Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy bloku przy Sikorskiego nie chcą, aby dzieliła ich krata

Utworzony przez Gość, 26 października 2009 r. o 16:47 Powrót do artykułu
wieśniaki przybyły do miasta i grodza co sie da jak pastwisko ana wsi a już słupki i łańcuszki na osiedlach albo powbijane rurki abyś nie wjechał samochodem to prawdziwa plaga ale wiocha sie uwłaszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech już sobie ogradzają, nawet dobrze ale niech też ogrodzą razem sąsiedni blok- Sikorskiego 1!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym wy kołki piszecie , ptrzecież wszystkie nowe osiedla tzw doweloperskie sa grodzone , to gdzie jest ta wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że decyzję podjeły dwie osoby jeden grubas z $$$ a drugi co ma śmietnik pod mieszkaniem za cały blok nie uzgadniając z pozostałymi mieszkańcami. Dodatkowo będzie budowany śmietnik za 90 tys. zł też bez zgody mieszkańców dla członka rady nadzorczej - jak sami widzicie banda oszołomów rządzi tym blokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogrodzenia to wiocha, sam mieszkam niestety w takim bloku. Wiocha i koniec. Dlaczego Miasto pozwala tak szpecić miasto. Wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na odgradzajacych sie - i zagradzajacych innym droge - wiesniakow jest prosta kara. kiedy oni wieczorem zamykaja sie w swojej twierdzy, czujac sie lepsi od "plebsu", my zapychamy im zamki. rano, slychac bedzie tylko swinski kwik i obijanie sie o kraty. a gdyby tak jeszcze jakas tragedia? "uwiezieni przez kraty wlasnego ogrodzenia lokatorzy palili sie zywcem" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahaahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahaha wyp z tym grodzeniem, nie jestescie ani lepsi ani bezpieczniejsci. wszystkiegp najgorszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje w SBM INSTALATOR wykracza poza granice zdrowego rozsadku.Zarząd wykonuje te remonty i "inwestycje" , które przynoszą szybkie pieniądze (ogrodzenie, śmietnik dodatkowy przy ogrodzeniu).Na nic więcej nie ma czasu.P.Prezes jak "kryzys" to na zwolnieniu. Rada Nadzorcza też nieprzypadkowa "klika". ludzi. "Władze " spółdzielni robią wszystko pod siebie i swoich zaufanych. Proszę wejść pomiędzy budynki przy ul. Puławskiej 12,14,16,18.O zgrozo.Ani przejechac ani przejść, nie mówiąc już o drodze dojazdowej z płyt lotniczych.O naszej Spółdzielni by tak w nieskończoność.Z "władzami" spółdzielni to tak jak z przysłowiem o deszczu,pluciu, i "dziewczynach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. Przesłanki jakimi kieruje się kilka osób chcący się skutecznie odseparować od reszty społeczeństwa nie dają żadnych powodów ku temu, aby budować mury. Argumenty, że jest to okolica bardzo niebezpieczna, czy też inne wręcz śmieszne argumenty wypisywane na łamach lubelskich gazet przez zwolenników tej sprawy, świadczą o egoizmie garstki ludzi, którym na sercu leży tylko i wyłącznie ich prywatne dobro i świadczy o społecznej znieczulicy. Należy również wspomnieć, że ogrodzenie jakie ma powstać w najbliższym czasie niesie ze sobą ryzyko braku udzielenia szybkiej pomocy - interwencji - dojazdu w razie wypadków losowych. Co może się stać jak przyjdzie komuś pomóc w potrzebie ? Czy doprawdy nie można opracować już innej alternatywy? Może monitoring? Może orgodzenie samego parkingu? Dajcie ludziom korzystać z przejść! !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo rozgorzałego sprzeciwu ludzi budowa zasieków trwa - ukradkiem - małymi krokami - to tu ruszone - to tam roagrzebane... Żenada !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem bardzo zdziwiona Waszą postawą, bo wiecie jaka jest prawda?? taka, że nie każdy z tego bloku cokolwiek podpisywał! mieszkam w tym bloku od 12 lat, około tydzień temu wracam do domu i co widzę?? powbijane słupy i rozkopane doły. spółdzielnia nie raczyła poinformować wszystkich mieszkańców, a co najważniejsze w ogóle spytać o zdanie na temat owego ogradzania. jasne jest, że śmietanka spółdzielni postanowiła to wykonać, sądząc że może tak podniosą renomę tego osiedla?? nie podpisywałam tej petycji, z tego co pytałam chociażby w mojej klatce, również nikt nawet nie widział jej na oczy. zgadzam się, że to nie jest potrzebne, i nie wyzywajcie nas od wieśniaków czy wielkich panów, będziemy raczej czuć się jak w klatce:| zresztą czas to udowodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawde przykre, przyznam szczerze, że sama myślałam do wczoraj o jakimś odgrodzeniu, bo mam dosyć nocnych imprez na placu zabaw, ale teraz już wiem, jak bardzo się myliłam. Wystarczyłoby wynająć Agencję do ochrony osiedla w nocy. Jestem mieszkanką Sikorskiego 1 i widzę, jak mało wychowawczy był to krok. Moje dzieci mają kolegów w odgradzanym bloku. Czego się nauczą? Czego nauczą się dzieci z Sikorskiego 3? Ja osobiście nie chciałabym dorastać za kratami. Cieszę się, że nie wszyscy mieszkańcy z Sikorskiego 3 byli "za", to napawa nadzieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zwrócić uwagę na społeczne skutki takich ogrodzeń. W wielu miastach zachodniej Europy ogrodzenia w osiedlach o zwartej zabudowie są niedopuszczalne, a miasta finansują nawet wyburzanie już istniejących. W imię integracji społeczności miejskiej. Okazuje się bowiem, że mieszkańcy zamkniętych osiedli zwanych gettami nie integrują się z miastem i społecznością. Zazwyczaj traktują swoje osiedla jako zupełnie odrębne enklawy. Zgoda władz miasta na ogrodzenie nie motywowana niczym sensownym (bajki o zagrożeniu i tak są bajkami) jest zatem wyraźnym działaniem przeciwko społeczności lokalnej. Wydaje mi się, że podważa to ich mandat do rządzenia w mieście. To samo zresztą dotyczy władz spółdzielni. Nie bardzo chyba wiedzą oni co oznacza sama nazwa "spółdzielnia" i jakie obowiązki wiążą się z pełnieniem funkcji zarządczych. Sami się dyskwalifikują i wykazują zupełny brak kompetencji do pełnienie tych stanowisk. Co do spółki stawiającej ogrodzenie - egoizm, idiotyzm, bezmyślność - i tyle. Najciekawsze jest to, że w tym bloku oni rzadko mieszkają, najczęściej tylko śpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam CIA napisał:
Pomimo rozgorzałego sprzeciwu ludzi budowa zasieków trwa - ukradkiem - małymi krokami - to tu ruszone - to tam roagrzebane... Żenada !!!!!!
Jeżeli ktoś mieszka w okolicy budowanego płotu to polecam zapytanie się zaspanych panów ochroniarzy z bordowego Renault, co tam właściwie robią Ja pytałem- pilnują płotu (a raczej świeżo wmurowanych słupków). Paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na odgradzajacych sie - i zagradzajacych innym droge - wiesniakow jest prosta kara. kiedy oni wieczorem zamykaja sie w swojej twierdzy, czujac sie lepsi od "plebsu", my zapychamy im zamki. rano, slychac bedzie tylko swinski kwik i obijanie sie o kraty. a gdyby tak jeszcze jakas tragedia? "uwiezieni przez kraty wlasnego ogrodzenia lokatorzy palili sie zywcem" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahaahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahaha wyp z tym grodzeniem, nie jestescie ani lepsi ani bezpieczniejsci. wszystkiegp najgorszego.
A ja mam dla pana wieśniaka, który grozi mieszkańcom, wiersz, specjalnie na tę okoliczność, w odpowiedzi i z pozdrowieniami. Pamietaj świński kwiku, że masz id komputera i bacz z kim balujesz! buahahahaahaha http://www.eioba.pl/a82229/calujcie_mnie_w...wiersz_j_tuwima
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...