Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Co w tym dziwnego? – komentuje Krzysztof Turek, prokurent Meblohurtu. – Zamieszczone tam treści godzą w nasze dobre imię. Sprawa została już wyjaśniona, a klienci przeproszeni" -CYCTAT PANIE Turek skoro to nie wasza wina to po co przepraszaliście???!!!!!!! Brak logiki w Pańskiej wypowiedzi. No chyba, że każdego przepraszacie to z chęcią i ja czekam na przeproszenie:) I prosze pamiętać, że skoro w waszym sklepie zamówili meble z montażem to ich wogole nieobchodzi kto to montuje. To wy zawarliście umowę na montaż i winniście jej dotrzymać!!!! Ot cała prawda. Myslę, że powinien Pan a jakże założyć sprawę sądową bo z chęcią poczytałbym więcej na ten teamat a tak sprawa niestety ucichnie. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meblohurt broni się twierdząc, że do montowania mebli zatrudnia ludzi z zewnątrz. Do nich więc należy kierować skargi.
ktoś się orientuje czy montaż jest w cenie mebli ?? Jeśli nie czy ci ludzie z zewnątrz wystawiają fakture za montaż ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tu co nie ma żadnych krytyk szczekaczy internetowych?boicie się że ta uczciwa firma pozwie was do sądu?Moim zdaniem jak by firma była ok.to by nie zwracała uwagi na takie komentarze,jestem ciekawy jak by ludzie zaczęli chwalić tą uczciwą firmę czy każdemu by w nagrodę przynieśli kwiaty????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arturro napisał:
"Co w tym dziwnego? – komentuje Krzysztof Turek, prokurent Meblohurtu. – Zamieszczone tam treści godzą w nasze dobre imię. Sprawa została już wyjaśniona, a klienci przeproszeni" -CYCTAT PANIE Turek skoro to nie wasza wina to po co przepraszaliście???!!!!!!! Brak logiki w Pańskiej wypowiedzi. No chyba, że każdego przepraszacie to z chęcią i ja czekam na przeproszenie:) I prosze pamiętać, że skoro w waszym sklepie zamówili meble z montażem to ich wogole nieobchodzi kto to montuje. To wy zawarliście umowę na montaż i winniście jej dotrzymać!!!! Ot cała prawda. Myslę, że powinien Pan a jakże założyć sprawę sądową bo z chęcią poczytałbym więcej na ten teamat a tak sprawa niestety ucichnie. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
Kolego trochę łagodnie im to tłumaczysz ;jak by firma była ciemna, a może tak jest?;To klientka powinna im założyć sprawę w sądzie i na pewno by wygrała!A ta firma jak by prowadziła interesy traktując tak klienta na zachodzie Europy to chyba poszła by już dawno z torbami i kwiaty by jej nie pomogły.Tylko w Polsce pseudo firmy tak traktują klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu prokurentowi gratuluje dobrze prowadzonego biznesu. Ja to nazywam biznes po lubelsku. Czytając jego wypowiedź i sposób jak sie broni ciesze się że nigdy tam nie byłem i nic nie zamawiałem. I nie będę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dziwnego w tym, że tzw.firma działa tak jak prawo na to pozwala? Co im kto zrobi? Jeśli opinie sie rzeczywiście upowszechnią i zaczna tracić klientów, zmienia nazwę ew. siedzibe i będą działac dalej. Jak zwykle w "Państwie Prawa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby firma była solidna ( a takich u nas niestety ciągle brakuje) i wywiązała się z umowy to nie byłoby tego całego zamieszania. Ta firma sama sobie zaszkodziła a nie ktoś kto za usługę zaplacił i czekał nie wiadomo ile na jej realizację. Miałam podobny przypadek kilka lat temu również chodziło o meble kuchenne z tym, ze firma była inna ale wyglądało to podobnie. Montaż po terminie i niekompletny. Sama musiałam zamawiać i dodatkowo płacić za półki ktorych mi nigdy nie dostarczono gdyż właściciel "obraził" się na mnie bo zwróciłam mu uwagę, ze jest niesolidny i nie dotrzymuje umów które sam zawiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz dopiero firma strzelila sobie samobija naglasniajac sprawe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik powienien odpowiedziec za to co ma na swoich stronach a nie ci ludzie, skoro dziennik swiadomie zezwala na takie zapisyna forum nie moderujac ich sam sobie jest winien a nie ludzie, skoro webmaster czy moderator forum tego nie usuneli to oni powinni za to odpowidac, wlasciciel strony a nie ktos kto to pisał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tere napisał:
dziennik powienien odpowiedziec za to co ma na swoich stronach a nie ci ludzie, skoro dziennik swiadomie zezwala na takie zapisyna forum nie moderujac ich sam sobie jest winien a nie ludzie, skoro webmaster czy moderator forum tego nie usuneli to oni powinni za to odpowidac, wlasciciel strony a nie ktos kto to pisał...
halo pobudka!!!! komuna się skończyła... mamy wolność !!! słowa pisanego w internecie też. Czy czasem nie pracował pan za komuny w służbach cenzorskich ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYKOP KU@#$AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tere napisał:
dziennik powienien odpowiedziec za to co ma na swoich stronach a nie ci ludzie, skoro dziennik swiadomie zezwala na takie zapisyna forum nie moderujac ich sam sobie jest winien a nie ludzie, skoro webmaster czy moderator forum tego nie usuneli to oni powinni za to odpowidac, wlasciciel strony a nie ktos kto to pisał...
Głupiś człowieczku. Wiesz co to była cenzura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Turek, czy nie ma Pan wrażenia, że pogrążasz tę firmę? Po przeczytaniu wypowiedzi Pana prokurenta wiem, że nic nie kupię w meblohurcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diabeł naodwalałeś... ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Nie zamierzamy odpowiadać na zarzuty internautów. To nic nie da. Najlepiej usunąć cały wpis. " Hehehehe dla kogo najlepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w jednej filmie zamówiłam biurko z półką na klawiaturę, wszędzie na ulotkach było to biurko z pułką, na paragonie było napisane "biurko z półką na klawiaturę", a jak składałam biurko to nie było półki zadnej. poszłam do tego sklepu i jeszcze mi gadali ze to moja wina że wziełam takie biurko (a nie że podał takie pracownik). po wykłóceniu się w końcu dostałam ta półkę. ale ta półkę negował nawet sam kierownik tego sklepu. trzeba się było wykłócić aby dostać swoje. To była sieciówka znana. ale ja już tam więcej nie kupię nawet najmniejszych mebli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I do tego sluży forum!!! Zapraszamy do wskazywania palcami partackie firmy,dość barachla!!! szczególnie lubelskiego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ad napisał:
ja w jednej filmie zamówiłam biurko z półką na klawiaturę, wszędzie na ulotkach było to biurko z pułką, na paragonie było napisane "biurko z półką na klawiaturę", a jak składałam biurko to nie było półki zadnej. poszłam do tego sklepu i jeszcze mi gadali ze to moja wina że wziełam takie biurko (a nie że podał takie pracownik). po wykłóceniu się w końcu dostałam ta półkę. ale ta półkę negował nawet sam kierownik tego sklepu. trzeba się było wykłócić aby dostać swoje. To była sieciówka znana. ale ja już tam więcej nie kupię nawet najmniejszych mebli.
LECLERC - TURYSTYCZNA !NORMALKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic już u nich nie kupię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak profesjonalizmu... nie dość że dali plamę to jeszcze się stawiają... Panie Turek dzięki panu sporo ludzi dowie się o takim traktowaniu klientów brawo!!! nawet prokurent nie świadczy dobrze o tej firmie:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...