Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wspaniele. Będzie jeszcze lepiej. Prawo Polaków do patentów, to podstawowe prawo, którego nie ma. Andrew John Wiles nie udowodnił WTF. Zrozumiano!!!! Sprzeczność jest wtedy i tylko wtedy, gdy doprowadzą do niej podstawy potęg z równania Fermata, a tego tylko ja dokonałem. Wiles musi się przyznać do oszustwa!!!!Tylko mi nie wciskajcie, że LWG chce opatentować swoje wnioski twórcze. Dopiero byłby burdel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zobaczyć mój dowód WTF dla n=4. Wejdź na Google. Wpisz lwgula. Wyswietli się Strona Startowa. wejdź w link: The Generalization of Fermat Last Theorem. Przecież to jest sensacja stopnia czwartego. Nie mylić z czwartym wymiarem. A inne wyniki, to co? Aaa, za 400 lat. Wtedy autorów tego samego będzie wielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy starsi matematycy w RP twierdzą, że moje wnioski twórcze to brednie, których nawet sam nie rozumiem. Nie jest więc możliwa ich ocena. To jest dramat. Ale czy tylko mój? Istnieją tzw. problemy otwarte matemayki. Jeśli kilka znich rozwiązałem, to do rozwiązania ... . Komuś musiało być to dane - rozwiązanie najsłynniejszych!!!! Podskocz Bogu, a nie LWG. Google. lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jedynym człowiekiem na kuli ziemskiej, który udowodnił WTF, tak dla n=4, jak i dla n będacych liczbami pierwszymi nieparzystymi. Uważam, że udowodniłem hipotezę Goldbacha. Two common factors 2 and 3 stanowią klucz do tego dowodu. Beala wprost też rozwaliłem. Gorzej jest z Bealem nie wprost. Ale podciągnięcie pod taki sam wykładnik też jest niezłym wynikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta Pani urzędnik w bieli to co tam robi....na bilboardach jeszcze wisi, do kuratorium jej nie chcieli, to tu dalej się promuje :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...