Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanie za seks. Studentki szukają sponsorów i pokoi w Lublinie

Utworzony przez ainsztain, 27 września 2011 r. o 13:47 Powrót do artykułu
łoł aż tak? a u mnie 2 pokoje wolne stoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to w czym jest problem? Mnie zastanawia co 'redaktor' szukał na stronie http://www.sponsoraszukam.pl artykułu-sensacji czy też szczęścia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ainsztain napisał:
łoł aż tak? a u mnie 2 pokoje wolne stoja.
nie tylko pokoje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukają i znajdują.wielkie halo ale o co? dają propozycję i tyle a skoro jest na to ktoś chętny to już jest ich sprawa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co w tym dziwnego,że dziewczyny w zamian za mieszkanie oferują sex?Jeśli lubi tą zabawę i ma odpowiednie zabawki,to jako problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż,kiedyś na studia dostawały się tylko elity.Studia były zajęciem dla ambitnych ludzi.Teraz nawet ku*** idzie na studia - a co gorsza - kończy je
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
store room eversl napisał:
cóż,kiedyś na studia dostawały się tylko elity.Studia były zajęciem dla ambitnych ludzi.Teraz nawet ku*** idzie na studia - a co gorsza - kończy je
dokładnie.Porobiło sie wyższych szkółek czegoś tam,wymagania spadły na psy i własciwie to obecnie dobre liceum trudniej skończyć niż elitarne niegdyś kierunki studiów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie żadne studentki, tylko zwyczajne k...y! Temat stary jak świat. Idzie taka na prawo, egzaminy zdaje tyłkiem, aplikację też zalicza podobnie. Później zostaję sędzią, adwokatką, prokuratorką. Zobaczcie, jakie piękne są panie prokuratorki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
store room eversl napisał:
cóż,kiedyś na studia dostawały się tylko elity.Studia były zajęciem dla ambitnych ludzi.Teraz nawet ku*** idzie na studia - a co gorsza - kończy je
100% racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczyna sie od mieszkania a pozniej przenosi się to na sex ogłoszenia jak na odlotach Pytanie czy żałować ich czy nie ? pewnie to indywidualne podejscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlody 60 letni mezczyzna, przystojny, wysportowany, zaoferuje darmowe mieszkanie mlodej studentce. W zamian oczekuje Ciebie dla mnie 5 razy w miesiacu po 48 godzin nieprzerwanego sexu. ABY WYSWIETLIC KONTAKT WCISNIJ F13.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryro napisał:
dokładnie.Porobiło sie wyższych szkółek czegoś tam,wymagania spadły na psy i własciwie to obecnie dobre liceum trudniej skończyć niż elitarne niegdyś kierunki studiów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...