Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Meeting Of Styles 2017. Powstanie półtora kilometra graffiti na jednej ścianie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 sierpnia 2017 r. o 09:41 Powrót do artykułu
Czy to tak trudno podać dokładny adres? Bo ...."na ścianie wzdłuż al. Solidarności...." to znaczy na prawdę dużo i dłuuuuuugoooooooooooooo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co maluja te g.owna? To smietnik i kicz, a nie sztuka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiecie z glowy wylane na sciany..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieporzadek wewn.. nazwany sztuka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowczo nie zgadzam się na ten SYFFFF!!! Niech sobie malują ściany w kanałach ściekowych i ciepłowniczych pod ziemią. Co by to nie było i jak ładne nie było jest krzykliwe i szpetne. Zaburza harmonię otoczenia jest nieprzyjemne i kojarzy się z patologią miejską. Szczególnie chronione powinny być murki widoczne z ogrodu botanicznego bo wygląda to koszmarnie, tam powinien być szybko zasadzony bluszcz który osłonil by te bohomazy i naturalnie wkomponował się w otoczenie ogrodu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJPIERW SPRÓBUJ NAMALOWAĆ COŚ TAKIEGO I SPRAWDŹ SIĘ CZY SAM W OGÓLE TAK POTRAFISZ !!!! ... najlepiej krytykować , oceniać, drwić ... typowy Polaczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"NAJPIERW SPRÓBUJ NAMALOWAĆ COŚ TAKIEGO I SPRAWDŹ SIĘ CZY SAM W OGÓLE TAK POTRAFISZ !!!! ... najlepiej krytykować , oceniać, drwić ... typowy Polaczek" Człowieku co mnie obchodzi twój talent??!! Chcesz się realizować maluj sobie ściany w swoim domu. Tu nie chodzi o talent czy brak talentu. Jeśli ja mam talent szybkiej jazdy to mam szaleć ulicami miasta??? To jest przestrzeń publiczna i min 90% społeczeństwa jest przeciwna malowaniu murów przez pseudo i nie pseudo graficiarzy. Niech sobie to robią ale na prywatnej własności!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narysujcie lecha albo jezuska, to się odczepią radykałowie katoliccy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego każda ścianę malują te pstrokacizny? Była ładna ścieżka teraz małe getto. Dziekuję.. Za pobazgraną okolicę też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to sztuka to kościoły tak malowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może w związku z tym jakieś graffiti na 700 lecie lokacji miasta......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na zdjęciach nie widać pijaństwa i syfu zostawionego przez grafitowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za IDIOTA i lewak wydał zgodę na niszczenie naszego mienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku impreza odbędzie się w nowej lokalizacji – na ścianach wzdłuż nowego odcinka al.  Meeting of Styles odbywa się od 15 lat. Do Lublina największy na świecie festiwal poświęcony graffiti po raz pierwszy zawitał w 2011 roku. Do tej pory artyści malowali m.in. w pobliżu Centrum Kultury przy ul.    Ratusz jako pierwszy wyszedł do nas z taką inicjatywą. Tegoroczna impreza będzie wyjątkowa w związku z obchodami  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będąc pod ścianą nigdy nie usłyszałem tylu pozytywnych rzeczy na temat graffiti od przechodniów co w tym roku.przedział wiekowy był naprawdę różny,od seniorów bo najmłodszych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apropo rzekomego syfu zostawionego przez artystów. trzeba było odwiedzić ścianę ostatniego dnia i zobaczyć czy gdziekolwiek leżał jakikolwiek papierek. wszystko schludnie,organizacja super.ilość oraz poziom przerósł nasze oczekiwania. pozdrawiam z małżonką.za rok jesteśmy tam znowu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie super to wygląda....w niedzielę byłem tam i nie widziałem śmieci....taka kolorowa ściana pozytywnie mnie nakreca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...