Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pakuj się chłopczyku sprzedawczyku. Pa pa... swoje zdanie na twój temat juz mam i nie jest najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Pan zrobił dla Lublina Panie Michale?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Pan zrobił dla Lublina Panie Michale?
A co Qurwa tusk zrobił dla Polski ?  wszyscy wszystko dokładnie pierd olą,okradają to dlaczego ma tutaj być inaczej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat do swińskiego koryta.Zabierz się do rzetelnej pracy do 67 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie głosujcie na tego człowieka ! nie dajcie się nabrać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarówno Pan, jak i Pana guru - biłgorajski filozof osobiście nienawidzicie Pana Boga. Ale ślub w kościele Pan wziął. He ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoczek. Nic nie zrobił dla nas i dla Chełma, Zamościa i Białej nic nie zrobi!!!! Karierowicz!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pakuj się syneczku i do angoli na zmywak. Tam twe miejsce, antyklerykalny oszuście. Jesteś zwykłym kłamcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze godziny sa juz policzone wez ze Soba lepiej flaszke pepsi coli i do Wschodniej granicy podazaj powoli Tam wokolo beda twoi wyborcy no i Niezapomnij dac na msze za lenina I tam mozesz liczyc na posade portiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaciński to taki cwaniaczek, jak został posłem prasa pisała o nim : "od nędzy do pieniędzy", ale za przedłużeniem wieku emerytalnego do 67 głosował "za"....rowy kopać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd pokazać twarz jak przez lata robiło się z siebie frajera.Ale obciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Qurwa tusk zrobił dla Polski ?  wszyscy wszystko dokładnie pierd olą,okradają to dlaczego ma tutaj być inaczej ?
Chodziło mi o lokalne pdwórko. A co zrobił Tusk to wszyscy wiemy. Zwiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziło mi o lokalne pdwórko. A co zrobił Tusk to wszyscy wiemy. Zwiał
Do lokalnego właśnie  podwórka piłem,tam jak Tusk mógl to dlaczgo nie nasi miejscowi,nie na naszym podworku ? od nas tez przed kryminałem bedą uciekać,niech no tylko czas rozliczeń nadejdzie. Juz nie dlugo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...