Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pozwolenie gmin nie powinno być do niczego potrzebne. Transport jest dla pasażerów, nie dla przewoźnika.To przewoźnik przywozi turystów i mieszkańców i ich odwozi do danej miejscowości.Odjazdy powinny być z dworców i przystanków do tego przeznaczonych. Obecne przepisy to sabotaż rozwoju kraju,transportu i turystyki.Wyznaczono sztuczne granice jak za zaborów albo w stanie wojennym.Teraz taniej i łatwiej dostać się do Londynu czy Dublina niż do Rzeszowa, Krakowa czy Przemysla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już pisałam że to był zały czas na podejmowanie decyzji przez Marszałka! Przecież musiał znaleźć kontrkandydata w wyborach do stołka Prezesa Lubelskiego PSL, potem trzeba było uczcić wybór. A PKS może poczekać pasażerowie też. a może by tak poczekać z kursami do nastęnych wyborów i wznowienie kursów wskazać jako jeden z sukcesów! Tak w mojej ocenie działa marszałek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AniaA lecz się na nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...