Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Metropolia Lublin, czyli 720 tys. mieszkańców

Utworzony przez ducho, 28 maja 2008 r. o 08:09 Powrót do artykułu
ja nie chcę w wielkiej wiejskie metropoli lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinowi należy się metropolia. W mieście i okolicy mieszka ponad 700 tys. ludzi. To są fakty a nie mity!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metropolia??? 720 tys. gdzie? chyba w całym województwie Lublin jest średniej wielkości miastem, nie spełnia ŻADNEGO kryterium metropolii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ducho napisał:
ja nie chcę w wielkiej wiejskie metropoli lublin
Nie martw się, Twojej wioski lubelska aglomeracja metropolitalna nie obejmie. Mozesz spac spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZOBACZę TO UWIERZę.NIE TAKIE BAJDY RZąDZICIELE Z WARSZAWY WYGADYWALI,A TU JAK NIE BYłO PORZąDNYCH ULIC I DRóG LOTNISKA,PRZYZWOITYCH POCIąGóW ITD. TAK NIE MA. A TRZEBA TO ROBIC BO LUBLIN JEDT WYJąTKOWO PIęKNYM MIASTEM TYLKO NIESTETY ZANIEDBYWANYM PRZEZ CAłE DEKADY PRZEZ NIEUDACZNYCH URZEDASóW MIEJSCOWYCH I INNYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka metropolia? polowa mieszkancow przyjezdza tu tylko na studia duza czesc jest w GB reszta to emeryci, rencisci i urzednicy wszystko dopelniaja ekskluzywne hipermarkety wybudowane w centrum miasta tak cudownie jest zyc w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczecin, Stargard Szczeciński, Police, Gryfino i Goleniów Liczba mieszkańców zespołu miejskiego Szczecina (Szczecin oraz miasta i gminy Stargard Szczeciński, Police, Gryfino i Goleniów) to ponad 600 tysięcy. Zagłębie portowe (największy port w Polsce: Szczecin - Świnoujście, czwarty z największych polskich portów - w Policach), port lotniczy w Goleniowie, Szczeciński Okręg Przemysłowy (fabryki w wymienionych miastach), centrum kulturalne i kraina zabytków, np. stargardzkie Stare Miasto, ruiny średniowiecznego klasztoru w Policach - Jasienicy, Zamek Książąt Pomorskich i katedra św. Jakuba w Szczecinie. Warto docenić ziemię szczecińską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne jest to, że na początku zakładano, że mój Kurów znajdzie się w obszarze obszaru metropolitalnego, ale jednak tak nie będzie, chociaż leżymy 26 km od granic administracyjnych Lublina, a Kock, który ma do Lublina 46 km, znajdzie się w metropolii, bo leży w powiecie lubartowskim...
Ostatnio edytowany 31 maja 2008 r. o 14:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Lublin nie będzie metropolią to trzeba zapamietać dzięki komu. Czy zawinią władze miejskie które zasypiają z całym Lublinem, czy potem posłowie, którzy podejmą decyzję i w następnych wyborach poważnie zastanowić się na kogo głosować i kto wypromuje należycie Lublin i Lubelszczyznę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...