Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Metalowym wkrętem po samochodach na Czechowie. 60-letni wandal

Utworzony przez Chwila momento, 24 lipca 2014 r. o 10:12 Powrót do artykułu
A czy mi sie zdaje, czy te samochody na zdjeciu zastawiaja chodnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zdaje Ci się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i słusznie-jak służby nie radzą sobie z buractwem to użycie pręta jest jak najbardziej uzasadnione!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na czechowie parkuja na chodnikach - jak chca - jezdza samochodami pod blok po chodniku , nie patrza ze male dzieci bawia sie na chodniku - i wychodzi na to ze zwykly przechodzen musi ustepowac miejsca jadacemu samochodowi po CHODNIKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trafi do więzienia i będziemy go utrzymywali z naszych podatków?? Lepiej niech pokryje szkody!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzcie ulice harnasie i chodnik przy pizzy napol onskiej - zakaz wjazdu a kierowcy jezdza az milo - buractwo  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien dostać nagrodę - Strasz Wiejska udaje że nie widzi samochodów na środku chodnika lub na trawnikach. To kolejny przypadek gdy piesi upominają sie o swoje, i mam wrażenie że nie ostatni ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 60-tych znałem gościa, który , aby przetrwac zimę, to na jesieni wybijał w sklepie szybe wystawowa i mial darmowy wikt i opierunek do wiosny..Powtarzał to kilka lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 60-tych znałem gościa, który , aby przetrwac zimę, to na jesieni wybijał w sklepie szybe wystawowa i mial darmowy wikt i opierunek do wiosny..Powtarzał to kilka lat.
Widzisz,a dzisiaj jest już premierem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz,a dzisiaj jest już premierem !!
 
Widzisz,a dzisiaj jest już premierem !!
raczej był poprzednim premierem (JK), bo obecny premier w latach 60-tych raczej był za mały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Panstwo, zdjecie przedstawia wewnetrzna droge dla samochodow, a nie chodnik ! Gosc , ktory porysowal 5 samochodow... na 100 % nie ma wlasnego samochodu i nie wie co to koszty z nim zwiazane !!! ...wiec chodzi na piechote pracowac na pobliska budowe  i z wku***enia na swoje marne zycie utrudnia je innym !!!!! Hrrrrrrrr.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w świdniku przy okulickiego też jest taka kanalia która rysuje auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak patrze na to zdjęcie... czy nie jest czasem widok z bloku Koncertowa 19?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...