Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co tu komentować,wstyd dla władzy.Nadzieja w Ruchu Palikota,może chociaz w pierwszych latach rządzenia coś zmienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KPINA, FARSA I ŻENADA, A NIE ŻADNE TARGI PRACY. NIE RÓBCIE Z LUDZI KRETYNÓW!!! Jedyne wyjście to uciekać z tego zasr*nego zadupia na wymarciu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna partia polityczna nic nie zmieni. Ludzie muszą wyjść na ulice i przegonić to towarzystwo wzajemnej adoracji. Wtedy może się coś zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w czym? piłeś? przecież palikociarnia zamknie się w granicy błędu statystycznego, nikt rozsądny nie zagłosuje na tego populistę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie szukam pracy jakiejkolwiek, to niestety nadal szukam, bo w Lublinie to tylko: - akwizycja polis ubezpieczeniowych (szumnie nazwana doradztwem ubezpieczeniowym) - akwizycja kart kredytowych, kredytów i funduszy inwestycyjnych (szumnie nazwana doradztwem finansowym) - akwizycja szeroko pojęta typu ściereczki, rozlatujące się czajniki, odkurzacze za 10 tysięcy, telefoniczna i "nożna" - konsultant telefoniczny za 1000 złotych miesięcznie (poniżej najniższej krajowej, ponieważ nie jest to umowa o pracę) - praca w gastronomii na czarno z równie "czarnym" wynagrodzeniem 5 złotych na godzinę (praktycznie każda knajpa) - darmowy stażysta czyli popracujesz na próbę za darmo tydzień a potem zastanowimy się, czy się nadajesz (próbują tak już kilka lat, co tydzień inna osoba) - darmowy stażysta z urzędu pracy, czyli popracujesz od 3 miesięcy do roku a potem my weźmiemy sobie kolejnego - sprzątaczka w pełni sił z grupa inwalidzką - ochroniarz w pełni sił z grupa inwalidzką i licencją za 3,15 netto na godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada te targi, tylko robota tymczasowa na zachodzie... nic tutaj dla ludzi chcących znaleźć stabilną robotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Spieprzać stąd" czyli Lubelskiego- to powinno brzmieć motto tych targów. Smutne.... Większość tych ofert można znaleźć w internecie. Szkoda czasu i pieniędzy by na MTP w Lublinie jechać! Ktoś sobie wpisze je w zasługi dla zwalczania bezrobocia, telewizja pokaże, policja zarobi na mandatach dla niesfornych kierowców.... A praca jest - kilkaset kilometrów stąd. Kto może niech się pakuje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glosowales Lemingu je***y jedz do rudego do WA_wy niech ci da za twoje poparcie CIOTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez komentarza, trza lekarza. Z właściwej bandy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pośrednictwem tych targów władza pokazała, gdzie widzi bezrobotnych Polaków - za granicą zasuwających przy najgorszych pracach za marne grosze. To jest pomysł rządu na bezrobotnych - wywalić ich po zagranice. Smutny był widok rozczarownych młodych ludzi, którzy liczyli że znajdą jakąś normalną ofertę pracy w kraju. Podsumowując dla tych, którzy chcą wyjechąc to mieli okazję popatrzeć na oferty, a ci którzy liczyli na krajowy rynek pracy to stracili czas i mogli na własnej skórze poznać rządową receptę na rosnące bezrobocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i widziałem, że był ZUS, Izba Skarbowa, ale ofert żadna instytucja nie miała no szkoda. Dziwię się jednak, że nie było Izby Komorniczej bo teraz aparat egzekucyjny cierpi na niedostatek a przecież Gowin mówił, że i Ty możesz zostać komornikiem a to zawód z przyszłością! Najlepsze stanowisko miał portal pracuj.pl, nie obcyndalali się przynajmniej, postawili ekran dotykowy z połączeniem do Internetu z ich stroną z ofertami, które wszyscy znamy, bo w domu można sobie sprawdzić i nie ma potrzeby iść na Targi ..... w ogóle nawet przy najszczerszych chęciach to trudno tą imprezę uznać, za wnoszącą cokolwiek konstruktywnego na lubelski rynek pracy. No ale doceńmy także chęci i próby WUP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie czy oferowali tam pracę w Lublinie, jeśli tak to gdzie, jakieś firmy, urzędy ?? Czy tylko dawali ulotki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsze pseudo targi niby pracy pokazały dobitnie co rząd Tuska proponuje Polakom. Spieprza*jcie na wyspy albo do Niemiec robić w polu u bauera za kilka euro w błocie po pas bo my wam jej w waszym kraju nie damy. Takie były tam dzisiaj oferty. Płakać się chce co sie tu wyrabia. A oni się śmieją nam w twarz tylko. Nie jestem żadnym pisiorem, i wogóle mam dystans do polityki ale niedawno zmusiłem się i oglądałem debatę i wniosek o votum nieufności dla rządu. Tam przez 2 i pół h Kaczyński wymieniał punkt po punkcie przedwyborcze kłamstwa i teraźniejsze bzdury tego rządu i jego nieudolność natomiast pan premier Tusk przez 20minut zdążył tylko wyśmiać Kaczyńskiego, że wystąpił z tabletem na mównicy i że jest oszołomem, taka była merytoryczna odpowiedź oczywiście z uśmiechem na ustach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsze pseudo targi niby pracy pokazały dobitnie co rząd Tuska proponuje Polakom. Spieprza*jcie na wyspy albo do Niemiec robić w polu u bauera za kilka euro w błocie po pas bo my wam jej w waszym kraju nie damy. Takie były tam dzisiaj oferty. Płakać się chce co sie tu wyrabia. A oni się śmieją nam w twarz tylko. Nie jestem żadnym pisiorem, i wogóle mam dystans do polityki ale niedawno zmusiłem się i oglądałem debatę i wniosek o votum nieufności dla rządu. Tam przez 2 i pół h Kaczyński wymieniał punkt po punkcie przedwyborcze kłamstwa i teraźniejsze bzdury tego rządu i jego nieudolność natomiast pan premier Tusk przez 20minut zdążył tylko wyśmiać Kaczyńskiego, że wystąpił z tabletem na mównicy i że jest oszołomem, taka była merytoryczna odpowiedź oczywiście z uśmiechem na ustach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż byłem kiedyś na pierwszej lub drugiej edycji tych targów. na zdjęciach wyglądają dokładnie tak samo jak parę lat temu. teraz żyję na wyspach i jak widzę to co powyżej to za żadne skarby nie chcę wracać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukujemy do pracy w Ośrodku Malibu sprawnych fizycznie pracowników, w wieku 20-35 lat, dla których pasją byłaby aktywna praca przy organizacji imprez. Przeglądając stronę internetową można się zorientować co do charakteru działalności Malibu. Aplikacje proszę kierować na adres mailowy: malibu@malibu.lublin.pl Nadto poszukujemy zaangażowanego w takiej pracy managera, najlepiej z doświadczeniem w branży eventowej, z dyplomem ukończenia studiów z zakresu turystyki, hotelarstwa, AWF itp.
Ostatnio edytowany 13 marca 2013 r. o 21:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość ofer z zagramanicy? No to żeczywiście mamy siankosy ofert pracy nad Wisłą.... Jak wraz człowieku emigruj... takie zachęty. A ja myślałem, że tutaj coś znajdę. Widać nic nie pozostaje jak tylko wypieprzać z tego biednego kraju i nie wracac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eot napisał:
Ja nie szukam pracy jakiejkolwiek, to niestety nadal szukam, bo w Lublinie to tylko: - akwizycja polis ubezpieczeniowych (szumnie nazwana doradztwem ubezpieczeniowym) - akwizycja kart kredytowych, kredytów i funduszy inwestycyjnych (szumnie nazwana doradztwem finansowym) - akwizycja szeroko pojęta typu ściereczki, rozlatujące się czajniki, odkurzacze za 10 tysięcy, telefoniczna i "nożna" - konsultant telefoniczny za 1000 złotych miesięcznie (poniżej najniższej krajowej, ponieważ nie jest to umowa o pracę) - praca w gastronomii na czarno z równie "czarnym" wynagrodzeniem 5 złotych na godzinę (praktycznie każda knajpa) - darmowy stażysta czyli popracujesz na próbę za darmo tydzień a potem zastanowimy się, czy się nadajesz (próbują tak już kilka lat, co tydzień inna osoba) - darmowy stażysta z urzędu pracy, czyli popracujesz od 3 miesięcy do roku a potem my weźmiemy sobie kolejnego - sprzątaczka w pełni sił z grupa inwalidzką - ochroniarz w pełni sił z grupa inwalidzką i licencją za 3,15 netto na godzinę.
Ha Ha Ha, oto oferty z targów pracy w Lublinie. Wielkie artykuły w portalach o targach, piekne plakaty zachęcające do odwiedzin targów. Taką robotę to w anansach można znaleźć i targów do tego nie trzeba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie o takom Polskem walczyłem" L.W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eot napisał:
Ja nie szukam pracy jakiejkolwiek, to niestety nadal szukam, bo w Lublinie to tylko: - akwizycja polis ubezpieczeniowych (szumnie nazwana doradztwem ubezpieczeniowym) - akwizycja kart kredytowych, kredytów i funduszy inwestycyjnych (szumnie nazwana doradztwem finansowym) - akwizycja szeroko pojęta typu ściereczki, rozlatujące się czajniki, odkurzacze za 10 tysięcy, telefoniczna i "nożna" - konsultant telefoniczny za 1000 złotych miesięcznie (poniżej najniższej krajowej, ponieważ nie jest to umowa o pracę) - praca w gastronomii na czarno z równie "czarnym" wynagrodzeniem 5 złotych na godzinę (praktycznie każda knajpa) - darmowy stażysta czyli popracujesz na próbę za darmo tydzień a potem zastanowimy się, czy się nadajesz (próbują tak już kilka lat, co tydzień inna osoba) - darmowy stażysta z urzędu pracy, czyli popracujesz od 3 miesięcy do roku a potem my weźmiemy sobie kolejnego - sprzątaczka w pełni sił z grupa inwalidzką - ochroniarz w pełni sił z grupa inwalidzką i licencją za 3,15 netto na godzinę.
I w tym postem "eot" wygrał. Taka jest prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...