Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A jak wygrał w LOTTO, to co? Nie bój żaby i oodal zawiść. Jeśli wygrywa, to tylko LOTTO. W przypadku kompletu typowań wygrywa kilka osób. Biednemu zawsze wiatr w oczy, broda rośnie i już nie stoi. Radni nie rozwiąza tego problemu, bo RP jest kolonią. Obywatele RP nie mają i nie będa mieli żadnych szans na normalność. Przy tym łataniu sprawiedliwości nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed odejściem do innej rzeczywistości mój kumpel powiedział mi, że każdy może zarobić ile chce, jeśli potrafi. Udowodniłem mu, że jest to niemożliwe. Zdążył mi przyznać rację. Ja nie zdążę wam niczego udowodnić. Dlatego RP zawsze będzie krajem zniewolonym. Przykro mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...