Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miliony dla uczelni, ale nie lubelskich

Utworzony przez haryski, 22 listopada 2012 r. o 13:41 Powrót do artykułu
Oto Polska równych szans???????? przez nieomylną minister szkolnictwa p.Kurdycką z Białegostoku .Wstyd perfidna niesprawiedliwa babsztyl .ale Białystok nagrodzony aż 2x prywata ??czy ocena subiektywna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widac uczelnie lubelskie funta kładków warte poprostu nepotyzm feudalizm i kolesiostwo z rodzinkami nieczego mądrego nie wymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie dlaczego inne regiony UCZELNIE mają profity ekonomiczne a Lubelskie Nie -co na to Rektorzy lubelskich szkól.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze uczelnie nie potrzebują wsparcia, radzą sobie same, do tego stopnia świetnie sobie radzą, ze UP kupuje auto za ponad 200 tys, a UM specjalny granit z dalekich krajów do rektoratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że ten wasz jedyny lubelski "przemysł" nie zostanie dofinansowany. Być może ta jedyna wielka fabryka lubelszczyzny - fabryka magistrów bez przyszłości - ulegnie dzięki temu implozji. Wtedy zostanie wam juz tylko pródukcja makaronu i wódy he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu sk już wymyślił jak ukarać regiony, które na niego głosowały. Cóż, "Polska nie jest podzielona" ta, jasne. Pan Tu sk powinien mieć nos stąd aż do Rosji, za te kłamstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie jest podstawowe co mogą opracować "praktycy z teorii" na lubelskich uczelniach technicznych: poprostu nic, tylko sprawozadania i ugruntować feudalizm i nepotyzm na swoim podwórku.Zasada jest jedna ja jestem wszystkowiedzącym, młodzi i inni powinni się kłaniać i klepać oklaski za genialność. To był dobry krok min Kudryckiej. W innych ocenach wykorzystywane były kolesiowskie układy i znajomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...