Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jaka mediacja?!? przecież tych dziadów trzeba rozpędzić. w tym mieście wszyscy tylko protestują, nic nikomu się nie podoba. nonstop protesty, co to za miasto, co to za władza, żeby kilku dziadów wstrzymywało festiwal, budowę urzędu skarbowego, masztu telefonii czy obwodnicy dla miasta. zawsze są jakieś dziady, jakiś cholerny motłoch który by tylko protestował. zagnać to całe dziadostwo do kamieniołomów do ciężkiej pracy.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowalić im koszty za przerwanie imprezy i tyle.Wcześniej nie wiedzieli,że bedą mieli festiwal pod oknami?Co za ludzie?W Gdańsku przez 3 miesiące trwają imprezy na Starówce i nikt nie protestuje i nikomu to nie przeszkadza .Tylko u nas jacyś tacy wrażliwi... A tak w ogóle to są to chyba w większości lokatorzy a nie właściciele...Jak nie pasi-niech zmienią miejsce zamiaszkania.Ci w bramie nie wyglądają na takich co to rozrywki nie lubią....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego wniosek, że w Polsce nigdy nie będzie dobrze. Ludziom wiecznie coś przeszkadza, nic im nie odpowiada, o wszystko mają pretensję - to źle, tamto niedobrze, to be, tamto do kitu itp itd. Znajdzie się jakiś śmiałek, który ma mnóstwo ciekawych i porządnych pomysłów w głowie - to cie hipokryci polacy zgnoją, zmieszają z błotem itp Jest impreza promująca Lublin - to się zaraz znajdzie kilkuset głąbów którym będzie przeszkadzała głośna muzyka, ale na drugi dzień ci sami będą krzyczeć, że Lubkin jest słabo promowany. I taki jeden z drugim hipokryta idzie sie do kościoła modlić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popatrzec na zdjecia .na obrzeza na obrzeza.miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żile mają tyle do roboty żeby chociaż innym poprzeszkadzać. pogonic tych nierobów niech warcają z tymi stołeczkami do swoich willi! i niech dadzą przynajmniej innym ludziom normalnie żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może organizator choć raz coś uzgodnił z mieszkańcami a nie tylko magistrat i magistrat . Miasto to nie folwark
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak było z tzw.procesją na boże ciało ? Też darli ryje? Nie podoba sie to won z Lublina na Syberię !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Edek~ napisał:
żile mają tyle do roboty żeby chociaż innym poprzeszkadzać. pogonic tych nierobów niech warcają z tymi stołeczkami do swoich willi! i niech dadzą przynajmniej innym ludziom normalnie żyć
To weź sobie tą scenę do siebie pod okno i normalnie żyj przez pięć nocy przy głośnej muzyce a rano idź do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tu nie jest przeciw festiwalowi tylko lokalizacji sceny. Chyba nie po to miasto wydało masę pieniędzy na remont muszli w Ogrodzie Saskim aby teraz zarastała trawą a taką dużą imprezę chce się na siłę wepchnąć na starówkę gdzie i tak jest ciasno od ogródków i zgiełk nie do opisania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ciemnota!! jakie gęby!! Pewnie kasy chcą wyrwać, aby mieć na tanie wino jak tak to do roboty nie wypoczną A dziś to co Czemu w pracy nie jesteście nieroby jedne? cała starówka!! cwaniaczki i tępaki pijaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne koncerty powinny być najlepiej w Rokitnie w przeciwieństwie do zadym kiboli, bo te muszą byc w sercu City Wschut. Podobnie jak deptak zamieniony w jedno wielkie żłopowisko piwa. I to jest super w miescie Zjednoczonej Europy. Gdyby wystapił na Starym Miescie Bajer Full albo inna kapela znana tym Mieszkańcom to by było fajnie, prawda? I szwagier by z 0,7 wpadł na gratis wypas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
jaka mediacja?!? przecież tych dziadów trzeba rozpędzić. w tym mieście wszyscy tylko protestują, nic nikomu się nie podoba. nonstop protesty, co to za miasto, co to za władza, żeby kilku dziadów wstrzymywało festiwal, budowę urzędu skarbowego, masztu telefonii czy obwodnicy dla miasta. zawsze są jakieś dziady, jakiś cholerny motłoch który by tylko protestował. zagnać to całe dziadostwo do kamieniołomów do ciężkiej pracy.!!!!
Za puźno trochę się urodziłeś bo z twoimi poglądami to z Hitlerem stanowili byście dobraną parę. Szkoda cię człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boze napisał:
co za ciemnota!! jakie gęby!! Pewnie kasy chcą wyrwać, aby mieć na tanie wino jak tak to do roboty nie wypoczną A dziś to co Czemu w pracy nie jesteście nieroby jedne? cała starówka!! cwaniaczki i tępaki pijaki
Widać że masz kłopoty ze wzrokiem i tu okulista nie pomoże tylko odwyk Ci ludzie ciężko pracowali na emerytury na których teraz są a i nadal jeszcze zajmują się swoimi wnukami gdy ich rodzice są w pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pati napisał:
Jasne koncerty powinny być najlepiej w Rokitnie w przeciwieństwie do zadym kiboli, bo te muszą byc w sercu City Wschut. Podobnie jak deptak zamieniony w jedno wielkie żłopowisko piwa. I to jest super w miescie Zjednoczonej Europy. Gdyby wystapił na Starym Miescie Bajer Full albo inna kapela znana tym Mieszkańcom to by było fajnie, prawda? I szwagier by z 0,7 wpadł na gratis wypas
a na głównej ulicy miasta zamiast kawiarenek i restauracji wolałabyś....? weź się nie ośmieszaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie mieszkają w kamienicy Komunalnej , plac jest Komunalny , zaproponowano im rozwiązanie nie zgodzili się , niech ponoszą konsekwencje , nikt nie każe im mieszkać w mieszkaniu na starym mieście , niech złożą podanie o zamianę przydziału na inna lokalizację z chęcią się z nimi zamienię i obiecuję nie będę protestował ze mi za głośno .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie panu Józkowi dwie pryty to jeszcze pomoże graty z ciężarówki ściągać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 dni festiwali a oni dostają histerii. u mnie pół roku trwa budowa i co? nie protestuje, światła nie mam bo blok sąsiedni mi zasłonił i tez nie protestuje! a dlaczego, bo mi zależy na dobrze ogółu! czemu każdy robi tylko dla siebie, jak to ktoś znany kiedyś powiedział, nie pytaj co lublin może dla Ciebie zrobić, zapytaj sam siebie, co Ty dla Lublina możesz zrobić ( uprzedzając typowych polaczków chodzi o słowa Kennediego). Zacznijmy razem patrzeć w przyszłość, pracujmy razem nad rozwojem miasta a nie tylko patrzymy na swój interes. bez wyrzeczeń, tu nigdy nic nie powstanie. mamy szansę zaistnieć dzięki kulturze, może to nie jest dochodowe aż tak bardzo jak przemysł ale dzięki niej będzie głośno o lublinie, turyści zaczną przyjeżdzać i wtedy wielu z nas będzie dumna z bycia lubelakiem! ja jestem dumny i gotów jestem przesiedzieć cicho kiedy trwa budowa obok mnie, gotów jestem przesiedzieć cicho kiedy stawiają maszt obok mnie, bo ja chcę rozwoju, chcę miec ładne drogi, dobry zasięg w telefonie, chcę pójść z rodziną na noc kultury i móc być dumnym z mego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy to tylko w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Za puźno trochę się urodziłeś bo z twoimi poglądami to z Hitlerem stanowili byście dobraną parę. Szkoda cię człowieku
Toawrzyszu. Widzę że dla Ciebie najlepsze miejsce to twój grajdołek ciepły. nic nie jesteś w stanie od siebie dać, niczego się wyrzeknąć w imię rozwoju miasta. gardzę takimi jak Ty. tylko narzekacie, tylko marudzicie, macie wszystk ogdzieś, najważniejsze aby wookoło was był spokój a reszta się nie liczy. w czterech literach macie rozwój miasta, szansę jaką może dać lublinowi tego typu wydarzenie. nie ma u nas szans na fabryki, postawmy przynajmniej na kulturę, to rzesza turystów, a dzięki nim hotele, knajpy, usługi, handel. jeśli nie tak to inaczej ale musimy razem pomóc miastu aby coś tu się działo. mam dość słuchania że wrocław to to i tamto, a poznań i kraków to co innego. dlaczego tak nie można mówić o lublinie? to przez takich jak Ty zawali drogę miasto stoi, słyszy się tylko o nas jak blokujemy inwestycje i ciągle nam cos nie pasuje. wrocław przez 5 lat remontował drogi i nikt nie protestował choć cały był rozkopany! człowieku wyjrzyj dalej poza ściany swego mieszkania! daj temu miastu szansę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN TO JEST JEDNAK MEGA WIOCHA JUŻ NIE PROWINCJA ALE ZACOFANA,ZABITA DECHAMI WIOCHA!!!NIE OBRAŻAM WSI POLSKIEJ ALE LUBLESKIE I LUBLIN TO TAKA WIEŚ ALE ŚREDNIOWIECZNA!!MASZTY TELEFONI KOMÓRKOWEJ WON,INWESTORZY WON, KONCERTY WON,TYLKO KLECHOWE IMPREZY BARDZO CHĘTNIE COME CHA,CHA!!PROPOZYCJA DLA NASZYCH PSEUDORARDNYCH PRZYŁACZCIE TĘ WICHE MIEJSKĄ DO WATYKANU ALBO SPRZEDAJCIE PURPURZE Z EPISKOPATA JAKO ZWROT MIENIA POKOMUNISTYCZNEGO,CHA,CHA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...