Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mikrofalówka, czajnik, telewizor? Nie w akademiku Politechniki Lubelskiej

Utworzony przez taki tammmmm, 7 października 2012 r. o 20:04 Powrót do artykułu
no bo to prąd zużywaaa ... koszt prądu ... skończy sie tym że bedziecie kupowali "pozwolenia na używanie kuchenki mikrofalowej za 30 pln na miesiac" ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe władze Politechniki . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od strony ekonimicznej, to mikrofala i czajnik zuzywaja duzo prądu, pomnozyc to przez ilośc pokoi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, do nauki a nie grać w bf3 , przez te nowe dodatki nie ma kiedy uczyć się na kolosy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten nowy rektor nigdy nie mieszkał w akademiku w czasie studiów więc jak ma to rozumieć co jest potrzebne do życia w akademiku? Zawsze o niego dbali i dbają więc nie jest zorientowany . Inne zarządzenia bedą jeszcze śmieszniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile energii zużywa mały czajnik a ile duży. Może by zrobić na tym habilitacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile energii zużywa mały czajnik a ile duży. Może by zrobić na tym habilitacje. zapomniałem dodać - zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfiskują czajniczki? Spoko, do łask wrócą grzałki z żyletek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wibrotor na 230V~ , ale prawdziwy czadu dam jak nim wode podgrzeje w wannie :-) może różnicówki nie wywali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i b. dobrze.. uczyć sie głąby z polibudy.. a luksusów( czajników i mikrofalówek ) uzywajcie i za nie płaćcie u siebie na wsi... !! hahaha ( bbuuu )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i wy drodgie władze uczelniane chcecie nauczyć tych młodych ludzi myśleć? Mały czajnik to mozna a duży to nie.... buahahaha Rekord świata kreatywności chyba został właśnie pobity... A tak na marginesie... gdybym był studentem i ktoś próbował mi zabrać należącą do mnie rzecz w postaci czajnika czy mikrofalówki, po prostu poszedłbym do prokuratury i złożył zawiadomienie o przestępstwie przywłaszczenia będącej moją wlasnością rzeczy ruchomej. Gdy osoby kradnące w ten sposob zostaną raz czy drugi wezwane na przesłuchanie i odpowiednio przemaglowane, odechce się wymyslania idiotyzmów a zacznie się myślenie. Konfiskata... panu rektorowi kupcie kalendarz, ale taki, żeby cyfry określające rok były widoczne z daleka bo chyba się tam komuś wydaje, że nadal jesteśmy w średniowieczu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego "lublinianka... rodowita" obraża ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CV napisał:
... i wy drodgie władze uczelniane chcecie nauczyć tych młodych ludzi myśleć? Mały czajnik to mozna a duży to nie.... buahahaha Rekord świata kreatywności chyba został właśnie pobity... A tak na marginesie... gdybym był studentem i ktoś próbował mi zabrać należącą do mnie rzecz w postaci czajnika czy mikrofalówki, po prostu poszedłbym do prokuratury i złożył zawiadomienie o przestępstwie przywłaszczenia będącej moją wlasnością rzeczy ruchomej. Gdy osoby kradnące w ten sposob zostaną raz czy drugi wezwane na przesłuchanie i odpowiednio przemaglowane, odechce się wymyslania idiotyzmów a zacznie się myślenie. Konfiskata... panu rektorowi kupcie kalendarz, ale taki, żeby cyfry określające rok były widoczne z daleka bo chyba się tam komuś wydaje, że nadal jesteśmy w średniowieczu...
A regulamin czytałeś? Zaakceptowałeś? No, ale idź do prokuratury, zrób z siebie gupka, uczelni to i tak obojętne, a Ty może się czegoś nauczysz. Po to są kuchnie, żeby z nich korzystać, a jak w akademiku są w każdym pokoju włączone po trzy komputery, dwa telwizory,czajnik, kuchenka i nie wiadomo co jeszcze i tak w 100 iluś tam pokojach, to jest takie małe niebezpieczeństwo, że ktoś o czymś zapomni, instalacja nie wytrzyma i conajmniej dojdzie do pożaru, albo nie da się normalnie mieszkać. ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka politechnika ze nawet nie maja aktualnego regulaminu na stronie... zal poprostu. tak sie w polsce dzieje, najpierw sie cos robi a pozniej pyta innych czy im sie podoba czy nie. no bo przciez lepiej jest postawic studentow przed faktem dokonanym, 2 a parkingi wokół pl? beda nowe czy tylko dalej pozamykane dla wybranych pracowników i samorzadu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CV napisał:
A tak na marginesie... gdybym był studentem i ktoś próbował mi zabrać należącą do mnie rzecz w postaci czajnika czy mikrofalówki, po prostu poszedłbym do prokuratury i złożył zawiadomienie o przestępstwie przywłaszczenia będącej moją wlasnością rzeczy ruchomej. Gdy osoby kradnące w ten sposob zostaną raz czy drugi wezwane na przesłuchanie i odpowiednio przemaglowane, odechce się wymyslania idiotyzmów a zacznie się myślenie.
I byś się człowieku ośmieszył w prokuraturze. Bo po 1) gdy się kwaterujesz w akademiku to musisz zaakceptować regulamin korzystania z domów studenckich, a po 2) skoro go zaakceptowałaś swoim podpisem pod umową kwaterunkową to się dostosowujesz do regulaminu. Więc żadnego przestępstwa tu nie będzie dla prokuratury bo się dobrowolnie poddałeś regulaminowi i konwiskacie mienia ruchomego w przypadku złamania jakiegoś punktu regulaminu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Żadnych mikrofalówek czy czajników pod groźbą konfiskaty.... Chyba słusznie.CZajnik elektryczny i kuchenka mikrofalowa to pożeracze prądu.Kto za to zapłaci? Ponadto studenci znani są z tego,że lubią wypić piwko,a po kufelku tracą świadomość.Kuchenka mikrofalowa włączona,czajnik również-pożar gotowy.No i jeszcze na śpiąco palenie papierosa w łóżku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qp napisał:
Dlaczego "lublinianka... rodowita" obraża ludzi?
he..he.. ludzi..? niech Ci ludzi zachowują sie jak ludzie... wiem co mówie... i dziw potem ,ze te niedouczone tłumoki, które nie znają poprawnej polszczyzny .. wykonują różne zawody... nie mając o niech pojęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...