Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejsca handlu w hali przy Ruskiej na licytacji (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Lubelak ze wsi, 25 marca 2010 r. o 21:39 Powrót do artykułu
Przepiękne są w tym roku malowane jaja.Wyciskają z tuzów co się da a na ulicy szkolnej to już nie trzeba zadaszenia bo to ulica do kogoś innego należy, to już nie zabytki i nie królewskie przywileje handlu na targu obowiązują z czego profity miało kiedyś miasto.Wygonią i ze szkolnej.Chętnie kupię kurę czy gęś żywą na tej ruskiej,sam sobie oskubię,osełkę masła,śmietankę wiejską,przypomnę sobie tym samym jak to drzewiej bywało.Kobitki przywożcie żywy drób,prosiaki jeszcze przed Wielkanocą.Chodzi za mną taki prosiaczek z 10 kilo i gąska z pieca,upiekę w piekarniku i ten smak może odnowię,ALELUJA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzałem materiał, oczom swoim nie wierze! Przeczytałem artukuł i tym bardziej! Co to za jakis fiej, który ryczy na licytacji w okularach?! Troche kultury! Za grosz ogłady. Co to za posmiewisko? Czy to wogole licytacja?! Ktoś dobrze nagrał, to sie nadaje tylko do wyśmiania, pokazywania znajomym i żartowania! o cholera, dzięki Boziu, że ja nie biore w tym udzialu, nie uczestnicze w życiu na ruskiej... Owszem przechodze tamtędy... czasem cos tam z meskich zobacze, pozornie może taniej, ale drą sie jakis rumunki, czy może cyganki, zresztą nei mam pojecia jaka to narodowość, nasi też nie lepsi, mordy czerwone, dłonie brudne... Ludzie, jakaś obsluga klienta chociaż pozorowana powinna być. Tłok, nei ma jak stanąć, wyrywają sobie baby z rąk...jej, meskie spodnie w męskim rzmiarze...biodrówki...rowa mi widać bedzie...ale to nic! super bierz Pan... Nie ma gdze przymierzyc. Wszystko jest na Ciebie dobre, super materiał etc. Ale teraz bedzie lepiej, hehe teraz to będzie Galeria. Wole do jakiejś galeri żydowskiej pójsć i zostać obsłżonym jak należy, kupic, dostac paragon, i wiem za co zapłaciłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mnie oczy nie mylą, czy w tłumie nie stoi Ułan Wojciechowski. A to dziwne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bójmy nazwać się rzeczy po imieniu nie chodzi o obcokrajowców a cyganów, którzy próbują opanować w całości ten teren. Na marginesie to "pseudo" targowisko już dawno w całości powinno zniknąć łącznie z pseudo dworcem PKS i BUS. Czy rzeczywiście uporządkowanie tego terenu wymaga wielkich nakładów jakimi straszy UM i UW, śmiem twierdzić, że nie. Ułożenie nowej nawierzchni pod nowy plac manewrowy i dworzec, remont poczekalni, budowa nowych wiat oraz remont nawierzchni przyległych uliczek oraz nasadzenie drzew i trawników wg mnie mogło by zamknąć się kwotą maks. 30-50mln. Czy dla miasta aspirującego do miana Europejskiej Stolicy Kultury nie stanowi to problemu? Chyba, że chcą pokazać jak wygląda niezwykła mieszanka brudu, patologii i przestępczości z początku polskiego "kapitalizmu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak ze wsi napisał:
Przepiękne są w tym roku malowane jaja.Wyciskają z tuzów co się da a na ulicy szkolnej to już nie trzeba zadaszenia bo to ulica do kogoś innego należy, to już nie zabytki i nie królewskie przywileje handlu na targu obowiązują z czego profity miało kiedyś miasto.Wygonią i ze szkolnej.Chętnie kupię kurę czy gęś żywą na tej ruskiej,sam sobie oskubię,osełkę masła,śmietankę wiejską,przypomnę sobie tym samym jak to drzewiej bywało.Kobitki przywożcie żywy drób,prosiaki jeszcze przed Wielkanocą.Chodzi za mną taki prosiaczek z 10 kilo i gąska z pieca,upiekę w piekarniku i ten smak może odnowię,ALELUJA!
Jak to mówią "Chłop ze wsi wyjedzie ale wieś z chłopa nigdy". Ty jesteś tego najlepszym przykładem. Jak ci tak tęskno za tym wszytkim to po coś się do miasta przeprowadzał. Tu jest miasto zapamiętaj to sobie - nikt tu nię będzie świńmi i kurami na straganach handlował. Tu ma być czysto, porządek a jak ci nie pasuje to droga wolna. Dosyć już tego dziadostwa i chłopskiego dyktatu. Wszytkie stragany, targi i handel uliczny powinien być zlikwidowany. W cywilizowanych krajach się tego nie praktykuje. Przez ten targ i baby ze wsi handlujące mlikiem i jajami całe okolice dworca PKS wyglądaja jak jakieś ruskie miasto ze środkowej Syberii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
To "pseudo" targowisko już dawno w całości powinno zniknąć łącznie z pseudo dworcem PKS i BUS. Czy dla miasta aspirującego do miana Europejskiej Stolicy Kultury nie stanowi to problemu? Chyba, że chcą pokazać jak wygląda niezwykła mieszanka brudu, patologii i przestępczości z początku polskiego "kapitalizmu".
Dokładnie. okolice dworca PKS i cały ten zafajdany bazar to bród, smród i ubóstwo + kieszonkowcy w największym mieście po prawej stronie Wisły (Lublin : 355 tys. mieszkańców + 100 tys. studentów). Wywalić ten gnój tak jak wywalono z hali KDT w Warszawie tuż pod Pałacem Kultury. A nasi lubelscy "kupcy" handlujący podrabianymi poliestrowymi ciuchami niech sprzedają ten szajs w ciuchlandach albo na rynku w Pierdziszewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FULL napisał:
Obejrzałem materiał, oczom swoim nie wierze! Przeczytałem artukuł i tym bardziej! Co to za jakis fiej, który ryczy na licytacji w okularach?! Troche kultury! Za grosz ogłady. Co to za posmiewisko? Czy to wogole licytacja?! Ktoś dobrze nagrał, to sie nadaje tylko do wyśmiania, pokazywania znajomym i żartowania! o cholera, dzięki Boziu, że ja nie biore w tym udzialu, nie uczestnicze w życiu na ruskiej... Owszem przechodze tamtędy... czasem cos tam z meskich zobacze, pozornie może taniej, ale drą sie jakis rumunki, czy może cyganki, zresztą nei mam pojecia jaka to narodowość, nasi też nie lepsi, mordy czerwone, dłonie brudne... Ludzie, jakaś obsluga klienta chociaż pozorowana powinna być. Tłok, nei ma jak stanąć, wyrywają sobie baby z rąk...jej, meskie spodnie w męskim rzmiarze...biodrówki...rowa mi widać bedzie...ale to nic! super bierz Pan... Nie ma gdze przymierzyc. Wszystko jest na Ciebie dobre, super materiał etc. Ale teraz bedzie lepiej, hehe teraz to będzie Galeria. Wole do jakiejś galeri żydowskiej pójsć i zostać obsłżonym jak należy, kupic, dostac paragon, i wiem za co zapłaciłem.
A czego spodziewasz się po targowisku, Ty tam byles tylko raz jak ojciec zamiast konia kupił Ciebie dla rozrywki... żałosny jesteś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...