Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgodziła się? Więc pytanie w zamian za co?!? Bo tego brakuje w tym artykule i śmiem sądzić że nie za pączka oraz kwiaty dla prezesa firmy. Brak żetelnej informacji. Coś tu śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka innych marketow sie zamknie, jak np real i carrefour zwolnia pracownikow, tesco juz zwalnia, padnie tez kolejne 300 sklepikow lacznie prace straci okolo 3000 ludzi a tutaj ciesza sie z 1200 miejsc po 1000zl na reke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej galerii - lublin miastem galerii, nie ma co cudnie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepadam za marketami, ale gadanie że padnie 300 sklepów, zwolnią pracowników itp. to żałość, Jak na Zana budowali Leclerca to płacz i zgrzytanie żębów bo targ i sklepiki z głodu poumierają. A tu co widać jakoś kupę handlarzy i sklepikarzy dalej działa i jakoś leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
kilka innych marketow sie zamknie, jak np real i carrefour zwolnia pracownikow, tesco juz zwalnia, padnie tez kolejne 300 sklepikow lacznie prace straci okolo 3000 ludzi a tutaj ciesza sie z 1200 miejsc po 1000zl na reke
To, że padnie 300 sklepików to dobrze. Każdy by chciał tylko czerpać zyski i utrzymywać się z narzucania wysokiej marży na produkty. Psuje to rynek, szkodzi producentom i konsumentom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... troszkę pozytywnego myślenia. Do przodu Lublin nie jest zaściankiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze pytanie to kiedy zaczną budować i kiedy skończą bo z tego co wiem z okolic urzędu to Echo postawłlo warunek, że najpierw ich budowa a potem skrzyżowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie ktoś mnie posłuchał i będa estakady a nie durne skrzyżowanie ze światłami jak na 3Maja/Prusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto się sprzedało. Taka jest prawda. Mogę się założyć że echo i tak nie wywiąże się z ustaleń. Tak było choćby nawet w przypadku leclerca na zana który co prawda później zapłacił karę ale w stosunku do obrotów była tak śmieszna, że aż żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam zasadnicze pytanie, którą to drogą będzie dojeżdzał i wyjeżdzał cięzki sprzęt obsługujący budowę galerii? ul.Ducha? Jeśli tak to korki będą sięgać chyba ronda na sławinku:) Panie prezydencie, chyba najpierw trzeba skrzyżowanie udrożnić a potem niech sobie budują galerię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczesniej MUSI być zrobiona ulica ZELWEROWICZA aby rozładować korki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Mam zasadnicze pytanie, którą to drogą będzie dojeżdzał i wyjeżdzał cięzki sprzęt obsługujący budowę galerii? ul.Ducha? Jeśli tak to korki będą sięgać chyba ronda na sławinku:) Panie prezydencie, chyba najpierw trzeba skrzyżowanie udrożnić a potem niech sobie budują galerię. [/quote] [quote name='mieszkaniec' timestamp='1340183471' post='640440'] Mam zasadnicze pytanie, którą to drogą będzie dojeżdzał i wyjeżdzał cięzki sprzęt obsługujący budowę galerii? ul.Ducha? Jeśli tak to korki będą sięgać chyba ronda na sławinku:) Panie prezydencie, chyba najpierw trzeba skrzyżowanie udrożnić a potem niech sobie budują galerię.
Z ciężkiego sprzętu to pewnie tylko gruchy z betonem będą jeździć i raz na jakiś czas dźwig przywiozą, Willowa ciągle obsługuję ruch na 4 - budowach bloków w okolicach Tarasowej więc tragedii nie będzie. Korek na Willowej - Ducha to max 10 minut spokojnego zjazdu więc krzyk jak tam zablokowane to tak na wyrost, mieszkam tam 6 rok i mam ta przyjemność jeżdzżenia i twierdzę, że po korkach warszawaskich ze nie jest tam aż tak strasznie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdziele jak można być takim hejterem... i dobrze ze cos sie dzieje niech budują jak najwiecej ! kazda inwestycja generuje miejsca pracy ! jak nie mogą być to zakłady przemysłowe niech przynajmniej beda to galerie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
Z ciężkiego sprzętu to pewnie tylko gruchy z betonem będą jeździć i raz na jakiś czas dźwig przywiozą, Willowa ciągle obsługuję ruch na 4 - budowach bloków w okolicach Tarasowej więc tragedii nie będzie. Korek na Willowej - Ducha to max 10 minut spokojnego zjazdu więc krzyk jak tam zablokowane to tak na wyrost, mieszkam tam 6 rok i mam ta przyjemność jeżdzżenia i twierdzę, że po korkach warszawaskich ze nie jest tam aż tak strasznie....
A teren pewnie sam się zniweluje i żadnej ziemi nie trzeba będzie wywozić. A porownanie budowy paru bloków do tego betonowego molocha chyba nie jest adekwatne.Z 10 min zrobi się 30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m i e j s c a p r a c y z a 1000 z l o t y ch !!!!!!!!!!! Z A L
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą przesunąć wylot Północnej? W tym roku będzie 10 lat od otwarcia tej drogi.No ale dobrze.Ja bardzo czekam na to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...