polakow-Chorujemy-na-potege-a26525
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrowienia dla Pałulci:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
物理 スパイカメラ 的および心理的側面を 隠しカメラ 含むボディ。 超小型カメラ 大学は4年間、私は、健康の習慣を身に積極的に学校、デパートやクラスの組織が、様々なスポーツ活動、身体の健康、コンプライアンスのための物理的な資格基準に参加し、科学的 超小型ビデオカメラ な運動の ピンホールカメラ 基本的なスキルを習得。 スパイカメラデジカメ 心理的な面では、自分の強い意志を行使することが健全な人格を作成するには、社会の発展の要件を満たすために心理的障壁を克服するために。 健康強 スパイカメラデジタル さから自分の自 スパイカメラデジタル 信満々の自信を、 スパイカメラデジタル 私たちは、今の上の急 スパイデジタルカメラ 速な社会変化は、より多くの、社会は常に発展、変化している請求することを認識する必要 スパイビデオカメラ があります作成 ペン型カメラ 四年、 小型カメラ 用途開発の観点の問題 小型カメラ は、その多くの欠点は、 小型スパイカメラ 欠陥、常にその理解を深める必要があります、自分自身を向上させ、欠点を修正するために、社会の発展に適応する。より重 盗撮カメラ く他の産業よりも苦しんだの社会的プレッシャー.....,として、我々は、学習する方法については、技 術革新と社会の発展の要件に適合することを学ぶ学ぶ学ぶ必要があります。
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...