Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak można być takim po- jeb-anym? Dobrze to zaplanował, ale powinni też surowo odpowiedzieć płacący mu za przyjęcie, bo później śmieją się z takich mundurowych, ofiary na sam wygląd bo jeśli sami nie mogą się dostać, to coś z nimi nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najlepsze w tym wszystkim jest ze podobno jest tak źle w policji. to samo ma sie do nauczycieli pielegniarek górników z bogdanki. bez pleców ani rusz, a potem sie śmieją z ludzi i mówią ze im sie należy bo oni ciężko pracują.
Ostatnio edytowany 13 stycznia 2011 r. o 13:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczynamy bić się o jakąkolwiek pracę za chwilę o kawałek chleba. A tak w kapitaliżmie miało być dobrze. A może ktoś przypomni kto zadecydowal o zmianie ustroju a może było referendum a ja przegapiłem? Jeżeli nie to czas na rewolucję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Zaczynamy bić się o jakąkolwiek pracę za chwilę o kawałek chleba. A tak w kapitaliżmie miało być dobrze. A może ktoś przypomni kto zadecydowal o zmianie ustroju a może było referendum a ja przegapiłem? Jeżeli nie to czas na rewolucję.
Tak tęsknisz za komuną? Kręciło cię nocne stanie w kolejkach za mięsem czy zaopatrywaliście się w sklepach dla partyjnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Tak tęsknisz za komuną? Kręciło cię nocne stanie w kolejkach za mięsem czy zaopatrywaliście się w sklepach dla partyjnych?
Miałem pracę i mogłem dorobić po południu to miałem kasę za którą mogłem kupić wszystko tylko trochę drożej. A teraz ledwo zdobyta praca za śmieszne pieniądze bo taka jest polska rzeczywistość. Dorobić nie można bo roboty nie ma (za konkretne pieniądze). Co z tego że jest towar ale forsy brak. Tylko nie mów mi o bankach z 20% lichwą. Za Gierka odsetki od kredytu to 6% a na lokatach długoterminowych bank dawał 12%. Kapitalizm to totalny wyzysk, jednostki bawią się kosztem wielu milionów.Czy ludzie tego chcą? Czy są naiwni,że zostaną tymi jednostkami z wielką kasą. Może tak, LOTTO działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...