Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkali kątem u ludzi a nawet... w autokarze (wideo)

Utworzony przez ewa, 8 września 2008 r. o 07:54 Powrót do artykułu
Jak będę już miał to mieszkanko to jeszce dorobię trójeczkę dzieci lub więcej........................tatus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, moment - o ile dobrze zrozumialam ci państwo NIE SĄ BEZDOMNI - dostali mieszkanie socjalne na Grygowej!!!! Tylko pan Jan noskiem kręcił, że mu się okolica nie podoba...I jakież to wzruszające : bezpieczeństwo dzieci jest dla niego najważniejsze. I w ramach tego bezpieczeństwa kazał dzieciakom nocować w autobusie albo na dworcu PKS gdzie menelstwa i bandytów na pęczki. Makabra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestia ilości dzieci jest nieistotna, każdy ma tyle ile chce lub ile mu w(y)padnie jak się nie zabezpiecza ale to dopiero jest jaśnie państwo. Przęciętnej osobie w trudnej sytuacji ciężko "wyprosić" mieszkanie, ludzie mieszkają w jakichś barakach całe życie a tutaj człowiek jeszcze wybrzydza, ze mu okolica nie pasuje bo się gówniarze kręcą i głupoty wygadują, a moze po prostu mieszkanie brzydkie i trzeba było zainteresować media, zeby coś więcej dostać? Nie rozumiem takich ludzi, nie dość, ze mają kupę dzieci i nie stać ich na wybudowanie lub kupno domu w "luksusowej, spokojnej" dzielnicy to jeszcze oferowana pomoc im się nie podoba. Niech pan Jan nie płacze tylko wymelduje sie z nieużytkowanego mieszkania dając szansę innym na zajęcie tego lokalu. Chętni na pewno się znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z was cwaniaki - może sami chcecie zamieszkać na Grygowej? Jeszcze z dzieciakami. Nie jestem zwolennikiem robienia dzieci nie mając pewnej sytuacji mieszkaniowej (własnego mieszkania, a nie wynajętego), denerwuje mnie wręcz taki jakby nie patrzeć brak odpowiedzialności/myślenia o przyszłości. No ale mniejsza z tym - nie dziwię się im, że nie chcą tam zamieszkać. Nawet jeżeli dzieciaki nie byłyby "krojone" i zastraszane dzień w dzień, to wpadłyby w to magiczne towarzystwo i nic dobrego z nich nie wyrosłoby (niby i tak nie wiadomo co z nich będzie, ale tam zaliczyłyby "dno" na bank). Ponadto nocka w autobusie była raczej bezpieczniejsza niz na Grygowej, hehe. Wiem co mówie, znam trochę to towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście...... żeby na emeryturę ewy musiały kiedyś pracować, bo ona se nie zrobi, albo najwyżej jedno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mślę że posiadanie kilkoro dzieci dzisiaj to jest wielka odwaga. Gratuluję PS A najwięcej do powiedzenia mają ci z jednym dzieckiem, lub bez - 'znawcy' ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Monisiu Taką jaką Cię poznałem taką widzę że jesteś do tej pory, pomocna duszyczka po prostu A przyjazny bar to oczywiście MIKI przy Statoilu (mały błąd dziennikarski). Gratuluję uczciwej postawy i nie rozumie tych negatywnych komentarzy, człowiek prosi państwo aby pomogło mu wynająć mieszkanie a nie chce darowizny. On chce stworzyć prawdziwy dom i za to należy mu się szacunek, nie idzie na łatwiznę i nie chce zamieszkać na Grygowej, nikt z wyboru nie chce tam mieszkać!!! Życzę powodzenia w dalszym życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Hej Monisiu Taką jaką Cię poznałem taką widzę że jesteś do tej pory, pomocna duszyczka po prostu A przyjazny bar to oczywiście MIKI przy Statoilu (mały błąd dziennikarski). Gratuluję uczciwej postawy i nie rozumie tych negatywnych komentarzy, człowiek prosi państwo aby pomogło mu wynająć mieszkanie a nie chce darowizny. On chce stworzyć prawdziwy dom i za to należy mu się szacunek, nie idzie na łatwiznę i nie chce zamieszkać na Grygowej, nikt z wyboru nie chce tam mieszkać!!! Życzę powodzenia w dalszym życiu
Popieram Kamila ,a tym wszystkim ,co mają jakieś ,,ale" do tego pana z dziećmi , życzę , aby sami zamieszkali na ul Grygowej . Was NIKT o żadną łaskę nie prosi , więc po co te złośliwe komentarze? Tak na marginesie -to gdzie są obiecanki poszczególnych Rządów , że otoczą szczególną opieką rodziny wielodzietne ( nie chodzi mi o rodziny wielodzietne tzw patologiczne , bo to inna bajka), ale o te ,które płacą wszelkie świadczenia i chcą zapewnić dzieciom godne warunki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolo napisał:
Ale z was cwaniaki - może sami chcecie zamieszkać na Grygowej? Jeszcze z dzieciakami. Nie jestem zwolennikiem robienia dzieci nie mając pewnej sytuacji mieszkaniowej (własnego mieszkania, a nie wynajętego), denerwuje mnie wręcz taki jakby nie patrzeć brak odpowiedzialności/myślenia o przyszłości. No ale mniejsza z tym - nie dziwię się im, że nie chcą tam zamieszkać. Nawet jeżeli dzieciaki nie byłyby "krojone" i zastraszane dzień w dzień, to wpadłyby w to magiczne towarzystwo i nic dobrego z nich nie wyrosłoby (niby i tak nie wiadomo co z nich będzie, ale tam zaliczyłyby "dno" na bank). Ponadto nocka w autobusie była raczej bezpieczniejsza niz na Grygowej, hehe. Wiem co mówie, znam trochę to towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę Moniś, że nie jestes tylko moim Aniołem Stróżem:D Jest naprawde mało takich ludzi jak Ty i Twoja rodzina pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...