Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miał 2 promile, chciał wręczyć policjantom 300 zł łapówki

Utworzony przez krzesimir, 16 stycznia 2010 r. o 18:01 Powrót do artykułu
300zł to może dać księdzu po kolędzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest?Księdzu jak daję w łapę to bierze.Policjantowi jak chce dać to odmawia.Morał z tego że Policjanci są uczciwsi i może by ich zamienić miejscami posługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 zl kosztuje honor PiS -owskich poslow i nie moge zrozumiec, jakim prawem policjant stawia swoja wartosc wyzej od jedynych sprawiedliwych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co to za zdjęcie robione w dzień niech pokażą prawdziwe zdjęcie że im dawał dwóch policjantów i jeden pijany co on sam może zrobić zawiozą go na dołek i z dadzą raport ze im dawał a jak im udowodnić ze nie dawał ja kiedyś tak miałem jak przeleciałem na pomarańczowym świetle zatrzymali mnie i mówi panie kierowco jaka jest przyczyna zatrzymania ja mówię no wiem wiem przejechałem an pomarańczowym a policjant mówi na czerwonym panie kierowco al ja ale ja naprawdę przejechałem na czerwonym a ten drugi panie kierowco nas jest dwóch zakończyłem temat wypisali mandat i pkt. i pojechałem sku***ele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...