Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję zorganizować półroczne kursy na felczerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starzy się wykruszają a młode niekumate chce hajsu i nic nie robić Kiedyś lekarz miał powolanie potrafił trafnie zdiagnozować i wyleczyć a teraz niby mają te komputery srery a nie wyleczą pakują leki jak myszkach robią eksperymenty a chorzy wraz wracają niedoleczeni A ci młodzi jak się sadzą dopiero co medycynę to skończyło a już wyżej sra jak głowę nosi haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze i średnia krajowa bardzo śmieszne i żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne są te hieny pazerne na kasę. Niech oddadzą pieniądze za studia i wyjeżdżają. PS. Problemem jest celowe ograniczanie przez tą zorganizowaną grupę ilości miejsc na studiach dla Polaków a w tym samym czasie kształcą komercyjnie kilkukrotnie więcej przybyszy z całego świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chorzy umierać, bo to zbędny wydatek, mamy 500+ to nam narodza zdrowej patologii, bo to cholerstwo to jest  wytrzymałe już od poczęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutna prawda, społeczeństwo niby wolne, niby oświecone, dostęp do wiedzy ma, a dalej nie potrafi widzieć dalej niż do czubka własnego nosa i powtarzać te same utarte slogany jak to doktorom dobrze nie mając o tym zielonego pojęcia. I powinni lekarze wyjechać, a Ci światli ludzie leczyć się samemu, przynajmniej się sami wyeliminują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zdecydowanie jestem za tym, żeby Ratownicy Medyczni byli dobrze wynagradzani, bo odwalają świetną robotę za pensję kasjera w hipermarkecie! Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem lekarzem rezydentem i nawet nie mam średniej krajowej.... 2200 na rękę za najwieksza odpowiedzialność jaka mozna sobie wyobrazic, masz rację to śmieszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobra akcja, szkolenia potrzebne, brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pracujemy po 300 godzin w miesiącu, by móc się utrzymać." Nie wiem, śmiać się, czy płakać. Oczywiście, niektórzy zarabiają mało, kiepska jest sytuacja rezydentów, ale większość szantażystów w białych kitlach chyba zapomina, ze w Polsce wszyscy zarabiają w złotych! Może pani na kasie albo kierowca autobusu też powinni domagać się zrównania z placami na zachodzie? Tam zarabia się 1500 Euro, a nie 1500 złotych.... Każdy jest w takiej samej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraków również dołączył - do zobaczenia jutro na małym rynku, godz. 12:00 -15:00 ***s://***facebook.com/events/181877785565863/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...