Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mi się tam od samego początku nie podobało, że zamiast zrobić porządek z zielenią by był park sensowny to wywalili tam chale a teraz jeszcze powiększanie im w głowie... nie wiem ja tego nie widzę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie tak jak twierdzi otocznie obecnego wiceprezesa : Pani Prezes opuści stołek Prezesa MTL i zostanie dyrektorem Finansowym, na jej miejsce bedzie ktos popierany przez Poznań, a były Marszałek zostaje z bardzo wysokimi zarobkami korzystając z poparcia najbardziej wpływowej osoby w PO - jak sam podobno przyznaje. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To to jest park czy teren zabudowy?Ten lublin to dziki wschod.Wszystko i wszedzie budowac mozna!Obudzcie sie ludzie to widza urzedasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwie to nie wiem o co Wam chodzi? Ten pożal się Boże park-już dawno miejscem odpoczynku dla Lublinian nie jest. Zbiorowisko żulerii z okolic dworca i nic poza tym.Nawet rowerem strach przejechać. Większość drzew jest chora,gospodarza terenu -takiego z prawdziwego zdarzenia nie widać. Więc może jednak ta nowa hala ożywi trochę to miejsce?Skoro nasi rodzimi inwestorzy nie mają pomysłu-to może dobrze ,że ktoś obcy się zainteresował....Jestem za...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To MTL nie będzie już miejscem schadzek?to mąż jednej dyrektorki odetchnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaakk?? A kogo masz na myśli konkretnie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...